Şimdi Ara

6 ay oldu hala değişen bir şey yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar neredeyse jorun 6 ay oldu gelmesine hala bir degısıklık yok ayni oyunu oynuyoruz takımda herkez kafana sıra gore takılıyor bır taktık bır sıstem yokmu bu takımın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 25 Eylül 2016; 7:52:05 >

• Çok geç değişiklik yapıyor. Yasin ve Bruma'nın pili bitince al Sinan'ı, top tutsun, top sürsün. Gol tehlikesi de olan bir oyuncu zaten... İlla 70'e kadar bekliyor.
  • maçbaşı primlerle bu değişikliklerin alakası var mıdır ? her oyuncuya o şekiilde mi sözleşme yappıldı acaba bilgisi olan var mı
  • Daha böyle çok öne geçip maç veririz. Jor değişiklik yapmayı bilmiyor , OYUNU OKUYAMIYOR !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımın defansını toplasın defansif sertliğin artsın diye aldığın 2 adam serdar aziz ve de jong dan 5 maçta 0 katkı alabiliyorsan adamlar sakat olduğu için tabi değişen bir şey olmaz
  • İlk yarı gayette sistemli oynadık haksızlık etmeyin. Riekerink geldiğinden beri en iyi futbolu oynadık. Zor bir deplasmanda topa hakim olan bizdik, soğuk kanlı tek paslarla topu ayağımızda tuttuk. Geç değişikliklerle yine maçın kaderiyle oynadı size katılıyorum.

Biraz sabır arkadaşlar. Riekerink hakkında bu haftaya kadar gereksiz diyordum ama biraz sabretmeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

takımın defansını toplasın defansif sertliğin artsın diye aldığın 2 adam serdar aziz ve de jong dan 5 maçta 0 katkı alabiliyorsan adamlar sakat olduğu için tabi değişen bir şey olmaz

abi guardiolanın mancester city gidip 4 ayda adam hemen barca gibi oynatıyor adamların sıstemlerı oturmus sıstem yapmıs 4 ayda bızım 6 ay oldu hala ayni oyun sıstemımızz yok yaw :(
  • Neye göre kime göre değişen bir şey yok destek olun JOR'a biraz !

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Neye göre kime göre değişen bir şey yok destek olun JOR'a biraz !

yaw sıstem yok takımda ben bu konuyu 2-0 öndeyken actım farkındaysan skor taraftarı degılım macı ızlıyordum berbat oynuyorduk hele dıger maclardan bır farkımız yoktu o selcuk malı hala nıe oynatıyoranlamış degılım adam ara bası bıle atamıyor attıgı ara paslar hepsinı kaptırdı bır tane bıle isabetlı olmadı yemin ederim bak bır tane bır isabetli pas atamadı bıtmış adam bak guardıyola'ya adam 4 ayda takımı barca gibi oynatıyor adamların sıstem oturtmus bızım sıstemımız bıle yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

İlk yarı gayette sistemli oynadık haksızlık etmeyin. Riekerink geldiğinden beri en iyi futbolu oynadık. Zor bir deplasmanda topa hakim olan bizdik, soğuk kanlı tek paslarla topu ayağımızda tuttuk. Geç değişikliklerle yine maçın kaderiyle oynadı size katılıyorum.

Biraz sabır arkadaşlar. Riekerink hakkında bu haftaya kadar gereksiz diyordum ama biraz sabretmeliyiz.

ama hocam 6 ay oldu yaw
  • Adam Guardiola ile karşılaştırdı ya la.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Andres Messi

Adam Guardiola ile karşılaştırdı ya la.

guardıola karıstırmam yok sadece adam 3 ay ayda sıstem otuturtmus adamlar ne oynadıgı bılıyor ama biz ne oynadıgımızı bılmıyoruz ve bu adam 6 7 aydır bu takımda
  • Galatasarayın ileriye artık çok hızlı çıktığını fark edememişsen sen ya körsün ve görmüyorsun ya da maçları izlememişsin skora göre konuşuyorsun.

Takımda bal gibi de değişim var. Tabi işi uç noktalara çekmeye çalışacağını bildiğim için ekleyeyim; belli noktalarda ilerleme var yani öyle her şey ilerledi demiyorum ama gerileme ben göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Galatasarayın ileriye artık çok hızlı çıktığını fark edememişsen sen ya körsün ve görmüyorsun ya da maçları izlememişsin skora göre konuşuyorsun.

