Şimdi Ara

40bin tl şişirilmiş hasar kaydı olan araç alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle Scirocco 2012 1.4 TSİ 160hp WHİDE EDİTİON FULL+FULL 40 BİNDE
    ARAÇTA 3 PARÇA LOKAL BOYA VARDIR.KAPUT SAĞ SOL ÇAMURLUK hasar varmış fakat araçta şişirilmiş 29 bin tl hasar kaydı bulunuyormuş bu araç alınır mı? sizce arkadaşlar yardımcı olurmusunuz? Aracın fiyatı ise 54 bin tl

• barnard B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhaba, hasar kaydına bakarsak aracın yarı fiyatı yani ağır hasarlı pert demek, kasko yapmazlar öncelikle söyleyim agır hasarlı çünkü.

kaput sag sol çamurluk degişsin önemli bile degil aracın şaşe kısımlarında oynama yoksa alabilirsin ustana göster iyice baksın araçta sanırım buhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-ayarinda-whide-edition-full-plusfull-40-binde-338466568/detay
  • Şişirilmiş hasar kaydı nasıl oluyor koca koca firmalar bu numaraları gerçekten yermi ? Arabanın spor araba olduğunu düşünürsek bence kesin bir yerde patlamıştır.
  • hasarı görmediyseniz almayın
  • şişiren de jantlar herhalde
  • Şişirilmiş uydurmalarına inanmayın. Araç pert. Uygun fiyata veriyorsa alınabilir fakat bu parayı asla vermezdim ben olsam.
  • WHİDE edition olduğu için şişmiş sanırım. İlandaki araç tam bir apaçi aracı, ilan ise tam bir keko ilanı. Uzak durulması gerekir bana göre.
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Bu tür arabaların jantlarını değiştilermi direk kapatıyorum . eski jantların başına ne geldi allah bilir
  • ÖNDEN VURUK ARABA PLAKADAN TRAMER AT MSJ HASARDA YAPILAN İŞLEMLERİ GÖRMEK İÇİN ŞURAYA MSJ AT DİYE BİR SEY YAZACAK ORAYADA
    MSJ AT SERVİS KAYDI GÖZÜKECEK. KULELERİ SALINCAKLARI MOTORU MOTOR BAĞLANTI NOKTALARI İŞLEM GÖRMÜŞSE UZAK DUR.

SİGORTA ŞİRKETİNİ DOLANDIRIP PARA ALMAK İÇİN YALAN SÖYLEYEN ADAM SENİ DE DOLANDIRA BİLİR
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Feleği şaşmıştır kaportanın toplamıslardır diye dusunuyorum. O iğrenç jantlarla da apaçileri hedef almaktalar sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazılarınız abarttığımı düşünebilir ama o arabayı bana verseler bedava size yemin ederim sadece araba pazarına götürmek için veya satışa götürmek için binerim. Araba resmen yerle bir etmişler. Muhtemelen oynanmamış bir yeri kalmamıştır. Güzelim araç çok itici duruyor.
  • Aracın normal fiyatı o kadar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sözleyeceklerim biraz ağır olacak ama Sigorta yada kasko şirketleri 'MAL' mı yada KERİZ Mİ o kadar fiyat şişecek ? Şu şişirme olaylarının hepsi yalan dolan!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Ya sözleyeceklerim biraz ağır olacak ama Sigorta yada kasko şirketleri 'MAL' mı yada KERİZ Mİ o kadar fiyat şişecek ? Şu şişirme olaylarının hepsi yalan dolan!

https://forum.donanimhaber.com/m_119708688//tm.htm#119708688
    bi konu daha vardı astra airbagi patlamış kaput hafif yomuktu oda pertde çıkmıştı.
    bu tarz hafif hasarlı pertde çıkan araba çok var.Ama bu arabayı almam belli keko arabası.
    Kaza fotoğraflarını görmeden almayın sakın!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.