Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okarawn

hocam şöyle :
    chippini actık diyelim sol üstte üç çizge basıyoruz . ordan arkadaşlarım , arama yerine göndereceginiz hesabın numarasını yazın 0 dahil birleşik bir şekilde yazın biraz bekledikten sonra gelicektir ordan destek ola basın zaten göndereceginiz miktar vs. halledersiniz

teşekkürler hocam,nasıl bir uygulamadır bu,peki saatin tamamını chippinle mi aldınız?yoksa kalanına falan ekstra ödeme yaptınızmı?
  • kazanılan paralar ne zaman kullanabılır bakıye oluyor merak ettıgım bır soru
  • sercioz kullanıcısına yanıt
    net bir cevabı yok genelde şöyle 1 günde para bize geliyor gelen para içinde 1 gün aktif olmasını bekliyoruz.
  • NACTRUMS kullanıcısına yanıt
    hepsini chippin parası ile aldım hocam
  • okarawn kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 TL Chippin var. Deneme amacıyla 4 fiş göndermiştim. Fişleri topladım fakat sonradan Ankara da kullanamayacagima kanaat getirip uğraşmadım. Uğraşmak istemedim. Nasıl gönderiliyor bilmiyorum ama size gönderebilirim isterseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 fişten sonra fiş yükleme farklı rakamlar da olsa bişey veriyor mu yoksa 50 fiş sonrası sadece alışverişlerden geri ödemeler mi ekleniyor hesaba?
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle yapalım isterseniz siz kendinize yapın bana atın ben burdan alıp kargoya veriyim isterseniz
  • Apk yükledim; ama "paket ayrıştırılmasında sorun var" hatası alıyorum, apk yükleyebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 tl chippin görünüyor ama harcanabilir chippin bakiyen 26,00 tl yazıyor ,bir kaç gün önce 50 tl nin tamamına kazandığıma dair bildiri gelmişti,onay süreci mi var acaba ?
  • Yok hocam sağolasın uğraşmayı gözüm yemiyor. Seffaf hocam PM atmış ona göndereceğim. Fiş var fazlaca yollasam bile kullanmayacağım size gönderirim işiniz görülsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okarawn

hocam şöyle yapalım isterseniz siz kendinize yapın bana atın ben burdan alıp kargoya veriyim isterseniz

hocam biriktirip size atsam,bana kargolarmısınız,zahmet olmazsa?
  • Her seferinde "Marka önerin bir harika. Ama şimdilik ekleyemiyoruz." bildirimi geliyor. Bu bildirim geldiyse chip verilmiyor mu? Yoksa buna rağmen yüklüyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Her seferinde "Marka önerin bir harika. Ama şimdilik ekleyemiyoruz." bildirimi geliyor. Bu bildirim geldiyse chip verilmiyor mu? Yoksa buna rağmen yüklüyorlar mı?

yüklenmiyor
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam niye böyle yapıyorlar ama ya? Herkesin yüklediği gibi market fişleri yüklüyorum ben de. Market fişlerini kabul etmiyorlarsa kimsenin etmesinler o zaman.
  • quote:

Hocam niye böyle yapıyorlar ama ya? Herkesin yüklediği gibi market fişleri yüklüyorum ben de. Market fişlerini kabul etmiyorlarsa kimsenin etmesinler o zaman.

Tamamen şans işi bu iş arkadaşım her gönderdiği kabul oluyordu benimki olmuyordu onun hesabından test sorusu gönderdik bilgileri salladik yine kabul oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NACTRUMS kullanıcısına yanıt
    tabi hocam
  • Migros, akaryakıt falan gelmezse işe yaramaz bea.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

quote:

Tamamen şans işi bu iş arkadaşım her gönderdiği kabul oluyordu benimki olmuyordu onun hesabından test sorusu gönderdik bilgileri salladik yine kabul oldu

Ben Nerdeyse %90 ını A101 ve Bİm Gönderdim Diyebilirim. Dakika Aralarla Olan Fişler. Onaylandılar. Haftasonu Göndermiştim Salı Hesaba Düşmüş.Kısmet.

• fiş gönderip 50 tl chippin biriktirenler hangi hayallerine kavuşacaklar? biriken 50 puanı nerede kullanılabilecek? sitesinde bununla ilgili bir açıklama göremedim, bunu anlayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 13 Ekim 2016; 0:57:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

fiş gönderip 50 tl chippin biriktirenler hangi hayallerine kavuşacaklar? biriken 50 puanı nerede kullanılabilecek? sitesinde bununla ilgili bir açıklama göremedim, bunu anlayan var mı?

Mesela 49 tlye saat var onu alabilir isterse modassatden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.