Şimdi Ara

Kerim Frei diye bir futbolcumuz vardı hatırlayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes bu adamı unutuyor şaşkınlık içinde izliyorum.Bence en fazla forma şansı bulması gereken başlarda bocalayacak ama sonra takımın en iyi kanat oyuncusu olacağına inandığım bir futbolcu.Olcay ve Q7 oynayıp sanki hiç kanat oyuncumuz yokmuş gibi Beckten devşirme kanat yapmaya çalışmayı anlamıyorum.Kerim Frei neden oynamaz.Tamam bitiriciliği zayıf ama Olcayın çok mu iyi Q7'nin çok mu iyi.Üstelik 22 yaşında daha gelişime açık.

• Olcay fanatikleri damlar şimdi. Onlar gelmeden söyleyeyim Bu Kerim denen çocuk tek bacağıyla ve teknik kapasitesiyle Olcay'ı 5 e değil 10 katlar. Daha genç yaşında bencilliğini atlatabilir. Takım oyuncusu olabilir. Fakat oğlunu kesip bu çocuğu oynatacak adam bizim başımızda mı? Hayır.
  • Pençe_ kullanıcısına yanıt
    Oğullukla alakası yok. Taraftarda, basında adamın bir algısı var. Ne kadar sıçsa batırsa konuşulmuyor. Yeteneği yok diye mazur görülüyor.

Beşiktaş'ta Pektemek-Tolga Zengin gibi rezil, Veli-Olcay-Serdar K. gibi iyi niyetli olsa da kötü tercihler vardı.
    Pektemek-Veli-Serdar aşıldı.
    Tolga Zengin'de aşıldı gibi şimdilik. Benfica'da oynayıp gene golü yedirdi gerçe.

Bu Olcay da çözülecek inş.
    Fiziği iyi olsa vasat oynayabiliyor.
    Fiziği kötüyken 2.lig topçusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

Oğullukla alakası yok. Taraftarda, basında adamın bir algısı var. Ne kadar sıçsa batırsa konuşulmuyor. Yeteneği yok diye mazur görülüyor.

Beşiktaş'ta Pektemek-Tolga Zengin gibi rezil, Veli-Olcay-Serdar K. gibi iyi niyetli olsa da kötü tercihler vardı.
    Tolga Zengin'de aşıldı gibi şimdilik. Benfica'da oynayıp gene golü yedirdi gerçe.

Hocam bu adam yeteri kadar zarar verdi. Samet Aybaba, Bilic, Fatih Terim gibi ordan oraya kovulan adamlar Olcay'ı oynatıyor diye savunanlar var hâlâ. Bu adam yüzünden ne kadar puan kaybı yaşadık. Basında da dikkat ederseniz Fenerbahçeli, Galatasaraylı ne kadar yorumcu varsa Olcay hakkında hep iyi şeyler söylerler. Neden çünkü rakibimiz. Ben burda Sabri'ye methiyeler düzsem yetmez. Bunu fark edecek olan Beşiktaş taraftarı ve teknik direktörü.

• Olcay beş para etmez anlamıyorum bilic ile senol nasıl dayanıyor buna ömer var aras var frei var adriano var varda var

Tolga oynasa maçta banko 4 yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcay rezil. Topsuz oyun diyorduk artık oda yok. Hadi Kerim geri gelmiyor. En azından ofansta katkı sağlar. Aras ta aynı şekil.

• Bu adamın yeteneklerinden şüphem yok kesinlikle süre verilmeli

Q7nin aklı hala Portekizle aldığı Avrupa şampiyonluğunda kalmış gibi bu kadar savruk ve vurdumduymaz oynarken, Kerimin 1 dakika bile süre almaması haksızlık bence

Keza Olcay da geçen seneki kadar formda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Bu adamın yeteneklerinden şüphem yok kesinlikle süre verilmeli

Q7nin aklı hala Portekizle aldığı Avrupa şampiyonluğunda kalmış gibi bu kadar savruk ve vurdumduymaz oynarken, Kerimin 1 dakika bile süre almaması haksızlık bence

Keza Olcay da geçen seneki kadar formda değil

Olcay geçen dönemde ikinci yarı yok gibiydi. Hatta bir programda gırgır yapmışlardı kendileri Olcay ile.

