Şimdi Ara

Psikolol-İlter Nerde???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 haftadır hiç bir şekilde varlığından haber alınamıyor. Twitter , youtube , facebook.. adam yok ortalıkta ne oldu bilen var mı?

• paraları alıp kaçmıştır
  • Prowind kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atina ya kaçmış
  • takipçilerine karşı sorumluluklarının olduğunu düşünmüyor olabilir belki o yüzden haber vermemiştir.

Ama böyle takip edilen bir kitlesi varsa haber etmeliydi bu arada 1-2 kere videosunu izledim o kadar ama adamı anası babası gibi merak etmenizde ilginç
  • Zaten dedi "ben düzenli bir youtuber vs değilim kafama göre atarım veya atmam." Yine de kitlesi tarafından saldırıya uğruyor. Yani tamam 1 cümle yazsa mesele dese ki 1 ay olmayacağım filan da üni başladı, başka bir yere taşınmış olabilir, yerleşiyor olabilir. Sonuçta çok da umursamaz biri değil. Gelince güzel bir açıklama yapacağını tahmin ediyorum.

• Geçen oyunuma geldiğinde takımdakilerden birisi sormuştu aynısını. Bazı kişisel sebeplerden ötürü kafasını toplayamadığını, kendisini oyuna veremediğini; bir süre urf oynayarak kafa dağıttığnı söylemişti.

Oyun içinde sorulanlara da hep cevap verdi en azından egoist değilmiş öğrenmiş oldum. Oyunu da taşıdım he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogac-gs

2-3 haftadır hiç bir şekilde varlığından haber alınamıyor. Twitter , youtube , facebook.. adam yok ortalıkta ne oldu bilen var mı?

Kardeşim oda üniversite okuyor onunda işleri güçleri vardır ailevi durumlar olabilir herşey olabilir yani 2 haftadır adam yok diye paniğe kapılıp karalar bağlamaya gerek yok. Belki işe başlamışta olabilir mezun olcak yaştamı bilmiyorumda

• sınırı geçmiş
  •  Psikolol-İlter Nerde???

İlter fanları temsili
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Benim gözümde çok düştü , insan bilgilendirici bir şey yazar neden video çekmediğine dair, twitterına bakıyorum bi şey yazmamış. Yahu 2 3 hafta yokum video gelmeyecek yazsa yine kabul. Adamın umrumda değil takipçileri galiba. Face'den falan açıklama yaptıysa da bari bi link koy twitterına, ben senin tüm sosyal medya adreslerini takip edemem ki.

Susar misin İlter ağlıyor su an.

• Aynen bayadir video atmiyor düzenli videolarini takip eden biriyim belki üniversite için falandir geldiği zaman açıklama yapacaktır bende baktım hiçbir yerden açıklama yapmamış henüz

• Bir süre dönmez son videolarında odaklanma problemi yaşadığından bahsediyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.