Şimdi Ara

Acil telefon almam gerekiyor önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 3 yıl note 3 kullandıktan sonra telefonum bozuldu sonra I Phone 6S Plus 16GB aldım ancak IOS'a bir türlü alışamadım sevemedim, Note 3 bile daha I Phone'dan daha iyi bence, şimdi yeni bir telefon almaya karar verdim Samsung S7 Edge'ye baktım ancak artık bana telefona 2500 vermek mantıksız geliyor sizin öneriniz nedir ? General Mobile olur LG olur fark etmez acil yardımlarınızı bekliyorum

• Lenovo P1 13mp kamera,1080p 5.5inç ekran ,2gb ram,32gb dahili hafıza , 5000 mah batarya.Snapdragon 615 4x1.5ghz 4x 1.1ghz cortex Adreno 405 , Parmak izi okuyucu vs vs

Android sürümü 5.1 lollipop .üst sürüm Android güncellemerini alırmı almazmı bilgim yok.Ancak Giyatına göre Performansı piyasadaki GM ve LG modellerine taş çıkartır.

İnternetde 1089 Tl lik güncel fiyatı,sıkı bir piyasa araştırması ile daha uygun fiyatlara bulunabilir.

Lenovo P2 modelide çıkmak üzere,1500Tl bandını geçmeyen Bir model olacaktır.

Bunun dışında Sony Z2 ve Z3 halâ stabil ve kullanılabilir cihazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Lenovo dan telefonmu alınır deme sakın,
    Adamlar laptop sektöründe Asus ve HP ve markalarla eşit kalitede neredeyse.

Ki mobile sektörde de büyük atılım içindeler.

General Mobile Lenovo nun yanında olsa olsa Çavuş mobile olur.Keza Mediatek işlemcili diğer Asus,Acer,Vestel modelleri gibi.

Lenovo Malum Google dan Motorola yı satın aldılar ve son çıkardıkları Moto z ve Moto z play modelleri kalite ve farklılık arayanlar için birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 26 Eylül 2016; 15:49:22 >
  • MaSSive kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için, benim için gayet açıklayıcı bir cevap oldu hemen şimdi araştırıyorum, P2 ne zaman çıkar acaba
  • Arasharas A kullanıcısına yanıt
    http://teknodestek.com.tr/4-cekidek-islemcili-lenovo-vibe-p2-ozellikleri-ve-fiyati/

Zamanım oldukça,bilgim dahilinde yardım etmek hoşuma gider.

Ek olarak P1 in Turbo diye 1350 Tl fiyat bandında bir versiyonu daha var

Normal P1 ile ne gibi farklılıkları var araştırıp bakmak oda sana kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 26 Eylül 2016; 16:09:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.