Şimdi Ara

BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.332
Cevap
498
Favori
512.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ----ALIŞVERİŞ YAPARKEN HEDİYENİZİ İSTEMEYİ UNUTMAYIN----

1) Memlekettengelsin hediye kupon kodu 1: MGDMLK
    150TL ve üzeri alışverişlere 74TL değerinde Taşev Isıtıcılı Süzgeçli Demlik hediye.

2) Memlekettengelsin hediye kupon kodu 2: MGRENDE
    100TL ve üzeri alışverişlere 33TL değerinde Bambum Paslanmaz Çelik Rende hediye.

3) Memlekettengelsin hediye kupon kodu 3: MGKSMYV
    75TL ve üzeri alışverişlere 6 Kg Kış Meyvesi hediye.

Yukarıdaki kodlar indirim yapmıyor ama bunun yerine alışveriş yaptıkça hediye kazandırıyor.
    Çekiliş yok, kura yok, her alışverişe hediye var. Tabii ki kampanya stoklarla sınırlı.
  • -----BOYNER İNDİRİM KODU İSTEYEN VAR MI?-----

Boyner'de bugün şu fırsat kaçmaz:
    1) 200TL alışverişte geçerli 40TL indirim kodu: BOYNERKSM
    2) 400TL alışverişte geçerli 100TL indirim kodu: BOYNERKSM
    3) 750TL alışverişte geçerli 250TL indirim kodu: BOYNERKSM

Daha fazla detay:
    Kampanya tarihleri arasında Boyner.com.tr sitesinde belirli ürünlerde yapılacak her 200TL alışverişe 40 TL, 400TL alışverişte 100TL, 750TL alışverişte 250TL değerinde anında indirim kazanılır. Kampanya indirimli indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim sadece E-ticaret sitesinden tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card alımında ve kullanımında, Ev reyonlarında (Boyner Evde/YKM Home hariç) elektrikli ürünlerde, kozmetik ve aksesuar kategorilerinde, Boyner College, Boyner Outlet, Boyner Yayınları, Saat ve gözlük reyonunda, mücevher ve kuyum, Barbie ve Hot Wheels’de, bisikletlerde, kondisyon aletleri, kitap ve dergi, kırtasiye ve CD ve müzik, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve toplu alımlarda,Diğer kampanyalarla ve Hopi ile birleştirilemez. Bir siparişte bir kupon kullanılır. Diğer kampanyalarla birleşmez. Boyner Büyük Mağazacilik A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve /veya genişletme hakkını saklı tutar.

• ----FİZY KULLANMAK 1 AY BOYUNCA BEDAVA----

Fizy için 2 farklı kupon kodu geldi;
    - Fizy 1 ay ücretsiz deneme kodu 1: GPIKCwy9n
    - Fizy 1 ay ücretsiz deneme kodu 2: GPyjdOAn

Ama konuyu biraz araştırınca kupon kodu gerekmeden de
    1 ay boyunca ücretsiz üye olunabildiğini
    ve sınırsız müzik dinlenebildiğini fark ettik.

Detaylar şurada:
    www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/ucretsiz-sinirsiz-muzik-paketi
  • Konu başlığını değiştirmenizi tavsiye ederim. "Güncel indirim kodları" gibi bir başlık yaparsanız daha çok kitleye ulaşır mesajınız. Ben sizi takip ediyorum elimden geldiğince. Etmeyenlerde yararlansın istedim..
  • markafoni geçersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

markafoni geçersiz

@Rush10, mesajınıza teşekkürler;

Şu an denedik ve kodun geçerli olduğunu gördük.

Bize iletilen şartları tekrar etmek gerekirse:
    Markafoni'den uzun süredir alışveriş yapmadıysanız
    125TL üzeri alışverişte 25TL indirim kodu: SENIOZLEDIK25
    Kasım ayı boyunca tek sefer kullanılabilir.
    Bebek bezlerinde geçerli değildir.

Bu şartlara uymakta iseniz sizin için de geçerli olacağını düşünüyoruz.
    Keyifli bir alışveriş dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bambammm

Konu başlığını değiştirmenizi tavsiye ederim. "Güncel indirim kodları" gibi bir başlık yaparsanız daha çok kitleye ulaşır mesajınız. Ben sizi takip ediyorum elimden geldiğince. Etmeyenlerde yararlansın istedim..

@bambammm, güzel mesajınıza ve desteğinize teşekkür ederiz,

Şahane bir başlık için çalışmalara hemen başlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: indirimkodu.com

quote:

Konu başlığını değiştirmenizi tavsiye ederim. "Güncel indirim kodları" gibi bir başlık yaparsanız daha çok kitleye ulaşır mesajınız. Ben sizi takip ediyorum elimden geldiğince. Etmeyenlerde yararlansın istedim..

