Şimdi Ara

Fotoğraf için yazıcı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bitmeyen kartuşlu kolay dolumlu yazıcılardan arıyorum parlak kağıda fotoğraf çıkarmak için

300-400 tl yi çok gecmesin istiyorum sonradan boya tankı monteli modellerde var sanırım olursa hangisi daha iyi tavsiyeleri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evohan kullanıcısına yanıt
    sonradan boya tankı monteli modelleri tavsiye etmem hem çok sorun çıkartıyorlar hemde çoğu giriş seviyesi modeller olduğu için fotoğraf baskısı için yetersiz makineler

size ya kolay dolan kartuşlu yada orjinal tank sistemli makineleri tavsiye ederim

KOLAY DOLAN KARTUŞLU OLARAK
    sadece baskı fonksiyonlu : canon İP7250
    çok fonksiyonlu : canon mg7150 - mg7550

ORJİNAL TANKLI
    sadece baskı fonksiyonlu : EPSON L800 - L805
    çok fonksiyonlu : epson L850

tanklıların pahalı oluşlarının tek nedeni tanklı oluşları. Aradaki fiyat farkından ötürü kalite anlamında yüksek farklar olduğunu düşünmeyin. Adı geçen bütün modeller yüksek kalite fotoğraf baskısı ( ve tabi düz kağıda döküman) verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

sonradan boya tankı monteli modelleri tavsiye etmem hem çok sorun çıkartıyorlar hemde çoğu giriş seviyesi modeller olduğu için fotoğraf baskısı için yetersiz makineler

size ya kolay dolan kartuşlu yada orjinal tank sistemli makineleri tavsiye ederim

KOLAY DOLAN KARTUŞLU OLARAK
    sadece baskı fonksiyonlu : canon İP7250
    çok fonksiyonlu : canon mg7150 - mg7550

ORJİNAL TANKLI
    sadece baskı fonksiyonlu : EPSON L800 - L805
    çok fonksiyonlu : epson L850

tanklıların pahalı oluşlarının tek nedeni tanklı oluşları. Aradaki fiyat farkından ötürü kalite anlamında yüksek farklar olduğunu düşünmeyin. Adı geçen bütün modeller yüksek kalite fotoğraf baskısı ( ve tabi düz kağıda döküman) verir.

bunlar biraz pahalı kaçıyor bana 500 tl altındaki yazıcılara bakıyordum

• http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/canon-ip-7250-ve-kolay-dolan-kartus-sistemli-238874130

bu ürünü aldım sonradan dolum için ilave gelen kartuşlarımı kullanacağız yoksa kendi kartuşlarınada dolum oluyormu ?
    ip7250 max 300 tl
    mg7150 ve mg7550 max 450 tl dir
    sonradan dolum için ilave gelen kartuşları kullanacaksınız

orjinalleri muhtemelen göndermeyeceklerdir ama gönderirlersede kurulumu bunlarla yapın ilk baskılarınızı orjinallerle alın sonrasında dolan kartuşlara geçersiniz bu sayede orjinal baskılarla kıyaslama şansınız olacağı için kullandığınız mürekkebin ne kadar "kalitesiz" olduğunu görebilirsiniz yada kaliteli olduğunu ama photoink sizi yeniden bir mürekkep arayışına itebilir söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

sonradan dolum için ilave gelen kartuşları kullanacaksınız

orjinalleri muhtemelen göndermeyeceklerdir ama gönderirlersede kurulumu bunlarla yapın ilk baskılarınızı orjinallerle alın sonrasında dolan kartuşlara geçersiniz bu sayede orjinal baskılarla kıyaslama şansınız olacağı için kullandığınız mürekkebin ne kadar "kalitesiz" olduğunu görebilirsiniz yada kaliteli olduğunu ama photoink sizi yeniden bir mürekkep arayışına itebilir söyleyeyim.

İçinde orjinal kartuşları ile gelir diye düşünüyorum sonucta garantili ürün yolluyolar siz hangi mürekkebi önerisiniz yeniden dolum için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 27 Eylül 2016; 13:46:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.