Şimdi Ara

Malum Sitede 20 Gündür Satılamayan En Ucuz Yeni Passat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: Pi

Passat almayi düşünsem bosunu almayı aklimdan gecirmezdim. Ya dolu bir passat ya hic. Sunun jettadan farki yok gözümde. Kimisi kizacak belki. Ama durum bu. Halojenli camsiz passat cok kotu duruyor.

Paran yetmiyorsa ve passat istiyorsan seve seve alırsın bunu alan adam gibi
  • Millet kabul etmesede şu an çok sağlam bir kriz var.

Cep telefonuma hergün 20 tane konut reklamı mesajı geliyor. Ne konut ne araba hiç bir şey satılamıyor.
    Sıcak para yok. Kredi çekmekle, vatandaşı borçlandırmakla ekonomi anca bu kadar yürürdü.
    Şimdi krediye 72 ay taksit imkanı gelmiş bakalım işe yarayacak mı?

Geçen avm'de kasa sırasındayım önümde 9 kişi var, 8 kişi kredi kartıyla ödedi. Ben nakit ödeyince kasiyer bile şaşırdı.
    Bunlar iyi günlerimiz özellikle bu aralar paranızı çok iyi kullanın.
  • En hurda en boş olanını kullandım ama yine de tadı damağımda kaldı.
    Almanlar yapıyor, gerisi yalan.
  • Passat almayi düşünsem bosunu almayı aklimdan gecirmezdim. Ya dolu bir passat ya hic. Sunun jettadan farki yok gözümde. Kimisi kizacak belki. Ama durum bu. Halojenli camsiz passat cok kotu duruyor.
  • 72 değil 82 yazsa 2 günde satılmıştı. Yurdum insanı ucuz görünce bir bit yeniği var diye düşünmüştür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeneryongur

Bir ilan dikkatimi çekti acaba al sat olur mu diye bir düşünmüştüm ilk yayınlandığında. Araç 14binde ve benim gördüğüm en ucuz yeni kasa bu.
    20 gündür satılmadı.Fiyatıda uygun comfortline 2011 modellere 72-73 yazanlar var.

Link

Manuel passat satmaz

D sınıfı dedinmi otomatik olacak manuel de neymiş

• Bir ilan dikkatimi çekti acaba al sat olur mu diye bir düşünmüştüm ilk yayınlandığında. Araç 14binde ve benim gördüğüm en ucuz yeni kasa bu.
    20 gündür satılmadı.Fiyatıda uygun comfortline 2011 modellere 72-73 yazanlar var.

Link

• aracının ederini yazmış,elbet satılır.bu ara piyasada bir durgunluk var.bakmayın siz eski kasalara o fiyatları çekenlere,kimse düşmüyor o oltalara artık.Herkesin parası kıymetli.ben kendi aracıma bunun yazıldığını gördüm mesela
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-satilik-1.33-toyota-coralla-comfort-46.500-tl-346387720/detay

• Herkesin bakisi farkli tabi. Ancak bosuna binecegime almam o arabayi
  • Passatı donanımı için seviyorum ben. 70 küsür rakamlara çıktığımda 10 daha koyar en az comfortline tercih ederdim.
  • quote:

Herkesin bakisi farkli tabi. Ancak bosuna binecegime almam o arabayi

Çoğu insan sizin gibi yapar hocam. Orta veya dolu donanım bi araç varken boş araç alan nadir çıkar.
    Boş olsun passat mondeo olsun diyenler yorum yapmak için takılan kişiler.
  • Muhtemelen ilk çıktığında 72 civarına almıştır arabayı.

Passat değer kaybetmez, TL değer kaybeder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Millet kabul etmesede şu an çok sağlam bir kriz var.

Cep telefonuma hergün 20 tane konut reklamı mesajı geliyor. Ne konut ne araba hiç bir şey satılamıyor.
    Sıcak para yok. Kredi çekmekle, vatandaşı borçlandırmakla ekonomi anca bu kadar yürürdü.
    Şimdi krediye 72 ay taksit imkanı gelmiş bakalım işe yarayacak mı?

Geçen avm'de kasa sırasındayım önümde 9 kişi var, 8 kişi kredi kartıyla ödedi. Ben nakit ödeyince kasiyer bile şaşırdı.
    Bunlar iyi günlerimiz özellikle bu aralar paranızı çok iyi kullanın.

lüks tüketim şişti,konutlar araçlar ederinin çok çok üstünde satılıyor,fahiş fiyatlar söz konusu.bu durumda da haliyle insanlar alım satıma yanaşmıyor,parası olan da harcamıyor.devlet ekonomiyi sıkmıştı bu aşırı ısınmadan ötürü bir süredir,şu an tekrar soğudu,tüketimi arttırmak için adımlar atıyorlar.Önemli olan ayagını yorganına göre uzatmaktır.

• quote:

Passat almayi düşünsem bosunu almayı aklimdan gecirmezdim. Ya dolu bir passat ya hic. Sunun jettadan farki yok gözümde. Kimisi kizacak belki. Ama durum bu. Halojenli camsiz passat cok kotu duruyor.

Comfortline altı çöp gerçekten. Her yerden patlak veriyor araba. Önd, jant, koltuklar vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 28 Eylül 2016; 11:30:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.