Şimdi Ara

ALINIK Xiaomi Mİ MAX 128GB-64gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ALINIK Xiaomi Mİ MAX 128GB-64gb
    Sıfır yada çok az kullanılmış arıyorum.Kayıt ve diğer işleöleri halledilmiş olmalı..Fiyat ve ayrıntı için lütfen mesaj atınız.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pasaport. Kaydı yok 1300 tl gold 32 gb ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krokodil06

Pasaport. Kaydı yok 1300 tl gold 32 gb ankara

Bu fiyatı şakacıktan yazdığınızı farzediyorum.
  • Yoo. Gerçekten yazdım ürün orijinal

• Sizde 1 tl yapmışsınız şaka yapan sizsiniz gibi biraz pazarlık payı var siz 1 tl mı düşünürdürdünüz kapalı kutuda 0 ürün

• quote:

Sizde 1 tl yapmışsınız şaka yapan sizsiniz gibi biraz pazarlık payı var siz 1 tl mı düşünürdürdünüz kapalı kutuda 0 ürün

2008 den beri üyesiniz ve forumdan ve forum kurallarından haberiniz yoksa bu sizin sorununuzdur.Bir fiyat yazmak zorunlu oldugu için 1 tl yazıldığı aşikar.Siz olsanız kaç tl yazardınız 1300 tl mi?..
    ...Forumun eski kullanıcılarının fiyatlardan vs vs vs den haberi olan kişiler oldugunu bilip bu teklifi hiç yapmamanız gerekirdi ..
    ...Size tavsiyem bu tür teklifleri dünkü ve bugünkü üyelere yapmanızdır.
  • Siz ve sizin gibiler bilmedikleri için mi 1 tl yapardınız evet fiyat yazmak zorunlu fakat atmasyon hayal ürünü bi fiyatta değil 1 tl ye telefon alamayacağını kesin fakat 1300 e mantıklı lütfen mantıklı fiyatlar yazınız dolar şuan 3115

• Tamam sen haklısın sıfırı 280 dolar yani 850tl olan ikinci el ürününü 1300 e başka konuda sat kardeşim.Bu ilandan uzak dur bana yeter.
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen önce okuduğunu iyi algıla bahsi geçen üründe ikinci el değil ürün kapalı ambalajında gelecek bana hafta sonu tekrar elimde olur

• quote:

Kardeş sen önce okuduğunu iyi algıla bahsi geçen üründe ikinci el değil ürün kapalı ambalajında gelecek bana hafta sonu tekrar elimde olur

"Pasaport. Kaydı yok 1300 tl gold 32 gb ankara"
    İnsanı sinir etme.Nerede yazıyor bu mesajında sıfır olduguda okuduğumu anlamamaktan bahsediyorsun.Forumda bu işin ticaretini yapan adam 64gb imei ve yazılım herşeti halledilmiş cihazı 1199tlden satıyor sen kalkmış neyden bahsediyorsun.Konumdan uzak dur artık birşey yazmnaı istemiyorum git başka birine sat satabilirsen.Senden bedava bile olsa birşey almıyorum kısa ve net.
  • Sana satılık ürünler yok global Türkçe sürüm ve hiç kullanılmadı pasaport kaydı yok alanlar enayimi demek istiyorsun son 3 telefonu sıhhıuedeki telefoncu aldı sen bi daha düşün alıyorsunuz ucuz deyip sonra room du root tu derken telefon birçok oluyor çöpe gidiyor hiç cevap yazma bence cahilliği ortaya çıkmasın var git işine sen daha çok bulursun 850 ye orijinal

• Mi Max var 4 gb ramli olandan fiyat 1400 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Mi Max var 4 gb ramli olandan fiyat 1400 lira

Mı max piyasaya çıktımıki ha 1400 e o telefonu kaçırmayın yanlız bide pantolana cep doktorun yazın telefonu taşımak için

• Cep diktirin.

• ilan günceldir arkadaşlar
  • İlanın güncel ise 64 GB faturalı kutulu mı max var elimde 1150 TL saygılarımla

• siakawa S kullanıcısına yanıt
    yok aldım 128gb olandan.tşk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.