Şimdi Ara

Görükle için iss önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Görükle'de hangi sağlayıcıdan hizmet almalıyım? Kapıda superonline fiber var tavsiye eder misiniz?

• görükle nin tamamında superonline var sanırım

ama superonline nın taahhüt şartları çok ağır

öğrenci değilseniz yarın öbürgün taahhütü bozarız gibi bir durum başınıza gelmezse şu an en mantıklısı superonline

turk telekom bu aralar çok çalkalanıyor. %55 hissesinin bir kısmını elinde bulunduran lübnanlı şirket iflas etti. Hissenin tamamını suudi arabistan aldı.

Türk TElekom'un dünya borcu olmasına rağmen açıklanan kârlar direk hissedarlara dağıtılıyor, yatırım için bir kuruş ödenek ayrılmıyor, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları Turk Telekom'u borçlarından dolayı güvensiz kuruluş olarak tanımlıyor.

Diğer internet servis sağlayıcılarını geçtim, kendi müşterisinin bile en ufak işlemleri aylar sürebiliyor. Şirket şu an çalkalanıyor, teknik kısım şu an sıfır. Yılbaşına kadar da pek bir şeyin düzeleceğini sanmıyorum.

kablotv daha görükleye gelmedi sanırım o da güzel bir çözüm olabilirdi aslında
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyim hocam mümkün olursa bir senelik paketlere yöneleceğim. daha önce hiç Süper online kullanmadım ama dediğiniz gibiyse süper online daha mantıklı gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dodoruh kullanıcısına yanıt
    valla bana sorarsan aslında kredi kartın varsa turk.net en iyisi

150 gb kotalı internet taahhütsüz 60 lira

superonline na anlam veremiyorum bir insan kendi alt yapısını kullanıp neden tarifelerini bu kadar pahalı yapar.

ikinci el de bir adsl modem alın sahibinden den. Yarın başınız ağrımasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.