• Ben de bu soruyu yıllardır soruyorum da zamanında oynadığı da oldu pek bir şey göremedik ama yine de bu yoklukta görebilme umuduyla şans bulması lazım
  • benimde en çok kafama takılan sorulardan biri kerim niye oynamıyor
  • Kerim devre arası Fulham ile anlaştığı için oynamıyor. Kendisi gitmek istedi Şenol Hoca'da kabul etti. Kadroya biraz zor girer Kerim ama kiralıkmı bonservisli mi bilmiyorum gidişini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

quote:

Orijinalden alıntı: o3

Hocam bu adam yeteri kadar zarar verdi. Samet Aybaba, Bilic, Fatih Terim gibi ordan oraya kovulan adamlar Olcay'ı oynatıyor diye savunanlar var hâlâ. Bu adam yüzünden ne kadar puan kaybı yaşadık. Basında da dikkat ederseniz Fenerbahçeli, Galatasaraylı ne kadar yorumcu varsa Olcay hakkında hep iyi şeyler söylerler. Neden çünkü rakibimiz. Ben burda Sabri'ye methiyeler düzsem yetmez. Bunu fark edecek olan Beşiktaş taraftarı ve teknik direktörü.

BÜYÜK OYUNU GÖRDÜN HOCAM TEBRIK EDERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Kerim devre arası Fulham ile anlaştığı için oynamıyor. Kendisi gitmek istedi Şenol Hoca'da kabul etti. Kadroya biraz zor girer Kerim ama kiralıkmı bonservisli mi bilmiyorum gidişini.

Hocam kaynak nedir öncelikle merak ettim.Kendi yorumum ise ilgisi olmadığı yönünde.Bir anlaşma olsa sene başlamadan gönderirdik şu an hem bize hem Kerim'e zarar çünkü.Eğer bir anlaşma varsa da bence bu sene başladıktan sonra menajerinin kendi uğraşı ile olmuştur, yani Kerim'i başka takım ile anlaşmaya iten Şenol hocamızın bu tutumudur bana göre.
  • Kerim son 2 sezonda çok maçımızı kurtardı bireysel yeteneğiyle. En az 10 maçtan puan almamızı sağlamıştır. Bu kadar kolay kestirip atılmamalı. Q7 ve Olcay bu kadar formsuzken kadroda olmaması saçmalık. Takımda adam eksiltecek oyuncumuz yok neredeyse.

• Bence Q7 hala piyasası varken satılmalı, Olcay'a sene sonunda takım bulması söylenmeli, Aras, Kerim ve Ömer'e daha fazla şans tanınmalı.

Atiba'da bu yıl bir şey vermeyecek belli oldu, 33 yaşındaki adamı zorla takımda tuttuk.Atiba'yı oynatacağım diye Şenol hoca Oğuzhan'ı harcıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Bence Q7 hala piyasası varken satılmalı, Olcay'a sene sonunda takım bulması söylenmeli, Aras, Kerim ve Ömer'e daha fazla şans tanınmalı.

Atiba'da bu yıl bir şey vermeyecek belli oldu, 33 yaşındaki adamı zorla takımda tuttuk.Atiba'yı oynatacağım diye Şenol hoca Oğuzhan'ı harcıyor...

Alakası yok inleri oynatacağım diye bozuyor , keşke inler gelmeseydi diyecek noktaya geliyoruz artık , sistemi bozdu adam

• Burkina Faso kullanıcısına yanıt
    Ben de katılıyorum İnler ile Atiba aynı pozisyonda değil Oğuzhan ile İnler aynı pozisyonda.Tamam İnler de çok formda olabilir ama Oğuzhan varsa Oğuzhan oynar çok net.Bir de İnlerin en büyük sorunu tamam çok iyi kanat değiştiriyor da sürekli uzun top yapması.Beşiktaş ayağa oynayan bir takım sürekli uzun pas deneyince bu sefer takımın ritmi bozuluyor ve pas yerine gitmeyince sürekli ani kontralar geliişiyor bence o yüzden İnler yedek Oğuzhan Atiba Talisca şeklinde olmalı.
  • Olcay da ki oyun zekası, pozisyon alma, oyunu okuma, doğru zamanda doğru yerde olma, mücadele etme yetileri beşiktaş jimanstik kulübündeki hiç bi kanat oyuncusunda yok. Ama teknik olarak hepsinden kötü.

• Lamı cimi yok. Kerim'in hakkı yeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Kerim devre arası Fulham ile anlaştığı için oynamıyor. Kendisi gitmek istedi Şenol Hoca'da kabul etti. Kadroya biraz zor girer Kerim ama kiralıkmı bonservisli mi bilmiyorum gidişini.

başakşehire gidiyormuş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.