Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bakıyorum Fut founder falan Yada 2011 den beri var olan eleman denk gelince macı iptal edip baştan rakip arıyorum gerçi 2015-2016 gelenlerde gayet guzel yeniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adler1 kullanıcısına yanıt
    Kjær

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kjaer veya Skrtel, Eto'o, Gökhan Gönül

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ben bu şekilde oynuyorum. hiç takılmadan 3. lige kadar çıktım. dönüşümlü olarak olarak ortasahada arda, sneijder ve topalı, forvette kerim frei, emenike ve podolskiyi, geride de adriano ömer toprak skertel ve vander viel i kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

weekend league'de silver kadro geldi.4 attı gitti herif makine gibi oynadı yahu....

ben o tarz robot gibi oynayan adamlar gelince çok şüpheleniyorum. acaba ea bizimle dalga mı geçiyor gerçek insan yerine legandary seviyede yapay zeka ile mi oynatıyor diye. çünkü adam ne bir pas hatası yapıyor ne gol kaçırıyor ne de bir saniye presi bırakıyor. sen topu alınca 5 kişi üstüne çullanıyor nefes aldırmıyor rakip sana

Rating düşük olduğu için momentumu hep kendi tarafına çekiyor bu tür kadrolar. 4 milyonluk kadroyla div2'den yükselemeyen ben aşağıdaki kadroyla div1e çıkıp 3 kez title aldım hala div1deyim. milyonluk kadrolarla attığım rage quitlerin hiçbirini atmadım 1 haftadır.

http://www.futhead.com/17/squads/1536738/

• tw1sted kullanıcısına yanıt
    O coinsi nasıl yaptın hocam bi ipucu versen
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    momentumu boşver bence o coinsi ve bu kadroyu 1 ayda nasıl yaptın onu sormak lazım ?
  • bir insan neden takım ismini id sini falan gizler hiç anlamıyorumya :D
  • misirlari aldik bekliyoruz 🌝

• ucuz kadro yapacam diye çok yanlış yola gitmişsin en azından süperlig kadrosu yapsan şansın daha fazla olurdu kapanıp kontra atak oynamaya yatkın oyuncularda var kafa vuracak adamda var

• quote:

De Bruyne alman en mantıklı seçim olur fakat biraz tuzlu adam bir kaç oyuncu satıp toplayabilirsin.Mesela Toure sat daha idareten pereyra al para birikince tekrar Toure ye geçersin

Toure'den aşırı memnunum satmam =) belki Coutinho satıp Rooney alabilirim. Coutinho hızlı falan ama biraz dengesiz, pek ayakta duramıyor. Bir arkadaş Toure yi OOS yap demiş. İlginç olabilir aslında ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

quote:

De Bruyne alman en mantıklı seçim olur fakat biraz tuzlu adam bir kaç oyuncu satıp toplayabilirsin.Mesela Toure sat daha idareten pereyra al para birikince tekrar Toure ye geçersin

Toure'den aşırı memnunum satmam =) belki Coutinho satıp Rooney alabilirim. Coutinho hızlı falan ama biraz dengesiz, pek ayakta duramıyor. Bir arkadaş Toure yi OOS yap demiş. İlginç olabilir aslında ne dersiniz?

Toure kullanıp da hiç sevmediğim oyunculardan biri misal :D aşırı hantal, vuruşları op değil. Benim taktiğime uymadı çok, gündoğanı cok daha beğenmiştim. Dene tabi OOS ama M/L work rate ne kadar yararlı kılar bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

quote:

quote:

weekend league'de silver kadro geldi.4 attı gitti herif makine gibi oynadı yahu....

ben o tarz robot gibi oynayan adamlar gelince çok şüpheleniyorum. acaba ea bizimle dalga mı geçiyor gerçek insan yerine legandary seviyede yapay zeka ile mi oynatıyor diye. çünkü adam ne bir pas hatası yapıyor ne gol kaçırıyor ne de bir saniye presi bırakıyor. sen topu alınca 5 kişi üstüne çullanıyor nefes aldırmıyor rakip sana

Rating düşük olduğu için momentumu hep kendi tarafına çekiyor bu tür kadrolar. 4 milyonluk kadroyla div2'den yükselemeyen ben aşağıdaki kadroyla div1e çıkıp 3 kez title aldım hala div1deyim. milyonluk kadrolarla attığım rage quitlerin hiçbirini atmadım 1 haftadır.

4 milyonluk kadroyu kullanamadığın için kendine bi bakmalısın bence :D Tabi bu oyuncuları alıp ptb/ ileri at gelirse gol olur taktiğine dönmediysen. Keza o milyonluk kadronun yedeklerini 48 ratingli bronze oyuncularla doldurduğunda rating yine 78 79 oluyor D:

• jason25 J kullanıcısına yanıt
    edit : ilk 11 de en fazla 5 farklı uyruk olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 25 Ekim 2016; 16:41:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

ucuz kadro yapacam diye çok yanlış yola gitmişsin en azından süperlig kadrosu yapsan şansın daha fazla olurdu kapanıp kontra atak oynamaya yatkın oyuncularda var kafa vuracak adamda var

aslında dün kurdum süperlig ama bir türlü oynayamıyorum o kadroyla. 1 galibiyet 1 mağlubiyet aldım süper lig kadrosuyla. akşam izlanda yı bir deneyeyim olmazsa başka liglere yönelirim büyük ligler dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

quote:

quote:

4 milyonluk kadroyu kullanamadığın için kendine bi bakmalısın bence :D Tabi bu oyuncuları alıp ptb/ ileri at gelirse gol olur taktiğine dönmediysen. Keza o milyonluk kadronun yedeklerini 48 ratingli bronze oyuncularla doldurduğunda rating yine 78 79 oluyor D:

Kullanamıyormuşum. Komik adam seni :D Beni mi taniyorsun yada hiç maç attik mi? Yok. Ama paşam üstün yetenekleriyle beni izliyor heralde.

Yedekleri bronzela doldurduğumda momentum yemediğimi zaten defalarca yazdım bu konuda. Bazı insanların şu konuya sırf post kasmak için yazdıklarını düşünüyorum. Gerçekten anlamsız bir şekilde her konuda bilgi sahibi olduğunu düşünen arkadaşlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 25 Ekim 2016; 16:07:17 >

• Kolombiya deneyin beyler. Kondisyon takımı olarak kurmuştum, as kadromdan daha fazla zevk veryor. 5k ya kuruluyor, sağda ibarbo reyiz forvette pabon ve cam olarak silver quinteroyu oynatıyorum. 1.60 boyla her kafa topunu alıyor ilginc sekilde.

• 220bpm 2 kullanıcısına yanıt
    rooney çok hantal hocam üst üste kaç maç kazandım adam hala katır gibi fakat kuvvetli adam.Birde spiker Rooney'e Momentum winner diyor :)
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    hocam Toure karşıma birkaç defa geldi hiç dediğin gibi değil bir kere tank gibi top alınmıyor buna defansta dahil...
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.