Şimdi Ara

Riven adc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pek fazla oynadığım karakter olmadığından sıralı seçimde rivenle oynamak zorunda kaldım. En azından feedlemem diye düşündüm.

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/455480197/202088411?tab=overview

Sizce neyi eksik yapmışım?

• Herseyi eksik yapmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

Herseyi eksik yapmissin

Laubali cevaplar vermeseniz diyorum.
  • belki ben sup main olduğum için gözüme takıldı ama 53 dakikalık maçta takımcana 50 totem anca kullanmışsınız, en çok kullnana sensin ve o da 22 tane yani bana göre o eksik. ve de teemo mantarları önceden totem olarak geçerdi istatistiklerde ama 2 totem kullanmış gözüküyor bu biraz şaşırttı. ayrıca maç son anda kazanılan bir savaşla apar topar kazanılmış gibi, 35 bin hasar farkı var. hadi menzilsizsin filan da takımda en çok hasarı veren 3. kişisin. diğer taraftan bakınca en az hasar verenlerden de birisin.

ayrıca;

kata 2 rabaddon op
    malp 2 warmog op

takımınızdaki tek ve biricik zırh veren eşya teemonun zhonyası olmasına rağmen varusun karabalta üstüne son fısıltı alması op
    53 dakikalık oyunda sadece 2 baron ve 3 ejder alınması ( iki takım toplamı) op
    adc zaten trolldür hede hödö lololo diyerek göz kanatan bir build yapan lulu op, oraya bari bi demir solari alır insan, ki sup dedim bitkinlik aldığı için ama takımızdaki tek eksik adc değil, sup yok ortada.

ve de aklında bulunsun riven gibi yetenekleri ile hasar veren ve de ani hasarı baboş olan şampiyonlara öfke değil büyücülük tercih et, saldırı hızı pek işine yaramaz hele de %5 ise ama %2 yetenek hasrarı artışı ani hasarını ve skill spamlayarak da süreklü hasarını arttırır. burada bazı kişilerin anlamamakta ısrar ettiği nokta büyücülük kabiliyeti büyü hasarını arttırmaz, yeteneklerinizin vereceği hasarı arttıracağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 27 Eylül 2016; 7:08:04 >

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Oha sen Support Main olamazsın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

belki ben sup main olduğum için gözüme takıldı ama 53 dakikalık maçta takımcana 50 totem anca kullanmışsınız, en çok kullnana sensin ve o da 22 tane yani bana göre o eksik. ve de teemo mantarları önceden totem olarak geçerdi istatistiklerde ama 2 totem kullanmış gözüküyor bu biraz şaşırttı. ayrıca maç son anda kazanılan bir savaşla apar topar kazanılmış gibi, 35 bin hasar farkı var. hadi menzilsizsin filan da takımda en çok hasarı veren 3. kişisin. diğer taraftan bakınca en az hasar verenlerden de birisin.

ayrıca;

kata 2 rabaddon op
    malp 2 warmog op

takımınızdaki tek ve biricik zırh veren eşya teemonun zhonyası olmasına rağmen varusun karabalta üstüne son fısıltı alması op
    53 dakikalık oyunda sadece 2 baron ve 3 ejder alınması ( iki takım toplamı) op
    adc zaten trolldür hede hödö lololo diyerek göz kanatan bir build yapan lulu op, oraya bari bi demir solari alır insan, ki sup dedim bitkinlik aldığı için ama takımızdaki tek eksik adc değil, sup yok ortada.

ve de aklında bulunsun riven gibi yetenekleri ile hasar veren ve de ani hasarı baboş olan şampiyonlara öfke değil büyücülük tercih et, saldırı hızı pek işine yaramaz hele de %5 ise ama %2 yetenek hasrarı artışı ani hasarını ve skill spamlayarak da süreklü hasarını arttırır. burada bazı kişilerin anlamamakta ısrar ettiği nokta büyücülük kabiliyeti büyü hasarını arttırmaz, yeteneklerinizin vereceği hasarı arttıracağı.

Öncelikle adc oynayamıyorum henüz. Yeni başladım. Pek bilmiyorum oyunu kusuruma bakmayın derim. Yaş 28 Bi heyecan oynuyoruz işte.
    Şimdi ADC alıpta feedlememek için en iyi olduğum şampiyonu aldım. Varus alsaydım veya başka bir hero alsaydım başlamadan biterdi. Başlarda iyiydim altı koridoru ittirdim üst koridoru ittirdim. Teemo nun katarinayı aşırı beslemesi yüzünden kata ilahlaştı resmen :) Rivenle hep bu sorunu yaşıyorum. Başlarda iyi ortalarda eh fena değil sonlarda eğer rakip aşırı zırh kasmışsa düşüyorum oyundan. Eğer oyun uzarsa hasarım azalıyor çok hasar alıyorum bende en çok taşıyan kimse ona göre savunma eşyaları alıyorum. Oyuna tutunabilmek adına.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.