Şimdi Ara

KALEMLİ TABLET TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski konulara baktım ama cevaplar 2 3 sene öncesine ait yani önerilen modeller artık satılmıyor hiçbir yerde.

okulda kullanmak için kalemli bir tablet arıyorum
    1-özellikle pdf dosyalarının üzerine highlight işaretleme, yazma, karalama gibi işlemler yapacağım
    2-200-300 mb boyutunda pdf dosyalarını donma takılma olmadan açabilecek düzeyde olsun
    3-şarj süresi mümkün olduğunca uzun olsun
    4-oyun falan yüklemeyeceğim sadece birkaç unlocked apk var elimde s4 telefonun şalıştırabildiği, onları kuracağım

samsung almak istedim ama piyasada eskisi gibi yaygın değil sanırım pek bulamadım bir de işlemci harddisk vs performansları düşük gibi görünüyor.
    SAMSUNG SM-P550 9,7"
    buldum teknosada, başka da kalemli tablet bulamadım.
    üstte belirttiğim koşullarda kullanacağım. hiç bildiğim bir piyasa değil bu tabletler.
    tavsiyeniz varsa çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygs12 -- 24 Eylül 2016; 16:49:43 >

• aldınız mı acaba ürünü memnun musunuz?
  • duman6kelimeler D kullanıcısına yanıt
    bugün aldım ürünü o sebeple fazla görüş bildiremeyeceğim, mutluyum şimdilik. ekran devasa diyebilirim. not alırken vs rahat alan sağlayacak gibi duruyo.keza film izlerken de öyle. evkurdan aldım bugün gidip ürünü. samsung garantisi altında.http://www.evkur.com.tr/samsung-sm-p900zk-galaxy-note-pro-122-siyah-tablet-1 şu linkte görebilirsiniz
  • JjoLe kullanıcısına yanıt
    linkteki fiyattan mı aldınız peki? bir de araştırdınız mı çokça, ben de bir kaç gündür bakıyorum ancak karar veremedim bir türlü..
  • duman6kelimeler D kullanıcısına yanıt
    oradaki fiyattan aldım ancak tek çekim. taksit yapınca korkunç oynuyor fiyat görebilirsiniz zatsen. 3. araştırma girişimim sonunda aldım çünkü donanımhaberde bile bilgi çok az tabletler hakkında o yüzden pek bilgili olduğumu söyleyemeyeceğim. donanımsal olarak en iyilerden bitanesi buydu aralarında. ekranı da olabildiğince büyük olsun istedim açıkçası. evkurdan almak beni biraz korkutmuştu ancak 2 yıl garanti altına alıyormuş samsung. yalnız dikkat edin bu hat takılamayan modeli. sonunda 902 olanlara hat takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JjoLe -- 3 Ekim 2016; 21:58:08 >
  • galaxy note 8 var ama işlemci ve ram itibariyle biraz geri kalıyor. fiyat 700-800 civarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.