Şimdi Ara

Tiyatro gibi derbi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maçın özetini izledim de şimdi musleranın yediği goller Son dkda iki takımında kaçırdıkları sanki tiyatro izliyormuş gibi hissettim bir tek bana mı oldu bu. Hele musleranın yediği goller 100 top gelse 1 ini alır. Ne diyelim şans mı diyelim bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muslera geçen sene de gomez'den yedıği uyduruk golle vermişti maçı , bu sene de cenk'ten yediğiyle verdi.

• CHEDJ
  • Aslında böyle düşünmekte haklısınız. Siyaset sporun içine ne kadar girerse kafalardaki acaba işareti artacak.
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    Hocam anadolu maçı olsa hadi neyse denirde Türkiyenin 3 büyük iki takımının macında olunca. ben yinede şans demek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Aslında böyle düşünmekte haklısınız. Siyaset sporun içine ne kadar girerse kafalardaki acaba işareti artacak.

Yüzde yüz katılıyorum hele spor bakanın maçtan sonraki açıklamaları acaba mı dedirtti bana! Tamam bunlar komplo teorisi ama burası da Türkiye!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

Hocam anadolu maçı olsa hadi neyse denirde Türkiyenin 3 büyük iki takımının macında olunca. ben yinede şans demek istiyorum.

asıl şike bu maçlarda yapılıyor anadolu maçına şike yapılsa da getirisi çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Endüstriyel futbolun sonuçları galiba da giderek artacak gibi gözüküyor. Yakında taraftar yerine seyirci bulurlar kendilerine film gibi izlesinler. Ben inanmak istemiyorum yinede şampiyonluk için savaş veren iki takımın puan bırakmayı düşüneceğini

• quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Aslında böyle düşünmekte haklısınız. Siyaset sporun içine ne kadar girerse kafalardaki acaba işareti artacak.

Yüzde yüz katılıyorum hele spor bakanın maçtan sonraki açıklamaları acaba mı dedirtti bana! Tamam bunlar komplo teorisi ama burası da Türkiye!

Ne yalan söyleyeyim benim de aklımdan geçmedi değil o açıklamaları ilk kez dinlediğimde.
  • Evet tiyatro zaten. Fenerin bu kadrosu da tiyatro. Van Persie de tiyatro olmasın sakın.
  • Chedjou ve Josue şike yapmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aschille

Chedjou ve Josue şike yapmış olabilir.

En büyük şikeci Şenol Güneş bence. Şike yapmadan Talisca'yı Abou'yu falan kesmesi zor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Endüstriyel futbolun sonuçları galiba da giderek artacak gibi gözüküyor. Yakında taraftar yerine seyirci bulurlar kendilerine film gibi izlesinler. Ben inanmak istemiyorum yinede şampiyonluk için savaş veren iki takımın puan bırakmayı düşüneceğini

ben şike var maçta demiyorum ama olmaması için hiç bir sebep yok. futbol ruhu falan kalmadı artık , artık fabrika oldular. adamlar şampiyon olmak değil para kazanmak istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

quote:

Orijinalden alıntı: Aschille

Chedjou ve Josue şike yapmış olabilir.

En büyük şikeci Şenol Güneş bence. Şike yapmadan Talisca'yı Abou'yu falan kesmesi zor.

En büyük şikeci o zaman Riekerink, 65. dakika 2-0 öndesin sağ kanat otoban olmuş hala oyuncu değiştirmiyor. 2 gol yedikten sonra değişiyor.
  • özeti izledim özeti izledim de
    özeti izledim özeti izledim de

bende tum maçı seyrettim stadda uyduruk bir özet koyuyor lig tv bir suru pozisyon yok gs'nin dun toplam geçirdiği zaman 13 dk maç başından başladılar buna tiyatroya bunuda mı dahil etmişler musleranın yediği golleri hangi kaleci çıkarabilir orada tek hata chedjou'da musleranın çıkardığı taliscanın bir şutu neyse de atibanın şutunu nasıl çıkardı aklım almıyor.İşte ulkenin hali bu 2 dk'lık özet izleyip futbol yorumcusu kesiliyorsunuz
  • Beyler saçmalamayın şike diye bir gerçek var eyvallah ama böyle bir maçta şike falan olmaz.Beşiktaş Galatasaraya para verecek yada tam tersi aklınız alıyor mu?Musleranın yediği 2 gol temiz bence.Korneri her kaleci yerdi 1 metreden kafa vurdu Marcelo.Tamamen defans hatası.2.gol zaten çok garip ben Cenk dağlara taşlara vurur demiştim.Şans adam tek el ve ayağının üstünde zıplamak zorunda kaldı.Belki uzun boylu bir kaleci olsa çıkarırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 25 Eylül 2016; 16:24:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.