Şimdi Ara

Psikolojik baskının kralını yapıyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şu anda saha içinde psikolojik baskının kralını yapıyoruz. Seyirciyi sinirlendirme, rakibi kızdırma, üstüne 2 tane de gol. Hakem hakem olsaydı şimdiye Olcay kırmızı da yemişti. Vallahi inanılmaz keyif alıyorum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Olcay net kirmizilik adam sari kart görmeden kapatti ilk yarıyı ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JOR'a laf eden çarpılır bu saatten sonra.Futbolcular buz gibi soğuk, kendinden emin oynuyorlar.Bu kadar motivasyon beklemiyordum, adamsın be Hollandalı.

• Bu yüzden öndeyiz. Deplasman derbisi ancak bu kadar güzel idare edilir. Beşiktaş'ın seyirci avantajı ters tepmiş durumda. Seyircinin baskısı ile panik durumda oynuyorlar. Beşiktaş azıcık sakin oynasa Galatasaray'a top göstermez. Tecrübe budur işte. Büyük maç tecrübesi

• Bjkli topçuların ayağı titriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Bu yüzden öndeyiz. Deplasman derbisi ancak bu kadar güzel idare edilir. Beşiktaş'ın seyirci avantajı ters tepmiş durumda. Seyircinin baskısı ile panik durumda oynuyorlar. Beşiktaş azıcık sakin oynasa Galatasaray'a top göstermez. Tecrübe budur işte. Büyük maç tecrübesi

Beşiktaş bu yüzden hiç bir zaman ne Fenerbahçe ne de Galatasaray seviyesine gelemeyecek. Oyuncu profili olarak ne kadar kaliteli olsalar da liderlik ve winnerlik vasıfları yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.