Şimdi Ara

AKK KALKMIŞ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun superonlinedan satis temsilcisi ile gorustum..2 hafta once toplanti yapildigini ve toplantidan radikal kararlar ciktigini soyledi..akk kalkmis olabilir dedi..Bugun yarin alinan kararlarin aciklanacagini soyledi..bu akk kalkmasi karari genel bir durum mu yoksa sinirlamalar var mi bilmiyorum dedi..

Bakalim ne cikacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• memedince kullanıcısına yanıt
    Kalkmışsa sadece Süperonline a özel birşey olacağını düşünmüyorum diğer İSPlerde de kalkar ama böyle şeyler ne zamandan beri söyleniyor pek inanmıyorum

• Abone yapmak için palavra uydurmuş. Öyle birşey yok. Hiçbir satıcının sözüne inanmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi btk açıklamasına inanın sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Abone yapmak için palavra uydurmuş. Öyle birşey yok. Hiçbir satıcının sözüne inanmayın.

aynen katılıyorum bende abone almak için bazi gavat satiş temsilcileri var :)
  • Prim sistemi insanda ar namus bırakmıyor, adli suç bile işliyorlar. Btk tarafından bir çalışma var ama milletin ağzına bir parmak bal çalmaktan öteye gitmeyecek, bunu "akk kalkacak" olarak anlatmak sahtekarlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 27 Eylül 2016; 18:21:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendiside toplantilara katiliyor galiba

• Şöyle diyeyim 50 akk vardı 100 gb indirdim 1,7 mb ile çekmeye devam :) süperonline kulanırıyorum :)

• superonline bu fiyatlarla akk siz vermeli zaten

hem kendi alt yapından hizmet veriyorsun hem diğer sağlayıcılardan daha pahalısın

benim bildiğim en uygun iss den daha uygun olman lazım ki insanlar seni tercih etsin

gelip turk net in 150 gb taahhütsüz verdiği 60 liralık paketi, 24 at taahhütle 70 liraya verdikten sonra ne yapayım superonline nı
  • bu paket ve fiyatlarla nasıl rekabet edecek sol ?
    akk sını kaldırması lazım.abone kazanabilmek için
  • Kalkmaz çünkü insanlar AKN'siz abonelik alıyorlar. Onlar mağdur olmasın diye 1-2 sene kalkar (kalkarsa...)
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    İlk baş büyük semtlerde müstakil evlere fiber versin mahalle bazında sonra aknsini kaldırsın veya yükseltsin.
    Belki eder rekabet.Sol'un iş yapan akksiz 24 mb 99 tl paketi.Diğerleri çöp + pahalı.100mb 100gb nedir ya hangi kafaya sahip biri koyuyor bu kotayı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logat -- 30 Eylül 2016; 0:40:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.