Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykutluay -- 29 Eylül 2016; 0:01:23 >
  • Beyler Futda şimdiden hileciler çıktı diyorlar, doğrumu eğer öyleyse almıcam bu sene oyunu. Bu hileciler cidden sinir bozuyor bazen maç bulamıyordum 16da
  • Hocam fut için alacaksan alma zaten her sene en fazla 1 hafta sürüyor hemen bot hesaplar oluşuyor bende bu yüzden PC de almıyorum artık tövbe ettirdiler.
  • Arkadaşlar şu Fifa points satan yerlerden alışveriş yapan oldu mu daha önce ? Points aktarımı falan nasıl yapılıyor bilen varsa bilgi verebilir mi ?
  • Oyun inanılmaz ağır geldi bana nedense. Demo daki hızla ve twitch te izlediklerimle alakası yok bunu hisseden oldu mu ?

bu hunter ne alaka onu anlamadım

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 29 Eylül 2016; 1:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Oyun inanılmaz ağır geldi bana nedense. Demo daki hızla ve twitch te izlediklerimle alakası yok bunu hisseden oldu mu ?

Oyundaki Alex Hunter hikaye moduyla alakalı birşey.
    Hikayede ilk FA Cup maçına çıktıktan sonra eğer o güne kadar formun yükselişteyse TOTW seçiliyorsun ve hem ara sinematiklerde hem maç içi spikerlerin yorumlarında vs. bu konu konuşuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Hocam fut için alacaksan alma zaten her sene en fazla 1 hafta sürüyor hemen bot hesaplar oluşuyor bende bu yüzden PC de almıyorum artık tövbe ettirdiler.

sadece fut için değil kariyer ve journey içinde almak istiyorum ama futada yine baya zaman harcıyacağım lakin beni deli etti geçen sene hileciler belki benim 1 ayda para biriktiriğ aldığım adamı 2-3 saat hile ile kasıp alıyorlar, acayip acayip kadrolar vardı artık son zamanlarda. hem para verip hemde böyle deli olmak bilemiyorum arada kaldım
  • Arkadaşlar bi site vardı ut oyuncuları koyup statistik sonuçları filan görebiliyorduk. Biri site linkini pm'leyebilirmi? Oyun erişime açıldı hangi ülkeden takım kuracağıma karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 29 Eylül 2016; 2:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Oyun inanılmaz ağır geldi bana nedense. Demo daki hızla ve twitch te izlediklerimle alakası yok bunu hisseden oldu mu ?

Hikayede ilk FA Cup maçına çıktıktan sonra eğer o güne kadar formun yükselişteyse TOTW seçiliyorsun ve hem ara sinematiklerde hem maç içi spikerlerin yorumlarında vs. bu konu konuşuluyor.

Anladım hocam teşekkürler. Online oynadın mı hiç ağırlık var mı bahsettiğim gibi ?

• Ben ilk defa bu sene aldim oyunu. FUT'a girdim oyuncular çok kötü. Bazi gorevleri yaptım. Online fut oynamak için 65 kimya üstü mu ne istiyor ama benim kadrodan cikmaz yani o Şimdi ben ilk başta tek oyunculu fut mu oynamam lazim? Transfer listesinden mi oyuncu transfer etmem lazim? Videolarda görüyordum 5 oyuncu çıkıyordu birini seciyordun felan ama 15k coins ile yapiyorlardi. Draft sanirim o. Onu yapinca fut takimin hep ayni mi kaliyor yoksa o 1 seferlik felan mi? Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu bilmemde bu sene piyasada çok at var.
    Keko at gibi koşmaktan başka şey bilmiyor.
  • Mobil çıkmazmı ultimate team, fifa 16 ut ios 10 da atıyo oyundan, kaçkere yenilgi saydı oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zaferengur denilen kişi hala aktif mi bu konularda adam yanlış hatırlamıyorsam hem hileci hemde coinsci falan dı
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

bu zaferengur denilen kişi hala aktif mi bu konularda adam yanlış hatırlamıyorsam hem hileci hemde coinsci falan dı

Forumda herkese hileyi satan herif :D İşsiz güçsüz birisi banlarlar sürekli yan hesap açıp yine gelir. Mağdur edebiyatıyla alakası yokmuş gibi yaklaşır ve hileyi size satmaya çalışır.
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende uyuz olyorum özellikle fut modu at dolu.

spastik gibi dribling yapıyolar.

ulan bunu nesinden zevk alıyosun?

futbol bu mu?
  • de bruyne çıktı. aynı pakette walcott ve draxler de bonus :) elden çıkarayım mı sizce 250k civarı satılıyor şuan.
  • 3 penaltı kullandım hepsi dışarı.video bulup izlemek lazım kullanımla alakalı. Oyun daha yavaş olmuş. Girişte fut draft da vermedi. Bakalım ön sipariş den bonuslar ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    o zaman zaferengur a sınırsızı yapıştırması lazım adminlerin geldiği yan hesaplarada sürekli sınırsız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Anladım hocam teşekkürler. Online oynadın mı hiç ağırlık var mı bahsettiğim gibi ?

Oyuna hızlı diyenleri gerçekten anlamıyorum, oyun gerçekten oturaklı ve yavaş. Henüz sadece ilk 11 olarak TSL kadrosu kurduğum için online draft oynadım ama ilk defa offline ile online fut oynanışını bu kadar birbirine benzer şekilde gördüm. Messi at gibi koşuyor, Ronaldo ve Bale baya iyi koşuyor ama onun dışındakiler gayet normal, insani şekilde koşuyorlar hiç öyle burada söylenen gibi çok hızlı falan değil tam tersine geçen senelere göre çok daha yavaş bir Fut var ortada.
    Ha tabiki biraz daha seri bir oyun oluyor online'da ki bu gayet normal. Zira karşınızda yapay zeka yok, set oyunu oynamaya çalışan birisi yok, sürekli dikine oynamaya çalışan ve dribling ile giden oyuncular ile oynuyorsunuz bu da oyunu seri olarak gösteriyor ama hızlı değil kesinlikle.

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Bana oyuncuların dönüşleri ve kontrolleri çok tuhaf geldi. Dan dun maçlar oluyor gibi geldi tabi rakiple de alakalı olabilir dediğin gibi adamlar sürekli görmeden ezbere sert paslar atıyor garip geldi o yüzden oynanış.Birde pasa bastığım zaman bar doluyor sonra bikaç adım atıp öyle veriyorlar gözüme çarpanlar bunlar ki bu büyük sıkıntı.

3 maç online single da yaptım.1 maçta maç başlarken pencere moduna geçtim bişeye bakmak için ea sunucularından attı mağlubiyet verdi. Champions a girdim ilk maçımı kazandım menüye döndüm yine bağlantı kesildi dedi geri attı girdiğimde oynadığım maç yok olmuştu :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.