Var mı Aralık ayı başlarına özel şahane kodlar elinizde? Ayrıca ben teşekkür ederim kaliteli hizmetleriniz için..

• quote:

quote:

quote:

Var mı Aralık ayı başlarına özel şahane kodlar elinizde? Ayrıca ben teşekkür ederim kaliteli hizmetleriniz için..

@Bambammm, mesajınıza teşekkürler,
    Bugünün bizce en popüler kupon kodu Defacto'nunki.

Defacto'dan alışveriş yapacaksanız,
    Defacto.com.tr indirim kodu: DFRA10
    125TL üzeri alışverişi 10TL ucuzlatıyor.

Bir kağıda yazıp cüzdanınıza koyabilirsiniz,
    Çünkü kod dediğimiz şey aslında bir nevi para.

• ----BİRİ DOMAİN LAZIM MI DEDİ----

Domain ve hosting almak isteyenlere özel 6 yeni kupon kodu geldi:

1) Names.co.uk %15 indirim kodu: RASVSZCZ
    25£ üzeri alışveriş yapınca %15 indirim sağlar.
    Son kullanma tarihi: 1.1.2017

2) Names.co.uk %20 indirim kodu: QHXBCBGS
    60£ üzeri alışveriş yapınca %20 indirim sağlar.

3) Names.co.uk %20 (.com domainlerde) indirim kodu: IGQGTVQA
    1-10 yıl arası .com domain alınca %20 indirim sağlar.

4) Names.co.uk %20 (.co.uk domainlerde) indirim kodu: KAJQKVUK
    1-10 yıl arası .com domain alınca %20 indirim sağlar.

5) Names.co.uk %20 (Sınırsız cPanel Hosting) indirim kodu: MASBJHNH
    Yıllık cPanel Hosting paketi alınca %20 indirim sağlar.

6) Names.co.uk %20 (DIY Website Builder) indirim kodu: EBBVHTPW
    Yıllık DIY Website Builder paketi alınca %20 indirim sağlar.

Kodlar yenilemelerde, sınıf yükseltmelerde veya başka kampanyalarla
    birlikte geçersiz; yeni alımlarda geçerlidir.

• Suan 500 tl ye 150 var Boynerde 2 ayakkabi aliyorum 500 geciyor ama 75 indiriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @qadir54, mesajınıza teşekkürler,

Bizim bildiğimiz kadarıyla dün itibarıyla kuponun şartlarında bir değişiklik oldu,
    Yeni şartlar şöyle:
    1) Boyner 200TL alışverişte 40TL indirim kodu: BOYNERKSM
    2) Boyner 350TL alışverişte 75TL indirim kodu: BOYNERKSM
    3) Boyner 500TL alışverişte 150TL indirim kodu: BOYNERKSM
    Son kullanım tarihi: 7.12.2016
    Kampanya tarihleri arasında Boyner.com.tr sitesindeki belirli ürünlerde yapılacak her 200TL alışverişe 40TL,
    350TL alışverişte 75TL, 500TL alışverişte 150TL değerinde anında indirim kazanılır.
    Kampanya indirimli indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim 7 Aralık 2016 tarihine kadar sadece E-ticaret sitesinden
    tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kelebekli ürünlerde, Gift Card alımında ve kullanımında,
    Ev reyonlarında (Boyner Evde/YKM Home hariç), elektrikli ürünlerde, Kozmetik ve aksesuar kategorilerinde, Boyner College,
    Boyner Outlet, Boyner Yayınları, Saat ve gözlük reyonunda, mücevher ve kuyum, Barbie ve Hot Wheels’te, bisikletlerde,
    kondisyon aletleri, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve toplu alımlarda,
    Diğer kampanyalarla ve Hopi ile birleştirilemez. Bir siparişte bir kupon kullanılır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
    Boyner Büyük Mağazacilik A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve /veya genişletme hakkını saklı tutar.

Yani eğer siz kullandığınızda 150 yerine 75TL indirim veriyorsa yukarıda yazan şartlardan biri nedeniyle bu oluyor olabilir;
    Mesela "kelebekli ürün" veya "toplu alım" veya "Boyner College" veya "Boyner Outlet" veya "Diğer kampanyalar" veya "Hopi" gibi
    bir koşuldan dolayı bu durum oluşuyor olabilir. Ama eğer bir sorunuz varsa ve Boyner'e sorarsanız size en hızlı şekilde
    en doğru cevabı verecekler ve gözden kaçmış bir hata varsa bunu mutlaka düzelteceklerdir.

• Merhaba,
    çiçek gönderimi için herhangi bir çiçek sitesinde kullanabileceğim kod var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vestair

Merhaba,
    çiçek gönderimi için herhangi bir çiçek sitesinde kullanabileceğim kod var mıdır?

