Şimdi Ara

Rikerrink neden kotu td acikliyorum kanitiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncu degistirme de gec kalmasini geciyorum

Bir mac dusunun ondesin

Kenara 2 oyuncu cagiriyorsun

Onde oldugun bir maca mudahale edeceksin

Tam oyuncu degistirmeden golu yiyorsun mac beraber oluyor

Yani macin durumu tamamen farkli bir noktaya geliyor

Sahada artik farkli bir oyun var

Ama yine ayni oyuncular giriyor

Bu nedir ezbere degisikliktir

Degisiklik yapmak icin yapilmis degisikliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 24 Eylül 2016; 22:23:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın ilk td lik tecrübesi. Sezon sonuna kadar beklenir. Değerlendirilir. Ortalığı karıştırmaya çalışmayın artık. İlk yarı o galatasarayı izlemeseydin skor kötü diyebilir miydin?

• relling R kullanıcısına yanıt
    İlk yari begendigimi soyledim

Gercekten deplasmanda nasil oynanir oyle oynadi

Hatta ikinci yari 55 60 a kadar da iyiydik

Sonrasinda gitti mac

Bak dikkatinizi cekmes istedigim konu gec degismesi degil

Degisikliklerinde bir fikrinin bir planin olmamasi

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

Adamın ilk td lik tecrübesi. Sezon sonuna kadar beklenir. Değerlendirilir. Ortalığı karıştırmaya çalışmayın artık. İlk yarı o galatasarayı izlemeseydin skor kötü diyebilir miydin?

GS staj yapma, teknik direktörlük öğrenme takımı değildir. İlk yarı iyi oynamış olabilirsin, rakibin de eli boş değil. Adam hamle yapıyor ve panikle hamle yapıyor. Tüm kozlar sende. Taktik hamle yapma, yorulan, aksayan oyuncunu değiştir o maçı 2-0 dan gene vermezsin.

JOR u harcamayalım ama GS gibi bir takımın hedeflediği başarıları kazanacak bir hoca değil. 2. devrede takımı rızık reyiz ya da Sneijder yönetse bu maç 3-0 4-0 biterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Adamın ilk td lik tecrübesi. Sezon sonuna kadar beklenir. Değerlendirilir. Ortalığı karıştırmaya çalışmayın artık. İlk yarı o galatasarayı izlemeseydin skor kötü diyebilir miydin?

GS staj yapma, teknik direktörlük öğrenme takımı değildir. İlk yarı iyi oynamış olabilirsin, rakibin de eli boş değil. Adam hamle yapıyor ve panikle hamle yapıyor. Tüm kozlar sende. Taktik hamle yapma, yorulan, aksayan oyuncunu değiştir o maçı 2-0 dan gene vermezsin.

JOR u harcamayalım ama GS gibi bir takımın hedeflediği başarıları kazanacak bir hoca değil. 2. devrede takımı rızık reyiz ya da Sneijder yönetse bu maç 3-0 4-0 biterdi.

Hocam bu takım Hamza Hamzaoğlu ile bile şampıyon oldu. Riekerinkte olcakatır. Hocam ligde iyi giderken neden sadece eleştirmiş olmak için eleştiriyoruz.Nereye kadar her sene farklı bir td ile çalışacağız. Şampiyonlar ligi gibi seviyelerde başarı istiyorsak sabretmeyide öğrenmeliyiz. Bırakalım adama desteğimizi sunalım.Bu sene zaten tek kulvardayız. Takımımız her geçen gün daha iyi futbol oynamaya başlıyor. Bence Riekerink sabrı hakediyor. Umarım saçma sapan bir şekilde harcanmaz.

• Yahu kusursuz teknik direktor mu var?

Al koskoca Senol Gunes'i bile cikardigi ilk 11 icin elestiriyorlar. Olur boyle seyler.

50-55 dakika izledigim Galatasaray gercekten kusursuza yakindi ve deplasmanda nasil oynanir ders diye gosterilir. Gecen seneki faciadan sonra bunu yapan da yine JOR.

Evet ben de golu yedikten sonra degisikliklerin degismesini beklerdim josue yerine sinan olabilirdi belki. Ama olacak benim inancim tam.

Podolski ve De Jong tam formunu buldugunda onun da eli rahatlayacak degisikliklerde.

