Şimdi Ara

oyunbros şımardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLk başlarda güzeldi ancak son zamanlarda ukalalaştı ve şımardı.

• başlıktaki ; küçük çocuğu ebevenylerine şikayet edercesine hava durumu özetliyor olsa gerek
  • Bir kere stream yapanlarda şunu fark ediyorum. Başlarda mütevazı efendi gidiyor. Sonra twitch ve youtube sayesinde iyi paralar elde etmeye başlıyor. Derken bir sonraki sezon başı bu adamlar yeni evde görüntü adı altında video çekiyor ve olay değişiyor. Şuan bu adamın kendi başına çok iyi üniversitelerde okuyabileceği kadar parası var niye mütevazı takılsın. Oxi denilen şahıs toxiclikle yaşı küçük insanlardan ciddi bağışlar topladı. Universiteyi bitirdi. Piyasada yok. Bunu izleyen seyircinin aklında kalan oxi abi komik adam. Benim aklımda kalan annesine babasına oyun için sinirlenip küfür hakaret etmesi üstüne üstlük bütün rezilliklerin canlı yayında onu izleyen kitlenin gözünün önünde olmuş olması.

Anakin denilen adam; ki bana göre twitch alemine dilenciliği getirmiş adamdır. Ekmek parası diyerek ekran başında nörolojik sorunlarım var diyerek ev geçindirmeye çalışıyorum adı altında milleti sövüşlemiş birisidir gözümde. Şimdi dx racer koltukla sağlam bir pc donanımıyla karşınızda.

Melih uçar; fitnes hocasıyım spor salonum var diyerek ortaya çıkan. Kendini resimlerde kaslı olarak lanse edip aslında trabzon ekmeğine benzeyen şahıs. Görüntüde belkide para babası gözüküyor ama bağışlara muhtaç bir görüntüde. Şuanki hali belli zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 22 Eylül 2016; 11:47:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kör topal oyun bilmeyen tipleri izleyip para babası yapın sonra şımaydıııı.İzlemeyin o zaman.
  • Bikere actim bu ne diye subs mu bagismi bisey geldii all sana togi su dedi yandan şişyi cikardi ekrana falan dayadi. Yine birini izlerken utandım yav. Nasil izliyosunuz böyle seyleri

• Boosted birisi.
  • hayır neden izliyorsunuz ben onu da anlamıyorum.

gülmek mi istiyorsunuz eğlence mi amacınız açın trick,sivhd,imaqtpie, phantomlord açın eski yayınları izleyin.

sırf Türkçe diye prim yaptırmayın adamlara. Yetenek 0, karakter 0 , karizma 0, sadece boşa vakit öldürüyorsunuz.

bu adamlar zaten size oyun falan öğretemezler adam diamond5 olmuş ego tavan.

Hepsinin tek amacı en nihayetinde para kazanmak. Ama para kazanırken mokunu çıkartmamak lazım. Şu hayatta insanın tek sahip olacağı şey iyi bir karakterdir öldükten sonra mezarına kaç kişinin geleceği önemli değildir, bir kişi bile gelse arkandan nasıl konuşacağıdır asıl mesela. Çok rezil etmemek lazım kendimizi.
  • Hööö Sufleyi eve attım hööö

• Harbi saatlerce neden izliyorsunuz bunlari anlamiyorum.

• Bide ağlamakta özgürsün demıyormu, adamı çıldırtıyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

İstisnalar kaideyi bozmaz deyip Psikolol demek istiyorum. İlter'e bu konuda hakkını verelim seversiniz sevmezsiniz ayrı tabii.

Farkındaysan strateraya bişey demedim. En azından lol ile ilgili hikayesel bazda bilgileri araştırıp paylaşıyor. Stratera ile ilgili beni rahatsız eden punkçı görüntüsü ve aşırı kibar konuşması. O da sanırım benim gaziosmanpaşa sarıgöl doğumlu olup 24 senedir esenlerde yaşıyor olmam ve askerliği Adana da yapmış olmamdan öyle geliyor. Yoksa gerçekten efendi bir yayıncı ve şahsiyettir. Severim onu. Neco ya bişey demedim diye ilk maddeden ayrı görülmesin. Türkiye deki ilk yerli yayıncılardan biri diye takip ettim ama onunda izleyici kitlesi en başından beri yaşı küçük seyirciler. Oxiden farkı yok ki zamanında birbirleriyle atışarak prim sağlamış kişiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

quote:

Orijinalden alıntı: tru****

İstisnalar kaideyi bozmaz deyip Psikolol demek istiyorum. İlter'e bu konuda hakkını verelim seversiniz sevmezsiniz ayrı tabii.

Farkındaysan strateraya bişey demedim. En azından lol ile ilgili hikayesel bazda bilgileri araştırıp paylaşıyor. Stratera ile ilgili beni rahatsız eden punkçı görüntüsü ve aşırı kibar konuşması. O da sanırım benim gaziosmanpaşa sarıgöl doğumlu olup 24 senedir esenlerde yaşıyor olmam ve askerliği Adana da yapmış olmamdan öyle geliyor. Yoksa gerçekten efendi bir yayıncı ve şahsiyettir. Severim onu. Neco ya bişey demedim diye ilk maddeden ayrı görülmesin. Türkiye deki ilk yerli yayıncılardan biri diye takip ettim ama onunda izleyici kitlesi en başından beri yaşı küçük seyirciler. Oxiden farkı yok ki zamanında birbirleriyle atışarak prim sağlamış kişiler.

Hocam adam Dora(Stratera) değil de İlter(Psikolol)'den bahsetmiş.

• Bloodimir kullanıcısına yanıt
    +1 diyecektim ki Phantomlord'u gördüm. Twitch aleminin gelmiş geçmiş en dolandırıcı adamlarından. Tüm kredisini tüketti insanlardaki

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim ben ikisini karıştırmışım. İlk zamanlar hep beraber yayın falan yaparlardı ordan öyle aklımda kalmış. Zaten efendi düzgün adamın adının burda düzgündür iyidir diye zikredilmeye ihtiyacı yok. Az bucuk herkes kimin ne olduğunu biliyor.

• Komedi film tercihi Recep İvedik olan bir topluluğun ne izlemesini bekliyorsunuz ki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDifference-

Bide ağlamakta özgürsün demıyormu, adamı çıldırtıyor ya.

Aaaa bebelerin yeni cumlesi oldu bu zaten. Kendileri konusup konusup durur sonra sen bisey yazarsin "agla" diye cevap gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

+1 diyecektim ki Phantomlord'u gördüm. Twitch aleminin gelmiş geçmiş en dolandırıcı adamlarından. Tüm kredisini tüketti insanlardaki

Yeşillendir(Mantarla) bizi Teemo, ne yapmış bu PL hiç haberim yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rexai

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Yeşillendir(Mantarla) bizi Teemo, ne yapmış bu PL hiç haberim yok?

https://pvplive.net/c/everything-we-know-about-phantomlord-scandal-lawsu

Milleti dolandırdı kısaca, Melih Uçar v2 ama çok daha fazla ses getirdi mantıken

• Ağla Kappa

• adama 100 200 tl bağış atıyorlar al sana togi su dıyor

o bağış yapan mala kısaca al soğuk suyun iç diyor galiba...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.