Şimdi Ara

Bein Medya Süper Lig'de İndirime Gider mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fransa gibi ülkelerde gördüğüm kadarıyla Bein Sport 4 kanala kadar üstelik Premier Lig'den La Liga'ya kadar tüm ligler dahil ve HD'de içinde 11 Euro-36 TL gibi bir fiyattan satıyor. Ben Digiturk Play'ın SD paketini 349 TL'ye aldım 9 aya bölünce 39 TL gibi bir fiyat ediyor. Diğer ligleri saymıyorum bile! Onu geçtim 90 TL ödeyenini gördüm. Fransa ile karşılaştırdığımızda çok fahiş bir fiyatla izliyoruz bizim ülkemizde asgari ücret 1300 TL orada 4.862 TL ve sadece 36 TL! Neyse hesabı bırakalım da sizce indirime gider mi Bein yoksa maaşın %10'nunu ödemeye devam mı?

İşte Fiyat

Bein Medya Süper Lig'de İndirime Gider mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DGrayMan -- 28 Eylül 2016; 5:54:17 >

• Ligimizin kalitesi berbat 36-₺ bile fazla bana göre.

Şifreli yayın kalkmadıkça (küçük takımlar bunla geçiniyormuş!) ligimizin kalitesi artmayacak yıllardır gördük işte küçük takımlar büyümedi büyük takımlar ise avrupada sıfır.

Şahsen yabancı lig izliyorum ispana ingiltere gibi en azından müthiş futbol keyfi veriyorlar.

Sonuç olarak parası olan alır izler. Bu kısır döngü bitmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkede herşey ters orantı gider..
    Emin olun ekstra saçma sapan şeyler çıkarıp fiyatı daha da fahiş yapabilirler..
    Çünkü bizde fiyatlandırılan hiçbirşeyde asgari ücret ile kıyaslama yapmıyor firmalar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene aldım ligtv yi çok pişmanım, bu sene yanına bile yaklaşmayacağım. Hem kalitesiz futbol ile zamanımı çalıyor, hemde cebimdeki paramı.

Euro 2016 da gördük Türkiyedeki futbol kalitesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emopi -- 28 Eylül 2016; 9:49:57 >
  • Avrupa'da firmalar kafasına göre fiyat belirleyip zam yapmıyor. Böylece firmalar halkın güvenini kazanıyor diyebilirim. Ama Türkiye'de durum bunun tam tersi. Bu bakımdan hangi firma gelirse gelsin bu durum işlerine geliyor. Karşılıklı sözleşmeler imzalansa da her şey firmaların lehinde. Madem her hakkı kendi elinde tutuyorsun niye sözleşme yapıyorsun? Tabi ki yüzsüz bir şekilde bunu belgelemek için.
    Uzun lafın kısası Bein Media'da belki müşteri artışı için bir şeyler yapabilir ancak gelirden taviz vereceğini sanmıyorum. Ayrıca Digiturk sadece kağıt üzerinde satıldı personel aynı. Öyle çok fazla bir yeniliğin olacağını düşünmek saçma olur. Bununla beraber uyduda bile bedava olan HD kanallar için ayriyeten HD kullanım bedeli alan Digiturk'ü alkışlamak gerekiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enverates

Avrupa'da firmalar kafasına göre fiyat belirleyip zam yapmıyor. Böylece firmalar halkın güvenini kazanıyor diyebilirim. Ama Türkiye'de durum bunun tam tersi. Bu bakımdan hangi firma gelirse gelsin bu durum işlerine geliyor. Karşılıklı sözleşmeler imzalansa da her şey firmaların lehinde. Madem her hakkı kendi elinde tutuyorsun niye sözleşme yapıyorsun? Tabi ki yüzsüz bir şekilde bunu belgelemek için.
    Uzun lafın kısası Bein Media'da belki müşteri artışı için bir şeyler yapabilir ancak gelirden taviz vereceğini sanmıyorum. Ayrıca Digiturk sadece kağıt üzerinde satıldı personel aynı. Öyle çok fazla bir yeniliğin olacağını düşünmek saçma olur. Bununla beraber uyduda bile bedava olan HD kanallar için ayriyeten HD kullanım bedeli alan Digiturk'ü alkışlamak gerekiyor bence.

haklısınız hocam en saçma uygulama zaten HD'nin ayrı satılması

• Büyük bir çoğunluk Bein Medyadan süper lig maçları için kampanya ya da indirim beklemekte .

İndirim gelmezse, cazip olmaz ise bizde üye olmayız .
  • Zam yapılma ihtimali yüksek

• Birde işin siyasi boyutu var .

Hükümet büyük bir risk alarak ambargo uygulanan Katar' a destek veriyor .

Artık Bein Medya nında bir güzellik yapması gerekmez mi .
  • Daha da zam yaparlar. Çatıya Azerspace anteni kurdur tüm ligleri biss şifresi girerek izle bu kan emici Araplara para yedirme
  • Kesinlikle indirmeleri lazım fiyatları bu lig için çok yüksek rakamlar bunlar,zaten şimdiden baya bi üye kaybetmeye başlamışlar,az da olsa rakamı aşağı çekerler diye düşünüyorum...
  • Bu sene yeni paket sistemine geçmişler. Paketler ihtiyaca göre değil dayatma usulü oluşturulmuş fiyatlarda hayli uçmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Daha da zam yaparlar. Çatıya Azerspace anteni kurdur tüm ligleri biss şifresi girerek izle bu kan emici Araplara para yedirme

Bunların tekelini kırmak için güzel bir yol .

AZerspace de Süper Lig maçları var mı ?

D -Smarttan Premier Ligi ve Bundesligayı izleyebiliyorum .

Ligue 1 ve La Liga da varsa Bein Spor'a o kadar para bayılmaya gerek yok .

Azerspace uydusunun altyapısını kurmak fazla maliyetli olmasa gerek .
  • indirim bekliyorduk zam geldi acaba digiturk play kim bilir ne kadara satılacak senelik 700 falan olur.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi var. Süper Lig tabii ki yok. Böyle bir şeye asla müsaade etmezler.
  • Sadece 4 kanal mı 11 Euro?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 31pokemon31

selam kış dönemini beklemeniz gerek.

teknosa olmaz belki ama n11 de kampanya olur.

şahsen iptv satsamda internet stream yayınlar korsan yada legal uydunun yerini tutmaz. size önerim karasal uydu yayını almanız onda da eutelsatı tercih etmeniz.

tahminim 650 tl civarında satılır yine yıllık paket

teknosa çok uygundu 390 tl ve filmler hariç hepsi açık bende.

2 sene önce next aldık gelişim uydudan 459 tl ya

geçen senede eutelsat aldık 390 tlya teknosadan ve yeni 88 cm sab marka çanak kurulum dahil

Çok abartılı bir kayıp yaşamadılarsa eğer,

Teknosa n11 falan 800 tl'nin altında bir kampanya olmayacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.