Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F0E36E6D2 -- 21 Ekim 2016; 17:40:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu bizim sana sormamız lazım.

• 26Oks26 hocam hoşgeldiniz tekrar , beni derse heveslendiren koca yürekli adam Yazdığınız program bitti mi sizin körfez falan çözüyordunuz galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

26Oks26 hocam hoşgeldiniz tekrar , beni derse heveslendiren koca yürekli adam Yazdığınız program bitti mi sizin körfez falan çözüyordunuz galiba?

Onları programdan bir hafta önce bitirdim.fkb için Palme konu anlatım ve soru bankası çözdüm.coğrafya tarihten de birer kaynak çözdüm.Şu anda Nihat bilgin fizik,Fem kösb,karekök geometri çözüyorum

• 151 net yapıp öneri istemek hmmm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnnggg17 -- 25 Eylül 2016; 11:48:12 >
  • Valla eğer doğru ise helal olsun özellikle hafta sonu çalışma saatlerine hayran kaldım plan yapmışsın zaten senin bize tavsiye vermen lazım arkadaştan demiş zaten yukarıda

• 4 saat haftaiçi için çok az kendini alıştırıp 2 günde 6 saat uyumayı veya yarımşar saatlik uykuları denemelisin. Bizim gibi ekstrem çalışanlar için geçerli tabiki bu. 48 saatte 33-34 saate çıkabilirsin verimli olarak.

• Abi sonra derece yapınca "ben aslında çok sosyalim, ders hep ikinci plandaydı arada bakıyordum yetiyordu sakın derslere abanmayın ben öyle yapmadım" deyip duruyorsunuz.

• Ben senin o konunu beğeniyordum yav keşke kaldırmasaydın burada iyi insanlar olduğu kadar çatlak seslerde çok başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetİnsancıl

quote:

26Oks26 hocam hoşgeldiniz tekrar , beni derse heveslendiren koca yürekli adam Yazdığınız program bitti mi sizin körfez falan çözüyordunuz galiba?

Onları programdan bir hafta önce bitirdim.fkb için Palme konu anlatım ve soru bankası çözdüm.coğrafya tarihten de birer kaynak çözdüm.Şu anda Nihat bilgin fizik,Fem kösb,karekök geometri çözüyorum

Hocam 12'ye kaynak bıraksaydınız yazın napıcaksınız 11 kaynak olarak neler çözüyorsunuz acaba?
    Edit:Konuda yazmışsınız pardon Sonradan başka kaynak aldınız mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris7777 -- 25 Eylül 2016; 16:20:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 12'ye kaynak bıraksaydınız yazın napıcaksınız 11 kaynak olarak neler çözüyorsunuz acaba?
    Edit:Konuda yazmışsınız pardon Sonradan başka kaynak aldınız mı

Birey C biyoloji,Uğur 11 matematik de alacağım daha.

Sağolasın hocam bi alışverişe çıkmanın vakti geldi Kitapçıları zengin ettik valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.