Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onlar bizim kanki. zaten chippine onlarıda davet ettik onlarda puan bekliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

onlar bizim kanki. zaten chippine onlarıda davet ettik onlarda puan bekliyo

ben adım gibi eminimki onlar da aynı şekilde akrabalarını üye yaptılar
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Ne olacak bizim halimiz hocam ya 20 30 kişiyi bağladılar buraya ben geç yatmamasına o kadar kızmıyorum da sürekli yok bu gün yok yarın diyerek bizi oyalıyorlar bize deseler ki haftaya yatacak herkesin kafası rahat olur işine bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmir-deü-1994-tarsus

Ne olacak bizim halimiz hocam ya 20 30 kişiyi bağladılar buraya ben geç yatmamasına o kadar kızmıyorum da sürekli yok bu gün yok yarın diyerek bizi oyalıyorlar bize deseler ki haftaya yatacak herkesin kafası rahat olur işine bakar

aynı fikirdeyiz hocam 3 gün veyahut 5 gün ya da 10 gün değil mesele. mesele her gün bugün yatacak demeleri. örneğin deseler ki ayın 10 unda yatacak tamam ama onu da demiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

https://www.tani.com.tr/kahramanlar/satis-ve-pazarlama/

çalışanları bulduk sıra onları takibe geldi :)

Hayal ettiğim merve bu değildi

• MutluPmyo kullanıcısına yanıt
    Benimde

Hiç sanmam, ücreti direk chippin alacaklarımızdan düşerler bence ;)

Yalnız asıl bomba ne olur biliyor musun? Bizim 300-500 TL puanlar bir şekilde kullanılır da, 2500-3000 TL yapıp Iphone almak için kasan arkadaşlar bunca gün bekledikten sonra (inşallah) puanlarına kavuştuklarında, Iphone stokları sıfırlanırsa işte o zaman o filmlerdeki öfkeli kalabalık kasabanın dışında ellerinde meşale ve kazma kürekle toplanır, o sitedeki adrese koşa koşa gider :). Geçen haftasonunun puanlarını hala alamadık, bu haftasonu da 20 TL verirlerse artık Ocak ortasında anca alırız, sonra da puanlar sıfırlanıverir, "chippin chippin" yaş dökeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 2 Aralık 2016; 16:12:48 >
  • Arkadaşlar şöyle bir mail attım acaba nasıl bir geri dönüş sağlacaklar,

Sevgili Chippin,

Ben utku. Donanımhaber ailesi olarak çok fazla kişiyi uygulamaya eşimize dostumuza anlatıp üye yaptık. Belki saatlerce uğraştık. Size fişler gönderdik tabi çoğuna chippin vermediniz. Geçen haftadan bu yana yükleme yapmıyorsunuz. Üye yaptığımız insanların gözünde yalancı durumuna düştük. Onları saçma sapan bir şeye üye yapıp bilgilerini çaldıracağımızı düşünüyorlar. Bu hafta yaptığınız amatörce ve saçma hareketler KOÇ grubunun güvenilirliğini büyük ölçüde sarsmıştır. En kısa sürede verdiğiniz sözleri yerine getirmenizi bekliyoruz.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 2 Aralık 2016; 16:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Arkadaşlar şöyle bir mail attım acaba nasıl bir geri dönüş sağlacaklar,

Sevgili Chippin,

Ben utku. Donanımhaber ailesi olarak çok fazla kişiye uygulamayı eşimize dostumuza anlatıp üye yaptık. Belki saatlerce uğraştık. Size fişler gönderdik tabi çoğuna chippin vermediniz. Geçen haftadan bu yana yükleme yapmıyorsunuz. Üye yaptığımız insanların gözünde yalancı durumuna düştük. Onları saçma sapan bir şeye üye yapıp bilgilerini çaldıracağımızı düşünüyorlar. Bu hafta yaptığınız amatörce ve saçma hareketler KOÇ grubunun güvenilirliğini büyük ölçüde sarsmıştır. En kısa sürede verdiğiniz sözlerini yerine getirmenizi bekliyoruz.

Saygılarımla,

tecrübemi paylaşmamı istersen cevap vermeyecekler çünkü 4 gün ve 2 gün önce birer mail attım ikisine de cevap yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

quote:

Sevgili Chippin,

Ben utku. Donanımhaber ailesi olarak çok fazla kişiye uygulamayı eşimize dostumuza anlatıp üye yaptık. Belki saatlerce uğraştık. Size fişler gönderdik tabi çoğuna chippin vermediniz. Geçen haftadan bu yana yükleme yapmıyorsunuz. Üye yaptığımız insanların gözünde yalancı durumuna düştük. Onları saçma sapan bir şeye üye yapıp bilgilerini çaldıracağımızı düşünüyorlar. Bu hafta yaptığınız amatörce ve saçma hareketler KOÇ grubunun güvenilirliğini büyük ölçüde sarsmıştır. En kısa sürede verdiğiniz sözlerini yerine getirmenizi bekliyoruz.

