Şimdi Ara

Hava degisimi almak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Burnumdan rahatsizim. Doktorlar ameliyat demisti. Kiriklik var.

Ameliyat olup, 15 gun rapor alip bunu tezkereye baglatmam mumkun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Askerdeki amirinin insitatifine bağlı. Raporlu günlerini burda geçirsin diyebileceği gibi ameliyat için göndermeyebilir de.

• raporda eve gönderip göndermemek amirin insifiyatine baglı ama dr ameliyat dedikten sonra dr kralı gelse bişey diyemez
  • Öyle bir şey mucize olur. Olacağını bilsem kafamı kırar 15 gün izini tezkereye bağlatır izin de kullanmadım zaten 1 ay erken çıkardım

• canalanplt kullanıcısına yanıt
    Doktor ameliyat dese de zorunlu değilse yani acil ameliyatı değilse hiçbir şekilde kralı gelse falan durumu yoktur. Birlik komutanı müsade etmezse hiçbir işlem yaptıramazsın. Ameliyat masasında askerin başına bir iş gelse hesabını doktora değil birlik komutanına sorarlar.

• Tamamen komutanına bağlı,ben karakol komutanı iken bir askerim tezkereye bağlamıştı,tabi asker bir ay falan kendi kafasına göre hesaplıyodu ama bizim tabur komutanı yarısına bağlamıştı işi :D
  • alt devrem ben 361 kd ben askerlik yaparken çok yapan vardı uzun dönemler 1 ay bağlayıp erken çıktı ama kısa dönemlerden 1 kişi falan yaptı 15 gün erken çıktı ama iyi ayarlaman lazım o günü ameliyat günü sevk falan 15 gün için değmez son 15 gün kaldımı zaten full yatış 5 gün önceden ayrılış yaptım ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.