Şimdi Ara

Riot urf modunu yüzüne gözüne bulaştırmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce oynadım. 15 dakikada oyun bitiyor en fazla. Hiçbir zevk alamadım. En büyük sebebi goldun bu kadar hızlı dolması. Rastgele olması güzel bir yenilik ama bu kadar beklemeye kesinlikle değmedi.

• Aga 3 oyun oynadım. Nasıl bir şanstır anlamıyorum. Her el karşıda akali gragas teemo veigar lux gibi spam skill spam şampiyonlar. Bize 3 oyunda rengar vayne nunu thresh tris yasuo gibi ancak kasarsa bir şeyler yapacak champlar geliyor. Earlyde kafaya kafaya vuruyor adamlar dk 20 de itemler baya baya bitse dahi işlevsiz kalıyoruz. Nasıl bir eşleştirmedir anlamadım. Akali fırt fırt zıplıyor ben yasuo ile e için 8 sn bekliyorum. Bunun bir mentalitesi olmalı. Rastgele yap bari özel oyunlarda kapalı seçim olsun. Ama o da yok. Urf için girdim kaç zaman sonra düzgünce onda da batırmışlar oyun modunu.
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    biraz daha oynayınca farkettim de rastgele işi kötü olmuş galiba
  • Gayet güzel bence ya.
    Gereksiz uzamiyor tam fun mode.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımlar aşırı dengesiz oluyor,saçma gerçekten.
  • Acikcasi hayatimdaki en zevkli urf maclarini attim talon tw ve ashe geldi.Size tavsiyem full ad gibi cikmayin ne gelirse off tank yapiyorum

• Gayet zevkli ve mantıklı düzenlemeler yapmışlar ben şahsen eğleniyorum oynarken, hele rastgele olması şahane
    Yenil yani ne olacak? Eğlence modu adı üstünde yenilirken de eğlenebilirsin ve çabuk bitiyor oyunlar.
  • Ben cok zevk aldım 5 v4 kazandık 5 v5 macları inhileri verdik macı cevirdik secme olmadığına sevindim
  • Bence şampiyonlar tierlere ayrılmalı. Tier 1'den 5'e kadar her takımda da her tierden 1 şampiyon olacak. Böylece takımlar dengesiz olmaz ve kimsede böyle gereksiz sinir olmak zorunda kalmaz. Aynısı ARAM içinde geçerli
  • Takımların dengesizliği dışında fena değil bence.
  • Bence de bi düzen getirilmeli.
    Bazı bufflar bazı şampiyonalara diğerlerine oranla çok daha fazla yarar sağlar.
    Mesela bi mod olsa herkesin ek 1000 zırhı olduğu rammus ortalığı dağıtır.Herkese 1000 zırh geliyo ama rammusa ekstra olarak 250 ad geliyo.Biraz garip bi örnekti ama anlatmak istediğim anlaşıldı heralde.Yasuo urf ta neredeyse hiçbir artı kazanmıyo ama zed bi gölgeyle 3 er tane e q atıp 3 saniyede bir sağa sola zıplıyo.

• 12 kere arka arkaya oyun kaybettim hepsinde de karşıda malp var diye roamlayarak taşıdı gülüyorum
  • Hayatımda görebileceğim en dengesiz pickler geldi şu an ağlıyorum...

• Cok guzel olmus ne o her mac Shaco zed sona biyle cok iyi olmus

• Bencede çok iyi olmuş. Keşke ayda 1 filan gelse.
  • Rastgele işi çok iyi olmuş ne gelse taşıdım her hero urfun faydalarından faydalanıpyor hepsi op. İlk urftan beri bu kadar oynayıp zevk almamıştım sevdim.
  • Takımlar hiç dengeli gelmiyor. Eskiden bile bir denge oluşuyordu. Şu an görünmezler her urfta olduğu gibi aşırı güçlü ama eskisinden daha güçlü gibi geldiler çünkü kıytırık şampiyonlar geliyor malesef çoğunlukla. Oracle yok adam görünmez izini takip ediyorsun trinketla shaco e-q atıyor tekrar görünmez akali w spamlayarak gidiyor vs.

Shaco %30 hpydi ben nunu ile %80 geldim. Adamı earlyde dövmüşüm ama herif e q fullemeyi becerdi zamanla. Bir tane e attım beni görmeden çalı içinde sonra herif görünmez ola ola kesti. Pink yoksa imkanı yok tutamazsın pink varsa da kaçıyor yine bir şekilde en azından dönüp kesmiyor. Adama 15 saniye boyunca e atamadım 2. olarak q- e-q-e-q-e spamlaya spamlaya kesti herif. Eski hali olsa alacaktın wukong sona vb. rahatça kesecektin. Random güzel olabilir kimine göre ama denildiği gibi tierlere ayrılması lazım

7-8 oyun attım yine manyak gibi urfmeta pickleri çıktı karşıya çoğunlukla bize azınlıkla olarak. Meta dışı normalde oynanmayan 10 şampiyon anca vardı yani riot random atıyor onu bile atamıyor

Kimine göre güzeldir random atması. Olabilir. Ama 2 tane oyun oluşturup biri RUFR biri URF istediğinizi oynayın demek zor mu. Aylarca beklenilen mod ne yazık ki rezil oldu benim için. Uzun süredir lolden soğuyordum artık kırk yılın başı girersem girerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORANGEandLEMON -- 24 Eylül 2016; 0:34:10 >

• Annie, amumu ve jarvan geldi sanırım ballıyım. Jarvan yok ediyor bu arada.

• Sanırım bu sefer bazı karakterleri devre dışı bırakmamışlar, veigar, leona ve cho gibi karakter varsa takimda her türlü kazaniyorsunuz.

Zevksiz olmus en azindan tercihi bize birakmalari lazımdı

• rastgele olması gayet mantıklı, shaco malp alıp oyunu ya zehir edecektiniz ya da karşı rakip size zehir edecekti klasik tr insanı boşa bağrınmayın ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.