Şimdi Ara

Üniversite İçin Netbook

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar üniversitede verecekleri ödevler için (sunum, araştırma vb.) netbook yeterli olur mu olursa sadece bu ihtiyaçlarımı karşılayabilecek netbook önerileriniz var mı? Bir de ''2 si 1 arada'' ve netbooklar arasında performans farkı olarak uçurumlar var mı, 2'si 1 arada tablet/pcleri de düşünmekteyim çünkü.

• Banada bu soyledıgın gıbı bırsey lazım hocam ama bızım forumda bu bolumde kımseyı bulamassın haklılarda incelemelere bakman kendın arastırman gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus tp200Sa modeline bakabilirsin, sanıyorum işini görür.
    2 si bir arada ile netbook arasında işlemcileri aynıysa bir performans farklılığı göremezsin.
    intel celeron ve atom işlemcili oluyor bu makineler ve oldukça yavaşlar, ekşi sözlükte netbook alacaklara tavsiyeler başlığını okuyarak makinelerin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirsin.
    Ben bilgisayar programcılığı okuyorum ve kod yazmalık taşınabilir makine arıyordum karşıma asus tp200sa çıktı çok şık ve güncel bir makine, asus 8 saat diyor ama 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. 10 saat günümüzdeki diğer
    bilgisayarların 3-4 saat pil performansını düşününce devasa, fakat bunun dez avantajı işlemcinin çok çok yavaş olması.
    Ben şuan almadım ama alacak olursam üzerine linux kurup daha performanslı kullanmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.