Şimdi Ara

Max : 25.000 tl bütçe ile Lancer Aveo 307 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi max 25 bin verebilceğim bi araç aramaktayım. Bu araç aile içi kullanıma uygun olmalı genelde de aile içinde kullanılacak bu yüzden sedan veya sw olması tercihimdir. Benzin&lpg olacak dizel aracın peşinde koşacak maddi durumum vs. yok. İstediğim öyle ahım şahım özellikte yok. Az yaksın sürekli sorun çıkarıp masraf açmasın yağını suyunu gazını koyup benim işimi görecek araç istiyorum. Benim belirlediklerim dışında da araç önerilerinizi bekliyorum. Yardım ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim

• Mazda 323 1.6 2001 veya temiz dolu polo classic temiz düşük km araba alınki basınız ağrımasin. O fiyatlara temiz focus 1 sw de Üzmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda almış olacağım araç minimum 2004 model olmalı minimum. Daha aşağısı yaşı büyük ve metal yorgunluğuda gereğinden fazla olduğu için beni tatmin etmeyeceği kanaatindeyim.
  • Yazaryazarokur kullanıcısına yanıt
    Şu anda almış olacağım araç minimum 2004 model olmalı minimum. Daha aşağısı yaşı büyük ve metal yorgunluğuda gereğinden fazla olduğu için beni tatmin etmeyeceği kanaatindeyim.
  • Tamam iste lancer

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    Tamam işte Lancer de 20-25 bin arasında temizinden lancer bulunması zor deniliyo ve parça konusunda maddiyet ve bolluk yönünden canınızı sıkabilir denilmekte. Kafamı o yönden Lancer karıştırmakta biraz detaylı bilgi verirseniz bu araç modeli hakkında var ise tecrübeniz kullanımınız vs. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • 307 ye bulaşma Lancer öneririm

• 2008 Getz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaano2

Tamam işte Lancer de 20-25 bin arasında temizinden lancer bulunması zor deniliyo ve parça konusunda maddiyet ve bolluk yönünden canınızı sıkabilir denilmekte. Kafamı o yönden Lancer karıştırmakta biraz detaylı bilgi verirseniz bu araç modeli hakkında var ise tecrübeniz kullanımınız vs. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bende 2006 model 1.6 Invite Otomatik benzinli(lpg siz) var.Araç bakımları dışında sorun çıkaran bi model değil.Genel olarak kim baksa bu arabayı eskitemezsin diyor bana, bilenler zaten övüyorlar.Şuan yakıt olarak yüksek 45 krş civarında İstanbul şehir içinde aracım yakıyor zaten benzin aldı başını gitti.2017 de tüp taktırmayı düşünüyorum.Lpg li bilerek almadım hırpalanmış olmasın km oynanma durumu olabilir vs o yüzden bulaşmadım.Aracın parçaları pahalı japon aracı sonuçta, kaskosuz ben olsam zaten albea ya bile binmem.Allah korusun kusurlu olduğunuzda sigortanın teminatı üzerinde kalan tutar fazla olursa çok büyük sıkıntı hapis yatmakta var araba kullanıcaz diye.Aracın tipi pek beğenilmiyor bende beğenmediğim halde aldım ama beğeneceğim şekilde değiştiriyorum ufak şeylerle.Parasına göre çok konforlu sade ve iç hacmi çok iyi bir araç.1.90 boyum ve birçok arabada sıkıntı yaşadığım halde Lancer da çok rahatım dizim vites konsoluna sürtüp aşınmıyor ve arkada oturanlar için de baş mesafesi ayrıca bagaj genişliğide benim için yeterli.30 bin tl ye kadar alınabilecek temizi bulunabilir ,c sınıfı sedan ve tam otomatik kaliteli araç bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

2008 Getz

Usta aile aracı demiştim. Getz hb kasa benim işimi göreceğini pek zannetmiyorum..
  • Beyler peki bu aveolar hakkında ne dersiniz ? Lancer ve Aveo karşılaştırıldığında mantıklı olan hangisidir ? Ve Aveoların da fiyatları şu anda gayyet makul geldi bana
  • Yeni Aveo ise lpg kullanımında sıkıntı olabiliyor, işini sağlam yapan bir yerde yapılmış olmalı. Aracın evveliyatini bilemeyecegin içi. Aracı yerinde gor, ve motorun soğuk olmasını işte. Git marsa bas, lpg geçişinde tekleme yapamıyorsa tecrübe surusune çık, gaz tepkileri yerinde ise, kendine alabikecegin en donanımlı, en şahane aracı bulmussun demektir.

Aveo için minimum LT donanım paketini öneririm.