Saygılarımla,

tecrübemi paylaşmamı istersen cevap vermeyecekler çünkü 4 gün ve 2 gün önce birer mail attım ikisine de cevap yok

ilk maille ciddi olarak başlayalım da sonra google playda 1 yıldız verip uygulamanın altına saydırırız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

quote:

Sevgili Chippin,

Saygılarımla,

ilk maille ciddi olarak başlayalım da sonra google playda 1 yıldız verip uygulamanın altına saydırırız

2. söylediğini yaptım bile 1 yıldızımı verip mağduriyetimi yazdım

• Beyler soğuk sularımızı hazırlayalım bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Beyler soğuk sularımızı hazırlayalım bence

genelde saat 11 ile 15 arası yüklenmiş foruma baktığıma göre. suları içtik bile...
    +1. İşlem tamam. Ben uygulamayı da sildim tüm cihazlarımdan. İstanbul harici hiçbir işe yaramıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 2 Aralık 2016; 16:33:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

+1. İşlem tamam. Ben uygulamayı da sildim tüm cihazlarımdan. İstanbul harici hiçbir işe yaramıyor zaten.

chippinlerimi almadan silmem dh ölücüsü pes etmez. 17 de arayacağım tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASSKIMM -- 2 Aralık 2016; 16:42:55 >
  • Chippin ile tüm bağlantim şu saatten sonra bitti yapılan çok çok büyük terbiyesizliktir karşılarında 5 yaşında çocuk yok akıl edemiyor heralde bunlar. Aradım Merve hanım çıktı yüklenecek gün içinde dedi günlerdir böyle diyorsunuz dedim bize gelen bilgi bu yönde dedi. Birazda sizin yüzünuzden yüklenmiyor. Arayıp yasal hakkımızı kullanacağız. Diye korkutun biraz gözlerini bunlar kendilerini uyanık sanıyor. Ben bugün ve hafta sonu işlem yapamam. Pazartesi günü ilk işim gerekli yerlere başvuru yapmak hakkımızı ararsak hiçbiri böyle yapamaz... Sizden ricam arayın ve biraz konuşun böyle bir köşeye çekilip izlemekle olmaz..

Ara kardeşim ara, burada puanlar yüklendi, yükleniyor yazdığını görünce, uygulamayı kurarım tekrar o sorun değil. Puanlarımı alır sonra tekrar silerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahnog

Chippin ile tüm bağlantim şu saatten sonra bitti yapılan çok çok büyük terbiyesizliktir karşılarında 5 yaşında çocuk yok akıl edemiyor heralde bunlar. Aradım Merve hanım çıktı yüklenecek gün içinde dedi günlerdir böyle diyorsunuz dedim bize gelen bilgi bu yönde dedi. Birazda sizin yüzünuzden yüklenmiyor. Arayıp yasal hakkımızı kullanacağız. Diye korkutun biraz gözlerini bunlar kendilerini uyanık sanıyor. Ben bugün ve hafta sonu işlem yapamam. Pazartesi günü ilk işim gerekli yerlere başvuru yapmak hakkımızı ararsak hiçbiri böyle yapamaz... Sizden ricam arayın ve biraz konuşun böyle bir köşeye çekilip izlemekle olmaz..

ben şimdi arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ara kardeşim ara, burada puanlar yüklendi, yükleniyor yazdığını görünce, uygulamayı kurarım tekrar o sorun değil. Puanlarımı alır sonra tekrar silerim.

sen de arasana hocam aynı anda bastıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****M

quote:

Orijinalden alıntı: mahnog

Chippin ile tüm bağlantim şu saatten sonra bitti yapılan çok çok büyük terbiyesizliktir karşılarında 5 yaşında çocuk yok akıl edemiyor heralde bunlar. Aradım Merve hanım çıktı yüklenecek gün içinde dedi günlerdir böyle diyorsunuz dedim bize gelen bilgi bu yönde dedi. Birazda sizin yüzünuzden yüklenmiyor. Arayıp yasal hakkımızı kullanacağız. Diye korkutun biraz gözlerini bunlar kendilerini uyanık sanıyor. Ben bugün ve hafta sonu işlem yapamam. Pazartesi günü ilk işim gerekli yerlere başvuru yapmak hakkımızı ararsak hiçbiri böyle yapamaz... Sizden ricam arayın ve biraz konuşun böyle bir köşeye çekilip izlemekle olmaz..

ben şimdi arıyorum

Sizden ricam sert konuşun farkına varsınlar karşılarında çocuk olmadığının..

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.