Şimdi Ara

DigitürkPlay Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar smart-web-cep paketinden hem spor extra hemde eğlence paketi almayı planlıyorum. Bu digitürkplay paketinde hangi belgesel kanalları var ? Herhangi bir sorun yaşayan oldu mu veya digitürkplay alma başka şirketden almalısın gibi çünkü daha çok belgesel ve spor izleyeceğim.

Örneğin nat geo nun 3 lü kanalları var mıdır ? Sitesinde kanalları net bir şekilde gösteren bir makale yok.

Teşekkür ederim...

• Valla dostum bu kadar soruyu arayıp digiye sorsan daha sağlıklık bilgi alırsın. Ama ben digiturk play tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Valla dostum bu kadar soruyu arayıp digiye sorsan daha sağlıklık bilgi alırsın. Ama ben digiturk play tavsiye etmiyorum.

Hocam aldım pişman oldum belgesel için iz tv den başka belgesel kanalı yok ama adı üstünde belgesel kanalları var...

Digitürkten spor extra paketi alıp dsmart dan ise dfix aile paketi = 40TL ye güzel olur diye düşünüyorum.

Dsmart spor paketi çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karambit

quote:

Valla dostum bu kadar soruyu arayıp digiye sorsan daha sağlıklık bilgi alırsın. Ama ben digiturk play tavsiye etmiyorum.

Hocam aldım pişman oldum belgesel için iz tv den başka belgesel kanalı yok ama adı üstünde belgesel kanalları var...

Digitürkten spor extra paketi alıp dsmart dan ise dfix aile paketi = 40TL ye güzel olur diye düşünüyorum.

Dsmart spor paketi çöp

faturasız digiturk kutu aylık 35 tl spor extra tum yabancı ligler ve basket + nat geo + discovery + nat geo wild + iz + animal
    80 tl kontorlu geliyor 2 ay bedava izlersin
    ilk ay lig tv hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

quote:

Dsmart spor paketi çöp

faturasız digiturk kutu aylık 35 tl spor extra tum yabancı ligler ve basket + nat geo + discovery + nat geo wild + iz + animal
    ilk ay lig tv hediye

Hocam bu belgesel kanalları 3 ay hediye olup hediye bitince onun için ayrı 35 tl bayılcaz mı ? Yoksa spor extra nın içerisinde mi

Sitesin de anlamlı bir şey yazmıyor da

Aile paketi demişim orada hoşgeldin paketi olacaktı o

• quote:

quote:

Dsmart spor paketi çöp

Üzüldüm gerçekten. Digi gerçekten cıvıtıyor. Her şeye ayrı para istiyor. HD yayına bile ayrı para alıyor diye biliyorum. Yani adam spor paketi alıyorsa spor extra ne alaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acaba bana yardımcı olabilir misiniz?

evimde internet yok 3Gden giriyorum. vodafoneun digiturk play kampanyasi vardı tv reklaminda gormustum. onu alirsam mobil veriden yer mi? digiturk play zaten mobil veri yiyordur telefondan izlersem öyle tahmin ediyorum. pek bir bilgim yok kısaca telefondan lig tv izlemek istiyorum ama evde internetim de yok kotali netim var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dsmart spor paketi çöp

ilk ay lig tv hediye

Hocam bu belgesel kanalları 3 ay hediye olup hediye bitince onun için ayrı 35 tl bayılcaz mı ? Yoksa spor extra nın içerisinde mi

hocam kutuyu aldın diyelim, ilk ay lig tv ve 3 ay giriş paketi beleş artı içinde bonus 80 tl kontor olcak, onla da 2 ay premier izlersin a da 1 ay daha lig tv izlersin sana kalmıs. ondan sonra aylık 35 tl ye spor extra ile devam edersin her kontur yuklediginde giriş paketi 3 ay daha uzuyor, yani sen bir ay spor paketi aldın ya o zaman zaten ekstra 3 ay daha girişi uzatıyorsun, hatta 10 tl kontor bile yuklesen ve onu harcamasan bile 3 ay uzuyor giriş paketi. Bu arada sadece lig tv kanalı hd digerleri sd ama gene de internetten donmalı izlemekten iyi olabilir artı akk kota yemeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 20 Eylül 2016; 20:44:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

acaba bana yardımcı olabilir misiniz?

evimde internet yok 3Gden giriyorum. vodafoneun digiturk play kampanyasi vardı tv reklaminda gormustum. onu alirsam mobil veriden yer mi? digiturk play zaten mobil veri yiyordur telefondan izlersem öyle tahmin ediyorum. pek bir bilgim yok kısaca telefondan lig tv izlemek istiyorum ama evde internetim de yok kotali netim var

Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi

• Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
    • Vodafone Red tarifelerine ek ücretsiz sunulan Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriğinden, aboneler mevcuttaki Digiturk Play üyeliğiyle veya yeni üyelik oluşturarak faydalanabilir.
    • Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi üyeliklerini aktifleştiren aboneler, giriş yaptıktan sonra, kampanya dahilindeki takımlarını seçerek yalnızca o takımın maçlarını izleyebileceklerdir. Kampanya dahilindeki takımlar Digitürk tarafından belirlenmektedir.
    • 34 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi üyeliğini 2015-2016 sezonu içinde başlatan ve üyeliği bir sonraki sezon devam edecek olan aboneler, seçtikleri takım eğer sezon sonunda Spor Toto Süper Lig’den herhangi bir sebeple çıkmak durumunda kalırsa, bir sonraki sezonda takımlarının maçlarını izlemeye devam edemezler. Bu durumda Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak üyeliklerini farklı bir takımın maçlarını kapsaycak şekilde değiştirebilirler.
    • Paketi kullanabilmek için Digiturk Play’e üye olunması gereklidir. Ücretsiz üyelik işlemi sırasında kimlik bilgilerinin girilmesi gereklidir. Bu bilgiler Digiturk tarafında saklı tutulmaktadır.
    • Abonelere verilecek olan promosyon kodları tek kullanımlıktır, ve bir GSM numarası sadece 1 adet promosyon kodu alabilir. Seçim yaparak üyeliğini başlatan bir abone, diğer Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriğine geçemez, tekrar üyelik başlatamaz.
    Digiturk Play uygulaması ile alım ve gönderim (download ve upload) için kullanılan mobil internet, tarifenizdeki internet kotasından düşecektir.
    • Kampanyaya tabi, Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi sadece yurtiçinde kullanılabilecektir.
    • Bir GSM numarası kampanyadan sadece 1 kereliğine faydalanbilir.
    • Yalnızca aktif statüdeki 4.5G Red L, Red L, 4.5G Red Elite ve Red Elite tarifesindeki aboneler kampanyadan faydalanabilir.
    • 4.5G Red S, 4.5G Red M, Red M Tarifeleri’ndeki aboneler, Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriğini aktifleştirmiş aboneler 4.5G Red L Tarifesi’ne geçtiklerinde Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi veya Spotify Premium içeriklerinden bir tanesini aktifleştirebileceklerdir.
    • 4.5G Red S, 4.5G Red M, Red M Tarifeleri’ndeki aboneler, Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriğini aktifleştirmiş aboneler 4.5G Red Elite tarifesine geçtiklerinde Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi ve Spotify Premium içeriklerini aktifleştirebileceklerdir.
    • Süper Lig Taraftar Paketini seçen aboneler, toplam 34 haftalık futbol ligi süresi boyunca seçecekleri takımın maçlarını izleme hakkına sahip olacaklardır. Örneğin; bir lig sezonunun 6ncı haftasında promosyonunu aktive etmiş bir abone, bir sonraki sezonun 6ncı haftasına kadar seçtiği takımın maç yayınlarını izleme hakkına sahip olacaktır.
    • Promosyon kodları 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
    • Abonelerin Süper Lig Taraftar Paketini seçmeleri durumunda, en geç Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonu sonuna kadar olan maçları izleme hakkına sahip olurlar. Bu promosyon kodlarını kullanarak 2017-2018 sozun maçlarını izlemeyemezler. • Digiturk, Digiturk Play paket ve üyeliklerinin içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.
    • Digiturk Play tarafında Süper Lig’ ait aktif bir sezonluk pakete sahip kullanıcılar, içerik hediyesi olarak Digiturk Play 34 hafta Süper Lig Taraftar Paketi hediyesine aktif edemeyeceklerdir. Bu kullanıcılar, dilerse Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriğini aktif hale getirebilirler.
    • Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriğini alamayan bir tarifeye geçilmesi durumunda, abonenin üyeliği sonlandırılır.
    • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Digitürk ve Vodafone'da saklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karambit -- 20 Eylül 2016; 20:54:43 >

• quote:

acaba bana yardımcı olabilir misiniz?

