Şimdi Ara

İÇİM ACIYOR ONU ÇOK SEVİYORUM. BENİ TESELLİ EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7/24 onu düşünüyorum. onsuz yaşayamam. hele şu müzikleri dinleyince çok kötü oluyorum. yardım din arkadaşlar

• 1 müzikleri dinleme

2 bosver sana kız mı yok

3 vardır heralde

4 fail videoları izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakar niye bakmasın

1 müzikleri dinleme

2 bosver sana kız mı yok

3 vardır heralde

4 fail videoları izle

1-çok güzel dinlemeden duramıyorum
    2- kız çok da ondan 1 tane
    3-var ama istemiyorum
    4- onlarıda izliyorum
  • Sen bakmaya kıyamazsın başkası foşur foşur lap lup bilader...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • için yanıyor istediğin kadar avun aklının bi köşesinde onsuz boş bir hayat istemiyorsun biliyorum... umarım hayırlısı olyr bişeylerle oyalan

• ırak lı manitası olan bumuydu
  • Bende çok seviyorum, onu düşünmeden duramıyorum. Elmasım, seni çook seviyorum. Beni dipten çıkartan, sırdaş olan, derdimi paylaşan, bana moral motivasyon veren en iyi arkadaşım, her şeyim... Seni çok seviyorum. Keşke bunu korkmadan çekinmeden yüzüne söyleyebilsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zireael

Ne oldu ki hocam? En son konuşmak istemişti kız.

ben iş yerini bulup konuşmuştum. ertesi gün kız kardeşine bakayım diye gittim gene gördüm benim kızı. baya konuştuk. kız seviyorum diyor ama arada ailesi var. hala belirsiz durumumuz. canımdan çok sevdiğim te şey o benim.
  • boş ver qanqa şimdi o başkalarıyla mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Sen bakmaya kıyamazsın başkası foşur foşur lap lup bilader...

Bir zamanlar aklımdan hiç çıkmayan düşünce :D İnsan ilk gülüyor sonra üzülüyor.Acı gerçekler işte :D
  • quote:

Babası senin hakkında olumlu konuşmamış mıydı?

evet babasıyla yüzyüze konuştuğumda beni sevdiğini kalbine girdiğimi ama kzıı verdiklerini söylemişti. çok evvelinde. kızla geçen konuştuğumuzda ailesindeki jherkesin beni sevdiğini söylemişti. ama araplara güvenme yalancı felan diyor herkes. ister istemez aklıma olumsuz şeyler geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Sen bakmaya kıyamazsın başkası foşur foşur lap lup bilader...

çok güzel teselli ettin kardeşim. sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

için yanıyor istediğin kadar avun aklının bi köşesinde onsuz boş bir hayat istemiyorsun biliyorum... umarım hayırlısı olyr bişeylerle oyalan

eyvallah kardeşim. aynen hayırlısı. oyalanıyorum bişeylerle ama aklımdanda çıkmıyor. bi ara kız arkadaş yaptım unutayım diye. baya yükü hafifletmişti. ama arap kız mesaj atınca o kızıda bıraktım hatta 2 kızı bıraktım kaldım ayazda gene
  • Kızın kalbine birde moonwalk yaparak girmeye çalış belki işe yarar

• quote:

Hocam normalde sana abi demem gerek benden bayağı büyüksün. Sana tavsiye verecek kadar büyüm değilim ama şunu diyeyim.

Şuana kadar olumsuz düşüncelerin bir tek faydasını bile görmedim. Hiç bir işe yaramıyorlar. Sadece kafayı boş boşuna meşgul ediyorlar ve moral bozuyorlar. Bence çıkar aklından o düşünceleri.
    Adam yüzüne karşı dedi sonuçta. Bundan daha gerçek şekilde nasıl anlatsın? Yalan olması için tek sebep ırkı mı? Ne kadar mantıklı olduğunu bir düşün.

canımsın. estafurullah. akıl yaşta değil biliyorsun. valla zaten çok acı çektim. tarif etmem imkansız. şu an acı safhasını geçtim. sadece çok seviyorum. içimde bi yandan umut bi yandan umutsuzluk var. çok karmaşık bi duygu. bilmiyorum gerçekten tutarsız davranış sergilediler en başından beri. o yüzden pek güvenim yok. ama kızı çok seviyorum o yüzden görmezden geliyorum.

• Jude Law kullanıcısına yanıt
    ondan 1 tane var dediginiz yer insana sigara değil evi bile yaktirir :(

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Bende çok seviyorum, onu düşünmeden duramıyorum. Elmasım, seni çook seviyorum. Beni dipten çıkartan, sırdaş olan, derdimi paylaşan, bana moral motivasyon veren en iyi arkadaşım, her şeyim... Seni çok seviyorum. Keşke bunu korkmadan çekinmeden yüzüne söyleyebilsem

o zaman beni en iyi sen anlarsın. inşallah kavuşursunuz kardeşim. çok zor bi durum. çeken bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

için yanıyor istediğin kadar avun aklının bi köşesinde onsuz boş bir hayat istemiyorsun biliyorum... umarım hayırlısı olyr bişeylerle oyalan

eyvallah kardeşim. aynen hayırlısı. oyalanıyorum bişeylerle ama aklımdanda çıkmıyor. bi ara kız arkadaş yaptım unutayım diye. baya yükü hafifletmişti. ama arap kız mesaj atınca o kızıda bıraktım hatta 2 kızı bıraktım kaldım ayazda gene

Sevdiğini unutmaya çalışmak için bir başkasıyla oluyorsan kusura bakma ama adam değilsin açık ve net. Seven adam sevdiğini unutmak için bir başka kızla olmaz. Yüreği parçalanır, ölmek ister ama bir başkasıyla olmaz. Seninki sevgi değil boş yere sevgi falan deme kendini kandırıyorsun. Severken nasıl bir başkasıyla oluyorsun ? Hiç mi kendinden utanmadın ? Ulan ben bir başkasını seviyorum nasıl bunu yaparım demedin mi ? Neyse bu yazı bile fazla senin gibi birine. Sevgiyi oyun yaptınız seviyorum lafı herkesin ağzında sakız oldu senin yaptığın gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: No VI

quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

Sevdiğini unutmaya çalışmak için bir başkasıyla oluyorsan kusura bakma ama adam değilsin açık ve net. Seven adam sevdiğini unutmak için bir başka kızla olmaz. Yüreği parçalanır, ölmek ister ama bir başkasıyla olmaz. Seninki sevgi değil boş yere sevgi falan deme kendini kandırıyorsun. Severken nasıl bir başkasıyla oluyorsun ? Hiç mi kendinden utanmadın ? Ulan ben bir başkasını seviyorum nasıl bunu yaparım demedin mi ? Neyse bu yazı bile fazla senin gibi birine. Sevgiyi oyun yaptınız seviyorum lafı herkesin ağzında sakız oldu senin yaptığın gibi.

dediğin doğru gibi görünsede öyle değil. kızı verdik dedi babası. kardeşi evlilik işlemlerini yapıyor felan dedi. o saatten sonra ne yapmamı bekliyorsun. o kadart acıyı çek ondan sonra konuşalım senle. 4 ay uyumadım her gün ağladım. daha ne kadar acı çekmeliyim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.