Şimdi Ara

Asus VG248QE 24” 1ms vs BenQ XL2411Z 24' 1ms

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, uzun zamandır giriş seviyesi 1ms 144Hz gaming bir monitör aramaktaydım. İlk önce BenQ sempati duyduğum için ona baktım ve XL2411Z gözüme kestirdim. Sonra Asus'un bir modeli ile karşılaştım. Ürünleri kıyaslamaya karar verdim. Asus buradan üstün çıkıyor, sadece merak ettiğim nokta kontrast değerleri hangisinde daha verilimdir.

Ve Asus ürün modelinde düşük mavi ışık özelliği yok sanırım. Uzun süre PC başında kalan birisi olarak gözlerim çok yoruluyor ve bu teknoloji çok aradığım bir nimetti bu yüzden sırf BenQ tercih edebilirim.Fakat bir yandan da Display port var Asusta yüksek çözünürlük sağlıyor olmalı neyse işi bilen abilerimizin tavsiye ve önerilerini bekliyorum. Asus VG248QE 24” 1ms vs BenQ XL2411Z 24' 1ms

• Filtreli gozluk al.Asus u tercih et.

Ozellik acisindan benq yu carpiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi ışık teknolojisi Ekran titreşimi engelleme ve Black equalizer yoksa özellik olarak bir yere çarpamaz malesef
  • FLowme131 kullanıcısına yanıt
    Bunu izledim ama ing seviyem anlayacak kadar yeterli değil malesef o yüzden konu açtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyol.x -- 23 Eylül 2016; 20:19:24 >
  • İkisinin paneli aynı olmasına rağmen Benq'nun renkleri berbat, asusda da flicker free yok. Alabiliyorsanız bunu alın; MG248Q
  • Flicker Free özelliği monitör de otomatik mi geliyor yoksa ayarladan açmamız mı gereklidir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.