Şimdi Ara

Volkan Şeni tek beğenmeyen benmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu adamdan haz etmeyen ben miyim ? Bursayı şampiyon yaptı trabzona gitti ağladı zırladı geri döndür bursada iyi oynarken taraftar benimsemişken idmanlara çıkmadı fenere gidecem dedi zorla bursa 2 ye bize sattı . Akhisar taraftarına hareket çekti . Hakem haklı yada haksız hareket çekti para cezası yedik ve volkan kaç ay men edildi.Bencil bir oyuncu adam çalımlar topu boşa çıkarmaz ille auta atar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Geçen haftaki maçı izlememiş herhalde arkadaş akhisar maçında da laf söylemişlerdi diye hatırlıyorum ve ceza yediği maçta yaptıkları için ben arkasındayım şahsen hakem doğradı resmen biraz bencilliği var ama bir o kadar da katkısı var v.şeni oynatmasak atağa çıkamayız seri bir şekilde gayet hırslı istekli oynuyor geçmişte ne yaptıysa yaptı bizde adam olsun yeter.
  • Her maçı izliyorum Alperin volkandan eksiği ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: abatey

Her maçı izliyorum Alperin volkandan eksiği ne ?

Alperle volkan nasıl bir olsun yahu bir kere v.şen çalım atabiliyor ozanla iyi anlaşıyor bursadan geldikleri için son maçta gördük çok hırslı oynuyor alperde oynadı bu sezon ayağında pek top tutamıyor ve normalde de çok top kaybediyordu. Ayriyetten v.şen yerine alper olsa sol kanattan hızlı atağa çıkamayız alper daha yavaş kalır aşağı yukarı benzer futbolcular da olsa v.şen her zaman 1 tık öndedir.
  • Alper ve Volkan ikisi de bal yapmayan kanat oyuncuları
  • Volkan'ı nasıl beğenmezsiniz anlamıyorum. Şu an Lens ve Volkan'dan başka kanat oyuncumuz yok. Volkan'ın son vuruşları rezalet fakat dikine oynamak için sürekli çabalıyor ve çoğunda başarılı oluyor. Üstüne rakip çekerek Emenike'ye boşluk yaratıyor. Hırslı, koşuyor, bencil ama yaratıcı. Volkan gibi 1 tane daha adam yok rakip üzerine koşan, geçmeye çalışan. Şu adamı nasıl beğenmezsiniz elinizdekilere bakıp Allah için!
  • Volkan Şen'in Fenerbahçe'nin umudu olması veya kilit bir rolde oynaması neden geçen sene şampiyon olamadığımızın ve muhtemelen bu senede olamayacağımızın en büyük göstergelerinden.

Evet kendisi iyi niyetli,elinden geleni yapmaya çalışan,belirli meziyetleri olan biri ancak normal şartlarda kesinlikle Fenerbahçe Futbol Takımının ana planlarında yer alacak bir kalitesi,kumaşı yoktur.
  • Volkan da Alper de çöp. Ama maalesef eldekiler bunlar.
  • hayır değilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan Şenin kan davalısı diye ekle hocam
  • Fraulein kullanıcısına yanıt
    Anlayamazsın tabi neden anlayamadığını farketmen için pp ne bakban yeterli
  • Volkan bal yapmayan arı gibi.Çabalıyor,adam eksiltiyor ancak skora katkısı sınırlı.Yinede Fenerbahçe için iyi bir kozdur,ceza sahasında hareketlilik getiriyor.Bence o kadar da kötü değil.

• Elder Wand kullanıcısına yanıt
    +111111

• Farkındaysanız atağa kalktığımızda her topu eziyor pas diye bir şey yok adamda kafasını kaldırıp bakmıyorki etrafına.Yukarda arkadaşların yazdığı gibi volkan ve alper bal yapmayan arı misali ama elde bunlar var yapacak bir şey yok.

• Maçı izliyorumda topa vurması gereken yerde hep extra bir çalım daha deniyor ise yaramayinca pozisyon ölüyor.

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• Bal yapamayan arı.

• Değilsin. Hiçbir zaman beğenmedim nefret ederim kendisinden. Takımda bulunan en bencil, oyun zekası en düşük olan kişidir. Kısacası bidonun teki benim gözümde.

• Takımda ki iki Volkanı'da 11'e yazmam.

Ramazan Civelek bile daha çok skor katkısı yapar Volkan Şen'den
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Anlayamazsın tabi neden anlayamadığını farketmen için pp ne bakban yeterli

sen önce amblemini değiştir. ya da bilgin yok boş boş yorumlar yapma başka bölümlere yönel

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.