Şimdi Ara

EUW First 10 Match Premade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilk 10 maç için pre aramaktayım.
    TR de plat 2 yim.
    Eğer iyi oynayan euwda hesabı olmayan arkadaş var ise pm atabilir ben euwda acc veririm 2 tane fazladan hesap var onlara girip gelirsiniz.
    Ben top oynıcam 16 champ var smurf kasmıştım bi tane adc hesabı var bi de jungle gelebilirsiniz.

• HolyHybris kullanıcısına yanıt
    Ay aslında girebilirim.
    Hesabım ban yedi diye yeni hesap kasıyorum ama.
    İstediğim herolar ve rün sayfaları olmadan zor gibi.
    (Hesaplardan birini verir misin peki?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Ay aslında girebilirim.
    Hesabım ban yedi diye yeni hesap kasıyorum ama.
    İstediğim herolar ve rün sayfaları olmadan zor gibi.
    (Hesaplardan birini verir misin peki?)

Pm attım
  • Adc hesabiyla gelebilirim hocam mainim Adc pm atin istetseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyHybris

Merhaba arkadaşlar ilk 10 maç için pre aramaktayım.
    TR de plat 2 yim.
    Eğer iyi oynayan euwda hesabı olmayan arkadaş var ise pm atabilir ben euwda acc veririm 2 tane fazladan hesap var onlara girip gelirsiniz.
    Ben top oynıcam 16 champ var smurf kasmıştım bi tane adc hesabı var bi de jungle gelebilirsiniz.

hocam bende tr dia 4 smurfum westte hesap lazım boşta varsa gelebilirim

• Hocam tamam westte oynuyosun ama baslik neden ingilizce :D

• quote:

Orijinalden alıntı: myphilosophy

Hocam tamam westte oynuyosun ama baslik neden ingilizce :D

Dil okuyorum..

• HolyHybris kullanıcısına yanıt
    Then mb.sorry.

• quote:

lütfen şu muhabbetleri bırakalım artık. Dünya globalleşiyor senin benim dilim,dinin,ırkın mevzusu bitiyor yavaş yavaş. Elin ingilizinin dilini taklit etmek zorunda değiliz ama dünya ile iletişime geçebilmenin de tek yolu bu. Dil bu sonuçta bi yargı yüklemek anlamsız sadece iletişime yarıyor.

Avrupaya gittiğinizde hostel konaklamalarında 20 kişinin olduğu mutfaklarda salonlarda birisi size " kaç dil biliyorsun yaa" diye sorduğunda iki dersen, " türkçe,ingilizce" sana bu cevabı ingilizce olarak veren danimarkalı kız "Ben de ispanyolca ve norveççe"(düşün yani kız aslında 4 dil biliyor ama ingilizceyi herkes bildiği için ve danca da anadili olduğu için sallamıyor) derse işte o zaman anlarsın başlık neden ingilizceymiş diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 22 Eylül 2016; 23:14:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

quote:

lütfen şu muhabbetleri bırakalım artık. Dünya globalleşiyor senin benim dilim,dinin,ırkın mevzusu bitiyor yavaş yavaş. Elin ingilizinin dilini taklit etmek zorunda değiliz ama dünya ile iletişime geçebilmenin de tek yolu bu. Dil bu sonuçta bi yargı yüklemek anlamsız sadece iletişime yarıyor.

Avrupaya gittiğinizde hostel konaklamalarında 20 kişinin olduğu mutfaklarda salonlarda birisi size " kaç dil biliyorsun yaa" diye sorduğunda iki dersen, " türkçe,ingilizce" sana bu cevabı ingilizce olarak veren danimarkalı kız "Ben de ispanyolca ve norveççe"(düşün yani kız aslında 4 dil biliyor ama ingilizceyi herkes bildiği için ve danca da anadili olduğu için sallamıyor) derse işte o zaman anlarsın başlık neden ingilizceymiş diye.

Vay karşim yuropada takılmacalar

• Bloodimir kullanıcısına yanıt
    +1

• ver kardeş benimde main acc ban yedi diye sağdan soldan oynuyordum bari bi hayrım dokunsun millete
  • Ay ?

• MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    Ay em
    Moon

• Bloodimir kullanıcısına yanıt
    bir türk forumunda bu konu acılıyor ve konuyu acan kişi türkçe biliyor, uluslararası bir konuşmada ingilizce konuşması mantıklı gösterilebilir çünkü evrensel bir dil, ancak türk ile türk arasındaki konuşmayı ingilizce yapmak mantıksızlıktan ve gösterişten ibarettir. üyelerinin %99u türk olan bir forumda konuşulması mantıklı olan dil türkçedir çünkü ingilizce bilen insandan fazla türkçe bilen var. globalleşme konusunda haklısın ancak bu forumda kullanılması gereken dil ingilizce değil türkçedir. sen nasıl reddit'te türkçe konusmuyorsan burada da ingilizce konusmaman gerekir. burada mesaj atan toplumun geneli türkçe konuşur çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRIDGIT MENDLER -- 23 Eylül 2016; 13:22:51 >
  • Euw'de oynayınca başlıkta ingilizce oluyormuş demek ki.

Hll knk numero uno ingilizcen varmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

bir türk forumunda bu konu acılıyor ve konuyu acan kişi türkçe biliyor, uluslararası bir konuşmada ingilizce konuşması mantıklı gösterilebilir çünkü evrensel bir dil, ancak türk ile türk arasındaki konuşmayı ingilizce yapmak mantıksızlıktan ve gösterişten ibarettir. üyelerinin %99u türk olan bir forumda konuşulması mantıklı olan dil türkçedir çünkü ingilizce bilen insandan fazla türkçe bilen var. globalleşme konusunda haklısın ancak bu forumda kullanılması gereken dil ingilizce değil türkçedir. sen nasıl reddit'te türkçe konusmuyorsan burada da ingilizce konusmaman gerekir. burada mesaj atan toplumun geneli türkçe konuşur çünkü.

işte demek istiyorum ki o yüzden hala 2016 da İngilizce bilmeyen adamlar var. İşte sırf bu yüzden. Ben türküm başlarım İngilizcesine mantığından dolayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.