@Vestair, mesajınıza teşkkürler,

Genellikle ay sonları ve ay başları indirim kodlarının en kıt olduğu dönemlerdir;
    Şu an Kasım'ların süresi bittiği ve Aralık'lar başlamadığı için günlük gelenler de olmadığı için
    en doğrusu Avantajix'ten 444Çiçek, ÇiçekSepeti veya NefisDemet'i denemek olabilir.
  • ------EN YENİ BEYMEN İNDİRİM KODLARI------

1) Beymen 1000TL alışverişte %30+%35 indirim kodu: YILDIZ35
    (Sonbahar Kış Koleksiyonunda Geçerli)

2) Beymen 600TL alışverişte 100TL indirim kodu: WINTER12
    (Bitiş tarihi belirtilmemiş)

3) Beymen 2000TL alışverişte 500TL indirim kodu: WINTER12
    (Bitiş tarihi belirtilmemiş)
  • Takdir ederek takip etmeye devam ediyorum..

Trendyol , gittigidiyor , n11.com ve hepsiburada için günlük alt limitlerdeki alışverişler için uygun kod & indirim mevcutmudur..

Teşekkürler!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler kupon için. Ben kullanmadım ama eminim kullanan arkadaşlar olmuştur. Kombo vuruşları çok seviyorum. Kargo bedava + indirim kuponu + banka kampanyası + ürünün indirimli satış anları + avantajix gibi kurumlar .. Eskiden oynadığımız "Street Fighter" oyununda ki ölümcül son hamleleri yaparken ki aldığımız hazzı aldırıyor. Alışverişi savaş meydanı gibi betimlersek, indirim kuponları ve diğer fiyata ve kesemize etki eden materyallerde bizim silahımız... Mesela bir müşteri 200 TL lik alışverişi kuponsuz yada kampanyasız yaparsa üzerine birde kargo parası verip borçlu çıkar iken, "KOMBO" sunu çakan bir kahraman olayı 100 TL altına bile getirebiliyor. bu arada savaşta her iki tarafta kaybeder. Önemli olan en yüksek karla olayı atlatabilmektir. Sağlam bir komboyu özledik be.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bambammm -- 2 Aralık 2016; 12:48:53 >

• Markafoni kodu var mı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler kupon için. Ben kullanmadım ama eminim kullanan arkadaşlar olmuştur. Kombo vuruşları çok seviyorum. Kargo bedava + indirim kuponu + banka kampanyası + ürünün indirimli satış anları + avantajix gibi kurumlar .. Eskiden oynadığımız "Street Fighter" oyununda ki ölümcül son hamleleri yaparken ki aldığımız hazzı aldırıyor. Alışverişi savaş meydanı gibi betimlersek, indirim kuponları ve diğer fiyata ve kesemize etki eden materyallerde bizim silahımız... Mesela bir müşteri 200 TL lik alışverişi kuponsuz yada kampanyasız yaparsa üzerine birde kargo parası verip borçlu çıkar iken, "KOMBO" sunu çakan bir kahraman olayı 100 TL altına bile getirebiliyor. bu arada savaşta her iki tarafta kaybeder. Önemli olan en yüksek karla olayı atlatabilmektir. Sağlam bir komboyu özledik be.. :)

@Bambammm, "Kombo Candır"

Mesela sizinle bir D&R sayfası paylaşalım: www.dr.com.tr/Beymen
    Bu sayfaya şu an D&R üzerinden erişilemiyor sadece bilenler biliyor :)
    Buyurun size dizi dizi kombo fırsatı; lego gibi birleştirip ne isterseniz onu yapın;
    Avantajix ile mi birleştirirsiniz; biraz yukarıdaki kuponlarla mı birleştirirsiniz;
    Kredi kartınızın puanlarını da komboya dahil eder misiniz, sizi bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdoktor

Markafoni kodu var mı

@Muratdoktor, Mesajınıza teşekkürler;

Şu an Markafoni'ye girince popup "Hafta Sonu Şenliği! 175 yerine 25TL alışverişte kargo bedava" yazısı çıkıyor.
    1-10 Aralık tarihleri arasında %80-90'a varan indirimlere ek 250TL üzeri alışverişte 50TL Chip-para veriliyor.
    (Bu kampanyaya katılmadan önce Axess resmi sitesine girip "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklamayı unutmayın.)
    1-15 Aralık tarihleri arası Pepsi açma halkalarından 75TL alışverişte kullanılabilecek 15TL Markafoni kodu çıkıyor.
    (Bizdekileri eşe dosta dağıtınca ve kuponlar tek kullanımlık olunca şu an kalmadı ama siz bir Pepsi içip deneyin.)
    Bir de son olarak Avantajix veya Zubizu veya Hopi'ye de baktınız mı haftasonuna özel şahane bir kombonuz hazır :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.