Şimdi Ara

SAMSUNG GRAND PRIME PİL SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR HERKEZE ÖNCELİKLE HAYIRLI FORUMLAR DİLİYORUM KONUMA GELECEK OLURSAK TELEFONUMDA PİL YÜZDESİ SORUNU VAR TELEFONUMU SARJA TAKTIGIMDA SARJ OLMUYOR AMA TELEFONU KAPATIP AÇİM TELEFON SARJ OLUYOR AMA TELEFONU AÇIKKEN ÇEKİP TAKTIMDA AYNI SORUN OLUYOR VE TELEFON SARJ ETMİYOR SARJ GÖSTERGEMİ GÖSTERMEK İÇİNDE *#0228# YAPIYORUM TELEFONUMU YÜZDESİNİ GÖRMEK İÇİN BUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BANA SÖYLERMİSİNİZ İYİ GÜNLER İYİ FORUMLAR

• mstf179 M kullanıcısına yanıt
    %50 soket arızalı, %50 virüs girmiş. biraz açıklayıcı yaz yardımcı olalım.
  • ypemck Y kullanıcısına yanıt
    Soyle diyim size sarja katiyorum telefonu ama yukardaki pil gostergesi ve ayarlrdaki pil durumu sarj olmuuor gosteriyor telefonu yeniden baslatiyorum sarj oluyor ama telefonu sarjdan cekip tekrar takim sarj olmuyor ve nerde kaldiysa yuzde orda duruyor sorun bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstf179 M kullanıcısına yanıt
    bir virüs girmiş telefonunuza ve şarj algılamayı kontrol altına almış.
    nasıl desem şimdi siz telefonunuza res atıyorsunuz ya, telefon grand prime yazısında şarj olmaya başlıyor fakat tel açıldığında virüs bunu kontrol edemiyor ve şarj olmnaya devam ediyor:
    çözüm ise telefonu fab. ayarlarına döndermeniz. olmazsa odinden en güncel yazılımı atmanız çözüm sağlar grand primelerde 5.0.2 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ypemck

bir virüs girmiş telefonunuza ve şarj algılamayı kontrol altına almış.
    nasıl desem şimdi siz telefonunuza res atıyorsunuz ya, telefon grand prime yazısında şarj olmaya başlıyor fakat tel açıldığında virüs bunu kontrol edemiyor ve şarj olmnaya devam ediyor:
    çözüm ise telefonu fab. ayarlarına döndermeniz. olmazsa odinden en güncel yazılımı atmanız çözüm sağlar grand primelerde 5.0.2 var

Her şeye virüs demeyin benim j2 m gelse bu olay bi format + 6.0 rom u atardım temiz başlangıç yapardım ve sonra

• ama özellikle grand prime ve grand neo pluslara çok virüs girmekte arkadaşımın grand neo plus u 5 seferde odine girmişti+recovery e girmiyordu
    ayrıca j2 ye 6.0 gelmez çıkar aklından onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ypemck

ama özellikle grand prime ve grand neo pluslara çok virüs girmekte arkadaşımın grand neo plus u 5 seferde odine girmişti+recovery e girmiyordu
    ayrıca j2 ye 6.0 gelmez çıkar aklından onu

6.0 rom u diyorum ama iki cihaz da ayni nasil virus giriyor zaten 6 gelmez ama rom ile getirilebilir cm romlar falan

• cm den bahsediyorsuuun.
    işte sorun orda iki cihazın hemen hemen aynı olması ama neo plus lollipop almadı.
    hem j2 ye rom erken daha. 2-3 aya zor çıkar romlar
  • Sevgili Kardeşlerim,

Annemin Samsung SM-G710 model cihazında *#30228# işlemini yaptım. Ekran karardı sonra kendiliğinden tekrar geldi fakat ekrandaki bu bölüm yok olmuyor. Telefonun tuşuna basarak bu menüden çıktım. Telefonun şarjı %48 den bu işlem sonucunda %44 e düştü. Tekrar şarja bağladığımda yine ekranda görünen şarj %48 e çıktı. Şarjın bağlandığına ait seste geldi. Pil logosu şarj oluyora döndü. Fakat Bir saattir telefon şarjda eskisi gibi yine dolmuyor. Acaba sorun nedir? Bu arada farklı şarj cihazları da denedim.

Selamlar,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.