Lt donanımda;

8 hava yastığı,
    cc ,& limitleme
    4 cam otomatik,
    Elektrikli aynalar,
    ABS, Esp, TC, Afu, Ebd gibi ciddi güvenlik ekipmanları var.
    Bluetooth,
    4 kanal ses sistemi,
    Follow me home (araçtan indikten sonra farlar 3 kademeli sure boyunca açık kalıyor)
    ...
    ...
    .... Gibi n tane güzelliği var.

Ben 1.3 dizelini kullanıyorum, ve gerçekten çok ama çok memnunum. Kesinlikle sınıfının üzerinde bir araç.

Diğer iki alternatif ten lancer ile ilgili deneyimin yok ancak uzun sure 307 kullandım, bagaj aveo ya Gore küçük haliyle bunun dışında donanım olarak xs ve xr den uzak dur. Bomboş araç. Cc bile yok.

Umarım gönlüne göre bir araç bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R50 -- 25 Eylül 2016; 19:10:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R50

Yeni Aveo ise lpg kullanımında sıkıntı olabiliyor, işini sağlam yapan bir yerde yapılmış olmalı. Aracın evveliyatini bilemeyecegin içi. Aracı yerinde gor, ve motorun soğuk olmasını işte. Git marsa bas, lpg geçişinde tekleme yapamıyorsa tecrübe surusune çık, gaz tepkileri yerinde ise, kendine alabikecegin en donanımlı, en şahane aracı bulmussun demektir.

Aveo için minimum LT donanım paketini öneririm.

Lt donanımda;

8 hava yastığı,
    cc ,& limitleme
    4 cam otomatik,
    Elektrikli aynalar,
    ABS, Esp, TC, Afu, Ebd gibi ciddi güvenlik ekipmanları var.
    Bluetooth,
    4 kanal ses sistemi,
    Follow me home (araçtan indikten sonra farlar 3 kademeli sure boyunca açık kalıyor)
    ...
    ...
    .... Gibi n tane güzelliği var.

Ben 1.3 dizelini kullanıyorum, ve gerçekten çok ama çok memnunum. Kesinlikle sınıfının üzerinde bir araç.

Diğer iki alternatif ten lancer ile ilgili deneyimin yok ancak uzun sure 307 kullandım, bagaj aveo ya Gore küçük haliyle bunun dışında donanım olarak xs ve xr den uzak dur. Bomboş araç. Cc bile yok.

Umarım gönlüne göre bir araç bulursun.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ancak sizin bahsetmiş olduğunuz aveo yeni kasa olanları benim onlardan alma şansım sıfır :) benim bütçe max 25 bin oda zorlayarak yani 1 tl üstüne çıkamam :) 1.4 S vb. 2006-2008 modelleri arasında hakkında bilgileriniz var ise paylaşmanızı rica edebilirim

• kaano2 K kullanıcısına yanıt
    25 bine facelift hb Aveo veya sedan Aveo bulunur rahatlıkla.Biz 3 seneye yakındır kullanıyoruz memnunuz.

• Lancer.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

25 bine facelift hb Aveo veya sedan Aveo bulunur rahatlıkla.Biz 3 seneye yakındır kullanıyoruz memnunuz.

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Hb kasa bana gelmez sedan ise düşünemteyim aveolar hakikattende benim belirlediğim fiyat aralığında bulunmakta ve km/fiyat oranları cidden baya makul düzeyde. Ancak işte bu araçlar hakkında pek bilgim yok siz 3 seneye yakın kullanmaktaymışsınız şu ana kadar bilgi ve tecrübelerinizi ( yakıt durumu, parça problemleri/fiyatları, iç mekan, motor yürürlüğü ( güç, çekiş..) vb. detaylı bilgi verirseniz çok makbule geçer :)

• kaano2 K kullanıcısına yanıt
    Pm atıyorum.

• Aveo classic dediğimiz kasa daewoo bandından çıktı. Özellikler ok ancak kaliteye yorum yapamayacağım. Aceo yerine lacettiye baksaniz ? Bunların yerine astra G Olabilir mi? Yol tutuşu çok hoşuma gitmişti. 25 k bütçe aralığına giriyor.

• 307 sw fiat stilo sw lacetti sw işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

307 sw fiat stilo sw lacetti sw işini görür.

307 benimde kafamda vardı ancak 307 lere bulaşma ocağına incir ağacı diker şeklinde yorumlar yapıldı. Fiat stilo aslında gerçekten gayet makul bir araç yalnız olur ya insanlık hali elimden çıkarmaya kalkışsam başımı ağrıtmasın parça konusunda vs. yaygın olduğu kanaatinde değilim pek bilgim yok stilo hakkında. Lacetti evet oda alternatiflerim arasında anlıcağınız kafam çok karışık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.