Şimdi Ara

Intel hd graphics le ne kadar oyun açılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende lenovo yoga 300 var LoL açıyor pixel shader 3.0 destekliyor mu yani ? paladins falan indiriyorum. 4gb ram 2 gb intel vram var. Bizimkiler sormadan almış pc yi üni için (uzaktan öğretim dersleri varda) yardımcı olurmusunuz lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: MeraklıPatates

Arkadaşlar bende lenovo yoga 300 var LoL açıyor pixel shader 3.0 destekliyor mu yani ? paladins falan indiriyorum. 4gb ram 2 gb intel vram var. Bizimkiler sormadan almış pc yi üni için (uzaktan öğretim dersleri varda) yardımcı olurmusunuz lütfen

Dostum şöyle anlatayım sana Hd530 serileri artık nvidia veya amd ekran kartlarının bazı serilerini tokatlıyor. 5500 HD serisi ise performansı fena sayılmaz. Bu olayların hepsi işlemcinin mimarisi ve nesline bağlı.
  • yani diyosun ki sistem gereksinimlerine bakarak hemen caymayın.Açmaz diyodum çünkü adamlar intel i yazmıyolar bile oraya . far cry 3 te oynadım bu pc ile. bence nvidia nın 8 serisi ne denk geliyor bilgisayarın üstündeki ekran kartı. ama serisi yazmıyor tablet pc bu . intel hd graphics yazıyor sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.