Şimdi Ara

YGS MATEMATİK KONU ANLATIM TARTIŞMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende barış ayhan kaf 1 vardı sayılar bitti ama cok ayrıntı olduğunu ve cok vakit yediğini dusunmeye başladım .Bu yüzden başka bir konu anlatım kitabi arayışına girdim bu konuyu da benim gibi bu konuda yardima muhtaç insanlar icin açıyorum.

Sizce hangisi neden
    Fdd matematik konu anlatımlı
    Karekök mps1-2
    Palme ygs matematik konu anlatımlı
    Kültür ygs matematik konu anlatımlı
    Esen ygs matematik konu anlatım
    Sınav akordiyon ygs matematik
    Sınav modül modül ygs matematik
    Ekstrem ygs matematik konu anlatım

Veya başka bir oneriniz var mı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• konu anlatım olarak mps yeter hocam zaten bolca örnek var üstüne 1 sb bitirin tamamdır zaten
  • Hocam bende ekstrem var 680 sayfa mı ne hayvan gibi kitap ama hızlı ilerliyor. Mezunum bu sene. Geçen seneden bilmediğim 1-2 şey görsüm. Soruları baya kolay. Bunu önerebilirim. Geoda ve lys matta kültür kullanıyorum. Dizaynı ve soru kalitesi bir-iki tık üst gibi. Ama geosunda Açıortay ve kenarortay teoremleri yoktu. Mat 1 inde de eksik olabilir.

İkisini de dene tarafını seç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bulmuşken sorayım ben dilciyim matematiğim 4 işlemle sınırlı bi 10 net falan için ne yapmalıyım ne ogreneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Beyler bulmuşken sorayım ben dilciyim matematiğim 4 işlemle sınırlı bi 10 net falan için ne yapmalıyım ne ogreneyim

Temel kavramlar üslü köklü sayılar, rasyonel sayılar yeterli

• Aklıma gelmişken palme alma sakın berbat

• RawShed kullanıcısına yanıt
    O an için konuyu öğreniyorsun ama sonra unuttuğunda bakacağın yer kalmıyor mps de. Konu anlatım kitabı olsa dönüp tekrar yaparsın. Yazısı güzel olan biri mps den de yapar ama benim çok sıkıntı. Güvender alacaktım o da hiçbir yerde yok. Matematik öylece duruyor sadece fenden gidiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nekrotizan Fasiit

Aklıma gelmişken palme alma sakın berbat

Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 280xbench

quote:

Aklıma gelmişken palme alma sakın berbat

Neden hocam

10-11 de mat konu anlatımlısını kullanmıştım memnun kalmadım vasat bi kitap. Ygs si de aynı yazar ve başka yerlerde de okudum aynı yorumları

• quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

konu anlatım olarak mps yeter hocam zaten bolca örnek var üstüne 1 sb bitirin tamamdır zaten

Mps kitapçılarda yok yav 3.kitabı alacaktım 1 aya gelir dediler internette stokta olanlar eski müfredatmış bulamıyorum bir türlü.
  • quote:

Hocam bende ekstrem var 680 sayfa mı ne hayvan gibi kitap ama hızlı ilerliyor. Mezunum bu sene. Geçen seneden bilmediğim 1-2 şey görsüm. Soruları baya kolay. Bunu önerebilirim. Geoda ve lys matta kültür kullanıyorum. Dizaynı ve soru kalitesi bir-iki tık üst gibi. Ama geosunda Açıortay ve kenarortay teoremleri yoktu. Mat 1 inde de eksik olabilir.

Hocam ekstrem dusunuyorum yeni basım mi sizdeki gerçekten kolay mı örnekleri falan

• quote:

quote:

Hocam bende ekstrem var 680 sayfa mı ne hayvan gibi kitap ama hızlı ilerliyor. Mezunum bu sene. Geçen seneden bilmediğim 1-2 şey görsüm. Soruları baya kolay. Bunu önerebilirim. Geoda ve lys matta kültür kullanıyorum. Dizaynı ve soru kalitesi bir-iki tık üst gibi. Ama geosunda Açıortay ve kenarortay teoremleri yoktu. Mat 1 inde de eksik olabilir.

Hocam ekstrem dusunuyorum yeni basım mi sizdeki gerçekten kolay mı örnekleri falan

Yeni basım hocam. Soruları baya kolay.

• quote:

quote:

quote:

Yeni basım hocam. Soruları baya kolay.

Bilgilendirme için sağol hocam

• Güncel

• Guncell

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.