Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sezonki performanslarıyla geliyor toty ler ama hertürlü gelicek zaten o üçlü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyaçeslav

Hiç denk gelmedim kaleye oyuncu koyanı ama hiç beklemediğim takımlara yeniliyorum.Taktik ekranında kadrosunu gördüğümde tamam bu maç bende diyorum sonuç hüsran oluyor.Daha iyi kadrolara daha fazla mı konsantre oluyorum napıyorum anlamadım

Hocam savunmada fazla boşluk veriyorsan çok fazla adam kaçırıyorsan maç içinde "defans" olarak belirle taktiğini, işe yarıyor :)
  • Son kararımı verdim madem pazartesi düşüyor fiyatlar, pazartesiye kadar bekleyip bu kadroyu kuracağım.

https://www.futbin.com/17/squad/534616
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    performans göstermeseler yılın oyuncusuna aday olamazlar dostum zaten :) messinin hak ettiğini düşünmyorum ama..
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Pazartesi düşme garantisi var mi ? Varsa bende kadromu 900 k dan satayım pazartesi ucuza alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek hafta marquee matchups olma ihtimali olan maçlar:

Sporting v Benfica
    Anderlect v Club Brugge
    Juventus v Torino
    River Plate v Boca Juniors
    Wisla krakow v Crakovia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosso -- 2 Aralık 2016; 21:11:45 >
  • Sol bek radu almıştım fiyatı aynı kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Son kararımı verdim madem pazartesi düşüyor fiyatlar, pazartesiye kadar bekleyip bu kadroyu kuracağım.

https://www.futbin.com/17/squad/534616

St kesinlikle aubameyang

• fiyatlar yılbaşı ve ocak ortası toty zamanı düşer artık.
  • Benzemaya alternatif kimi koymaliyim griezmann ve dybala yanjna

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Lacazatte

• arkadaşlar bu penaltıdaki ok hala çıkmıyormu sizdede bu nasıl bi bugdır?
  • -Çesut Mevik- kullanıcısına yanıt
    kafasına göre, bazen çıkıyor bazen çıkmıyor
  • 10 da 10 giderken 5-0 önde olduğum maçta dnf yedim. internetimde hiçbir sorun yok rakip oyunu bıraktı ve sonrasında dnf yedim. lanet olsun ya bu oyun insanı hayattan soğutuyor gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

Lacazatte

Cop lacazette h/h ustelik

Martial.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    muhtemelen denediniz ve oynatamadınız size uymadı galiba oyun anlayışı lakin bende ve birkaç arkadaşımda daha var maşallahı var nazar değmesin 15 teki halini anımsatıyor :)
  • Allah bu oyunu tasarlayanın belasını versin.5 galibiyet 1 mağlubiyet ile SL ye başladım.3 maç üstüste 4-3-2-1 taktiği ile geldi rakip sürekli defans açık verdi ve her gelişi gol oldu.Benim bulduğum her pozisyonda ya direk oldu yada kaleci bir şekilde çıkardı bende çığrımdan çıktım.Bunu tasarlayanları bir yakalayabilsem oyun oynarken seri katil olurum ciddi manada.Sinirim geçsin diye mafia oynayıp birilerini gebertecem.
  • 4 te 3 yaptım 6da 3 e donuste lanet olası ea yüzünden. Şu oyuna para veriyoruz insan gibi server yapında oynayalım
  • Sıradaki wl elemelerinde 4 tane MLS oyuncusu bulundurma zorunluluğu var, stokçulara duyurulur
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.