Şimdi Ara

Yedekli JJRC H26 Beyaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Ürünü Nisan gibi bir hevesle almıştım ama üründe kumandadan 20- 30 metre uzaklaştıktan sonra bağlantı kopmasından sonra birkaç defa düştüğü için hevesim kesildi, o arada 2. kumanda, yedek gövde, pervane ve pervane koruyucu söylemiştim. Yedekler gelince de hevesim geçtiği için kullanmadım bile. Toplamda 6 kere uçuş yapmışımdır.
    İlk kumandaya sinyal sorununu çözmek için 2.4 Ghz anten bağlamıştım, sorunu ne derece çözdü bilemiyorum çünkü o modla bir kere kullandım cihazı ve sorunsuzdu o uçuş. Diğer kumanda ise sıfır, hiç uçuş yapmadım.
    Ayrıca ürünün pervaneleri için rulman sipariş etmiştim, onlar da takılı vaziyette. Orijinal rulmanlarına nazaran kaliteli rulmanlar daha stabil uçuş sağlıyor.
    Göndreceklerim:

• JJRC H16 Drone (ana gövde, pervaneler, pervane koruyucular, ayaklar)
    • Modladığım 1. kumanda ve takılıp çıkartılabilen anteni
    • 2. Kumanda
    • JJRC H26 Drone alt ve üst gövde.
    • 6 Adet sıfır pervane
    • 2 Adet sıfır pervane koruyucu(Cihaz üzerindekiler de sıfırdır)
    • 2 Adet orijinal 1200 mAh batarya
    • Tornavidası ve USB pil şarj kablosu
    • 2 Adet rulman ve 8 adet orijinal rulmanları(8 adet rulman da cihazda takılı)

Ürünün orijinal kutusu durmaktadır, İstanbul Maltepe'de elden, diğer yerlere de kargo ile teslimat yapabilirim.
    Fiyat konusunda uygun davrandığımı düşünüyorum, ürünün kendi fiyatı haricinde masraf yaptığım yedek parçalar da var, bunları da hesaba katınız lütfen.
    İstediğim fiyat: 150 TL

Görseller:
    Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Yedekli JJRC H26 Beyaz
    Yedekli JJRC H26 Beyaz

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.