Şimdi Ara

A101 - (29 Eylül - 26/02 - 01 Ekim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
7.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• keskinoğlu kova tavuktan uzak durun , bereket tavuk döner denenebilir, ama muhtemelen mağazasındakiyle aynı tad çıkmaz , %50 indirimlerde yanlış görmediysem birkaç ürünün fiyatı şişirilmiş
  • bereket doneri daha once boyle paket seklinde yiyen oldu mu tadi nasil ve besin degerleri nasil acaba internette birsey bulamadim
    daha once keskinoglu aliyordum tadi berbatti ama %27 protein vardi onun yuzu suyu hurmetine katlaniyorduk
  • Olta takımını sakın almayın çok dandik. Paranız boşa gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kova tavuk için herkes berbat diyordu, alacak olanların dikkatine. döner güzelse alınır.
  • Matkap takımı nasıldır 3'lü 130 lira uygun mu?
  • A101 bitmis

• Matkap 3 lu set nasıl

• Telefon nasildir kullanan varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

bereket doneri daha once boyle paket seklinde yiyen oldu mu tadi nasil ve besin degerleri nasil acaba internette birsey bulamadim
    daha once keskinoglu aliyordum tadi berbatti ama %27 protein vardi onun yuzu suyu hurmetine katlaniyorduk

+1

piyasada doğru düzgün tavuk döner yok. hepsini denedim. zaten ayıklamadan yemek imkansız. deri, yağ vs. almaya tövbe ettim hepsini. bereketi merak ediyorum. 900gr diyor ama. çöpe gitsin de istemiyorum. umarım alıp denemiş biri vardır.
  • Bu vodefone hattının 4.5 g olmayanı var mıdır?

• 8 rafli Dolaptan (bu veya diger boyutlarindan, genel malzeme kalitesi ayni sanirim) alan oldu mu daha once? Bu tarz bi dolaba ihtiyacim var.

Oltayla ilgili bir arkadas uzak durun demis. Daha once hic baliga gitmedim, cocuk cok istiyor. Alsam 2-3 sefer idare eder mi? Hic tecrubem yok, yaninda ekstra birseyler de almam gerekir mi?

• Dükkanda ne varsa aktüele koymuşlar.

• Otg USB bellek alınır mı yazma hızı nasil?

• Bulasik makinasi finish nasil acaba standart paketlerin ustunde hepsi 1 arada diye ibare var bunda yok sanirsam acaba fark eder mi? 110 lusunu 35 tl ye aldim ben iki paket alinca fiyat sicak gibi geliyor.. bilen varsa cevap verirse sevinirim kolay gelsin...

• hindi fürme iyimidir ki alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunlu

8 rafli Dolaptan (bu veya diger boyutlarindan, genel malzeme kalitesi ayni sanirim) alan oldu mu daha once? Bu tarz bi dolaba ihtiyacim var.

Oltayla ilgili bir arkadas uzak durun demis. Daha once hic baliga gitmedim, cocuk cok istiyor. Alsam 2-3 sefer idare eder mi? Hic tecrubem yok, yaninda ekstra birseyler de almam gerekir mi?

Ortası mikrodalga gözlü olan mutfak dolabını aldım. Malzeme kalitesi fena değil. Iş görür. Montajı kolay.

• a101 haftasonları indirimleriyle benim için en öndeydi. şimdi 2. %50lerle de diğer marketlere göre çok daha ideal fiyatlar sunuyor. tabi genel fiyatlar bakkal fiyatları.
    çiğ köfteyi deneyen var mı bimin lagashına gelir mi
  • telefonu almayın! Almayın! Almayın!

anne-baba için olsada 1gb ALMAYIN!

• Döner alınabilir...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.