Takımda bal gibi de değişim var. Tabi işi uç noktalara çekmeye çalışacağını bildiğim için ekleyeyim; belli noktalarda ilerleme var yani öyle her şey ilerledi demiyorum ama gerileme ben göremiyorum.

senın kafanmı güzel ne skor taraftarı olucam ben keko bal gibi ızlıyorum macları cezasahası icine gıremıyoruz hep ortalarla gölü buluyoruz sen bıraz arsenal mancester city manchester united evorton maclarını bı ızle bakım adamlar nasıl paslaşarak atıyorlar golleri bızım hep orta bızım hep orta baska bır sey yok anasını satayım

kıcı boktan sunderland swensa city bile bızden daha iyi top oynuyorlar adamların sıstemı var taktıklerı bellı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 25 Eylül 2016; 10:40:17 >

• BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Man City ile Galatasarayın futbolcu portföyünün farkındasın değil mi

• yav yollayın getirin FT'i her sene daha kotu oynayan bir takıma ve yeni çöplere sahip olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Man City ile Galatasarayın futbolcu portföyünün farkındasın değil mi

ya benım kıyaslamak bir şeyim niyetim yok benım demek ıstedıgım bu adamlar gibi paslasamıyoruz yapamıyoruz paşlaşadıgımız ıcınde hep ortalarla gölü orta acarak atıyoruz ceza sahısın ıcınde atamıyoruz gölü bak ortasahada iyi paşlasıyoruz ama ceza sahının ıcınde veya dısında yapamıyoruz bunu swensea city evortan bu takımları ızle bana hak verıceksın emın ol ya şımdı düşünorsun sımdı hoca erken geldi biraz zamana ihtiyaci var felan dıyoruz iyide abi bu adam nisanda gelmpaedi kac ay oldu 6mı 7 mı 8 mı sımdı guardıola bakıyorum adam 3 ayda takımı barca gibi yaptı pas araya kacıyorlar tekrar verıyor tekrar pası atıyor hop gol bunu 3 ayda yapiştırdı sıstemı ama bızım hoca 7 8 burda ay oynuyoruz ama bız yapamıyoruz mancini domenı hatırlayın hocam ıc saha maclarını bır hatırlayın nasıl paslasıp golleri atıgımızı hatırlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 25 Eylül 2016; 10:56:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

yav yollayın getirin FT'i her sene daha kotu oynayan bir takıma ve yeni çöplere sahip olalım

NE FTSİ HOCAM GAZ' İLE HADİ OGLUM HADİ KOCUM DÖNEMİ BİTTİ ARTIK FUTBOL COK DEGİŞTİ FT GELİRSE KAHRAMAN MARAŞSPORDAN BİR FARKIMIZ KALMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 25 Eylül 2016; 10:59:57 >
  • Böyle büyü bir maçta 2-0 geçip de maçı veriyor san köy teknik direktörsündür kimse kusura bakmasın. Oyunu okuyamayan adamdan bir cacık olmaz.

• BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Gelişme var ya da yok demek bir şeyi kendisinin eskisiyle karşılaştırmaktır. Konu da galatasarayın oyununda gelişme yok diyorsun bende buna göre konuşuyorum sonra gelip bu mesajında bana ingiltere ligi takımlarını örnek gösterip galatasarayla karşılaştırıyorsun. Sen cahilsin ki karşılaştırma yapmayla konuda bahsettiğin konunun arasındaki farkı bilmiyorsun.

Az önce de bahsettiğim gibi galatasaray zaten her konuda ilerleme sağlamadı ki sadece belli konularda sağladı. Galatasaray da ilerleme yok iddasını sağlayan sensin. Galatasaray dediğin konularda ilerleme sağlamadı ama dediğim gibi ileriye hızlı çıkma konusunda ilerleme sağladı. Frikikler serbest vuruşlar biraz daha fazla organize.

Sen futbol cahili değilsin sadece sen direk cahilsin. Neyin ne olduğunu bilmiyorsun ki ? Bilsen ilerleme yok iddasının sahibi olarak ilerleme olmayan noktaları yazmasın. Cahil olmak çok zor yav ... allah sabır versin...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.