evet yer.
    90 dk izleme için yaklaşık kota kullanım bilgileri aşağıdaki gibidir:
    Web: 1187 Mb’ye kadar Smart TV: 989 Mb’ye kadar Tablet: 791 Mb’ye kadar Mobil: 527 Mb’ye kadar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dsmart spor paketi çöp

ilk ay lig tv hediye

hocam kutuyu aldın diyelim, ilk ay lig tv ve 3 ay giriş paketi beleş artı içinde bonus 80 tl kontor olcak, onla da 2 ay premier izlersin a da 1 ay daha lig tv izlersin sana kalmıs. ondan sonra aylık 35 tl ye spor extra ile devam edersin her kontur yuklediginde giriş paketi 3 ay daha uzuyor, yani sen bir ay spor paketi aldın ya o zaman zaten ekstra 3 ay daha girişi uzatıyorsun, hatta 10 tl kontor bile yuklesen ve onu harcamasan bile 3 ay uzuyor giriş paketi. Bu arada sadece lig tv kanalı hd digerleri sd ama gene de internetten donmalı izlemekten iyi olabilir artı akk kota yemeyecek

Haklısınız hocam benim net vodafone akn 240GB o yüzden pek tereddüt etmiyorum o yüzden. Dowloand yapmıyorum doğru düzgün, 30 gün boyunca ortalama 8 saat (abartı) izlemeyle kaç gb dolar acaba

149TL uydu fiyatı olmasa çok fazla düşünmem de ayrı bir uydu ayrı bir kumanda ayrı bir kablo o düşündürüyor beni evde dolu kablo var.

edit:Hocam 8 saat 1 ay içerisinde 156 gb yapıyor. 8 saat evde olmam imkansız zaten digitürkplay de o yüzden sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karambit -- 20 Eylül 2016; 21:31:49 >

• bu iş mobil veri ile olmaz kota yetistiremem ki ben ona. ne yapmamı önerirsiniz evde de internet yok. tt sağolsun 3 aydır nakil edemedi.

• quote:

bu iş mobil veri ile olmaz kota yetistiremem ki ben ona. ne yapmamı önerirsiniz evde de internet yok. tt sağolsun 3 aydır nakil edemedi.

ne izlemek istiyorsun ve evde çanak var mı
  • quote:

bu iş mobil veri ile olmaz kota yetistiremem ki ben ona. ne yapmamı önerirsiniz evde de internet yok. tt sağolsun 3 aydır nakil edemedi.

Hocam eğer çok izlemek istiyorsanız mecburen taraftar paketi alcaksınız yada kahvehane den 5 liraya izleyeceksiniz o da

9 ayda, ayda 4 kere gitceksiniz 9x4=36x5= aşağı yukarı 180TL yıllık yapar. Hiç evime lig tv almadığım için fiyat bilgilerine hakim değilim karşılaştırma yapmak için.
  • stsl ve premier league maçlarını izlemek istiyorum beş yıllık aboneydik Digiturke fakat babam kapattirmak istedi geri de almıyor. kahvehane işi de sıkıntı. evde aslında turksat ve eutelsat uydusu var iki tane kurulu ama dediğim gibi almıyor eve neyse teşekkür ederim yardımlarınız için

• quote:

stsl ve premier league maçlarını izlemek istiyorum beş yıllık aboneydik Digiturke fakat babam kapattirmak istedi geri de almıyor. kahvehane işi de sıkıntı. evde aslında turksat ve eutelsat uydusu var iki tane kurulu ama dediğim gibi almıyor eve neyse teşekkür ederim yardımlarınız için

sanırım ogrencisin, sana tavsiyem digiturk kontorlu . uydu receiver alacasksın 144 tl , turksata bağlayacaksın. ilk ay bedava süper ligi izleyeceksin. Kutuyu aldıgında sana 80 tl de hediye kontor verecek onla da ikinci ay 70 tlsini harcayarak bir ay daha süper lig izleyeceksin etti 2 ay . Ondan sonra da ayda 70 tl vererek devam edebilirsin. Zaten 5-6 ay daha versen ligi bitirirsin, ara tatilde de kontor almazsın mesela. Ya da ne bileyim paran yoksa o ay alma, 2 ay sonra gene al sana kalmıs, taahut yok fatura yok. Ha bazı aylar da 70 tl verme ayda 35tl ver premier lig izle, la liga izle, seria a izle falan filan tabi basket euroleage de var. Bunların yanında nat geo + discovery + history channel falan da zaten dahil olacak ..

• unpop kullanıcısına yanıt
    evet öğrenciyim, aklımda da ön odemeli digiturk var zaten

•  DigitürkPlay Hakkında

Dsmart yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah. Hoşgeldin paketini aldım bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.