Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

Hopinin tirnagi olamazlarrr

2ipod shuffle 3saat aldım sıfır liraya
    Hopide de güzel kombolar oluyor ama bu tam ölücü uygulaması

Ipod'u nasıl aldınız hocam? Yani bende yaklaştım mağaza ile mi yoksa kargo ile mi?

Kargoyla 1tıkla2kazandan
  • Bugünkü chippin geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesi yaptığım fişlerin yüklemesi bugün geldi.
  • quote:

quote:

hopi il çıktığında alt limtisiz 25 tl verdi..burda konusunu da ilk ben açmıştım..boynerden ykm den dünya kadar alt limitsiz alışveriş yaptık..bunda fiş atıyon 20 tane..kabul oluyor 3 tane..sen istanbuldsındır harcarsın tabi...diğer şehirdekiler ne yapsın..basit bir site var sadece..oraya mecbur bırakıyor bizi..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ipod'u nasıl aldınız hocam? Yani bende yaklaştım mağaza ile mi yoksa kargo ile mi?

Kargoyla 1tıkla2kazandan

ödeme işlemini nasıl yaptınız hocam bende şimdi alıcam da hata veryor

• quote:

quote:

quote:

hopi il çıktığında alt limtisiz 25 tl verdi..burda konusunu da ilk ben açmıştım..boynerden ykm den dünya kadar alt limitsiz alışveriş yaptık..bunda fiş atıyon 20 tane..kabul oluyor 3 tane..sen istanbuldsındır harcarsın tabi...diğer şehirdekiler ne yapsın..basit bir site var sadece..oraya mecbur bırakıyor bizi..

İstanbul içinde eşe dosta bilgi verip saat aldırabilirsiniz

Hatta bir arkadaş bir şubenin telefonla görüşüp kargolattığını vs bilgisini iletmişti bu şekildede yapabilirsiniz son çağre çek satışda emeğiniz karşılığı ücret karşılığında bakiyenizide verebilirsiniz son çağre olarak

• Fiş değerlendirme git gide saçmalamaya başlıyor

60 fiş yolladım 2 farklı hesabla biri 13 diğeri 19 tane kabul edilmiş şu hesaplarıda tamamlim dahada uğraşmıyacağım artık

• Kart eklerken sürekli hata veriyor bu konuda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Dün Opet ve şok gönderdim, kabul maili geldi az önce

Opet ve Şok Derken Anlayamadım. Opet Kampanyası İçin yelik Yetiyor Sanırım. Eski Üyelikler Olacak mı Bilmiyorum.
  • Arkadaşlar 1tıkla2kazan üzerinden zorla sipariş verdim eksik olan 32 liralık kısım masterpass ile kredi kartımda çekildi chippinlerimi de kullandım ama 1 tıkla2kazanda siparişlerim kısmına bakıyorum sipariş gözükmüyor. Sipariş alındığına dair de mail gelmedi müşteri hizmetlerini aradım tekrar adımı telefon numaramı mail adresimi aldılar konu hakkında inceleme başladı en geç yarın dönüş yapacaklar dediler.

Başına böyle bir durum gelen oldu mu hiç?

Kaç senedir alışveriş yaparım böyle rezillik görmedim. Zorla alayım dedim uğraştım kaç kere tam sonuca ulaştım sandım bu seferde sipariş bilgisi gözükmüyor. Neyse Allahtan ses kaydı almıştım telefondan sorun çıkarsa yürürüm. 3 haftadır uğraşıyorum o kadar.

• quote:

Arkadaşlar 1tıkla2kazan üzerinden zorla sipariş verdim eksik olan 32 liralık kısım masterpass ile kredi kartımda çekildi chippinlerimi de kullandım ama 1 tıkla2kazanda siparişlerim kısmına bakıyorum sipariş gözükmüyor. Sipariş alındığına dair de mail gelmedi müşteri hizmetlerini aradım tekrar adımı telefon numaramı mail adresimi aldılar konu hakkında inceleme başladı en geç yarın dönüş yapacaklar dediler.

Başına böyle bir durum gelen oldu mu hiç?

Kaç senedir alışveriş yaparım böyle rezillik görmedim. Zorla alayım dedim uğraştım kaç kere tam sonuca ulaştım sandım bu seferde sipariş bilgisi gözükmüyor. Neyse Allahtan ses kaydı almıştım telefondan sorun çıkarsa yürürüm. 3 haftadır uğraşıyorum o kadar.

Aynısı banada oldu kayıt açtılar hayla dönmediler bende aradım durumu aciliyetini bildiriyoruz yarına kadar ararlar sizi dediler bilmiyorum ariyacaklarmi galiba paranın ustune yaptılar zaten 1tukla2kazanda çok kötü bir site

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fiş gönder uygulamasınadn 16 puan oldu,transfer et dedim hesap etle dedi ekledim 50 tl ye ulaşınca olacak dedi ,bakalım olursa nakit olarak puanı transfer etmek güzel oacak
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    şuan ben de 1tıkla2kazandan ürün almaya çalışıyorum. kk kaydetmedim. hepsini chippinle ödeyebiliyorum ama lütfen bekleyiniz yazısı gitmiyor sipariş veremiyorum 1 türlü siz nasıl verebildiniz
  • Arkadaşlar kredi kartı eklemeden sipariş olmuyor

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ya uygulama üstünden alalım gitsin işte sitesiydi bilmem ne baya uğraştım paranın üstüne yatamazlar eğer öyle birşey olursa koç şirketinden yetkili olanları mail yağmuruna tutarım. Mesele 32 lira da değil zaten 3 haftadır uğraşıyorum fişlerle çok büyükte hedefim yoktu zaten ipod alsam yeter kullanırım yada kardeşime veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

şuan ben de 1tıkla2kazandan ürün almaya çalışıyorum. kk kaydetmedim. hepsini chippinle ödeyebiliyorum ama lütfen bekleyiniz yazısı gitmiyor sipariş veremiyorum 1 türlü siz nasıl verebildiniz

Kk eklemeden alamazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung note 3 telefona indirdim ama fiş yükle yaparken yüklediğim halde yine fiş yükle diyor

• Bu puanları nerde harcayacağız arkadaşlar ???
  • Tek bir hesapta biriktirilebilecek chip sınır var mıdır arkadaşlar? Kendi hesabımda 50 chip birikti, eşimin telefonunda da 50 biriktirdik diyelim, bu 50 yi de kendi hesabıma aktarırsam bende 100 chip olacak, sıkıntı olur mu acaba? Ayrıca eşimin telefonunda 50 chip biriktirdik ve aktardık diyelim, bu eşimin hesabında yeniden 50 biriktirebilir ve sonrasında yine gönderebilir miyim? Yoksa yeni biriktirme ve aktarma işlemleri için yeni bir hesap mı lazım?
  • Hayallerimi gerçekleştirmek için chippin yardımlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.