• Koysunlar şunu. Prandelli bile 90 dakika oynamıyoruz takımı. Böyle bir şey olmaz yani. Ben bir süper finaldeki maçı hatırlıyorum öne geçip verdiğimiz.bizim böyle maçlar verme lüksümüz yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Hocam bu takım Hamza Hamzaoğlu ile bile şampıyon oldu. Riekerinkte olcakatır. Hocam ligde iyi giderken neden sadece eleştirmiş olmak için eleştiriyoruz.Nereye kadar her sene farklı bir td ile çalışacağız. Şampiyonlar ligi gibi seviyelerde başarı istiyorsak sabretmeyide öğrenmeliyiz. Bırakalım adama desteğimizi sunalım.Bu sene zaten tek kulvardayız. Takımımız her geçen gün daha iyi futbol oynamaya başlıyor. Bence Riekerink sabrı hakediyor. Umarım saçma sapan bir şekilde harcanmaz.

Sahaya çıkardığı kadroya, dizilişe hiç bir şey dediğim yok. Sakatlıklar, rızıkçının tripleri falan onlar da tamam. 2. yarıya da iyi başlamışsın, 60. dakikada alarm sinyalleri çalmaya başladı. O dakikada oyuna müdahale etmeliydi. Akhisar maçı değil bu maç 6 puanlık maç.

Ayrıca sittin senede bir 3 kulvarda mücadele etmeye çalışan rakibe çok erken bir darbe vuracakken JOR bey bunu algılayamamış. Büyük bir fırsat kaçtı.

• 60 ile 70 arasi kesin değişiklik lazimdi. Onun disinda başka bir yanlis yok.

• Rahat bırakın la adamı geçen sezon nasıl oynadığımızı hatırlayın

• Geçen sezon Galatasaray maçları o kadar kötüydü ki %80'inin izlemedim. Hatta son 3-4 senedir hiçbir Galatasaray maçını 3-4 gün önceden beklemedim. Ama bu takımı haftaya görmek için sabırsızlanıyorum. Bunun en büyük mimarı JOR'dur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav sacmalamayin artik. Golleri oyuncu degistirmedigi icin yemedik.

Goller sistemden dolayi falan yense dicemki tamam.

Mesela brumanin golunde inlerin cok yavas kalmasi ve brumanin topu gobekten surmesi jorun senolu nasil yendigini gosterir. Cunku senol gunesin hatasi inlerle baslamasi jorun OYUN OKUMASI brumanin kanattan ice dogru girmesi.

Ama bizim yedigimiz gollerde chedin bireysel hata yapmasi jorun sucu mu? Tamamen yumurtlama iki gol.

Siz anca kotu yanini gorun. Besiktasa vodafone arenada ustun oynadik 60dk. Kalan dklarda da pozisyon vermedik ustune pozisyon bulduk. Yillardir bu kadar bilincli bir galatasaray izlemedim. Tamamen rakibine gore oynadi.

• Peki sizin TD öneriniz kim ? Mancini mi ? Ya rahat bırakın adamı işini yapsın, arkasında durun bu kadar maymun iştahlı olmayın. Ben gayet memnunum kendisinden.
  • Bizim şenoldan iyi
  • Beyler bakin

Oyuncuyu gec degistirmesini gectim

Yaziyi okumuyorsunuz galiba

Onde oynarken sokacagi oyunculari

Gol yedik berabere oldu ayni sekilde soktu

Yani oyuncu degistirken aklinda bir plan olsa 2-2 de ne bileyim josue yerine sinani cagirirdi vs

Demek istedigim oyuncu degistirken plani yok

• Müdahale etmede yine geç kaldı maalesef. Çok baskı yedik, bunu kirmamiz gerekiyordu. Şesunun seyrettigi 2 pozisyon yüzünden maçı verdik. Kendi hatalarımız yüzünden maçı verdik yoksa Bjk'ın gol atacağı yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

İlk yari begendigimi soyledim

Gercekten deplasmanda nasil oynanir oyle oynadi

Hatta ikinci yari 55 60 a kadar da iyiydik

Sonrasinda gitti mac

Bak dikkatinizi cekmes istedigim konu gec degismesi degil

Degisikliklerinde bir fikrinin bir planin olmamasi

Beşiktaş o kafa golünü atamasaydı maç dönmezdi.

Golü atınca normal olarak moral geldi ve adamlar hırsla saldırdı,

son dakika da josue eli ayağına dolanmasa atsa gene riekerink bey diyeceksiniz nidalarını duyacaktık.

Ben hala Riekerink bey diyeceksiniz diyorum.

Adam heyecanlandırıyor, oynatıyor takımı. Dört dörtlük değil, mourinho bile manuyu ne hale getirdi, olur öyle şeyler.

Artık dere geçerken at değiştirmeyeceğiz. değiştirirsek o zaman daha berbat oluruz

• Ne oldu

• tolga atılacak göreceksiniz

adam görmüyor cıkarmıyor

bu yorumlar da bjk macında yapılmıştı
  • gönderdik adamı sonunda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.