Şimdi Ara

Bir ilde yapılmayan olmayan işler sektör gözlemleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar osmaniye(80) ilinde bulunmaktayım başka illerde yapılan ama osmaniyeye gelmeyen burda olmayan henüz yapılmayan işler sektörler bayilikler muhakkak vardır henüz açılmamış yerler bunlar zamanla gözlemlenebilir ama bu bilgiye nasıl ulaşılır Osmaniye ili büyükşehir değil gelişmekte olan illerden üniversitesi var avm si var organize sanayisi var mesela wolkswagen servisi geçen sene geldi şehre bunun gibi şehirde yapılalecek ne tür işler yapılabilir

• Teşekkürler mesajınız için gerçekten cafe açma fikrim var bir süredir onun dışında uzun seneler yapılabilecek işler muhakkak vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tavsiye ve önerileriniz önemlidir

• Aklima go kart geldi.cogu ilde malesef go kart yok bu nedenle uni icin sehrime gelen ogrencler deli gibi ugruyorlar.go kart biraz sacma gelebilir ama dusunun unilerde kac bin ogrenci var ( sehrin cocuklari ve yasayanlarida ekleyelim ) yeri guzel secilirse bence cok iyi olur.baslangicta biraz masrafli olacaktir araclar pist bakim vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

Aklima go kart geldi.cogu ilde malesef go kart yok bu nedenle uni icin sehrime gelen ogrencler deli gibi ugruyorlar.go kart biraz sacma gelebilir ama dusunun unilerde kac bin ogrenci var ( sehrin cocuklari ve yasayanlarida ekleyelim ) yeri guzel secilirse bence cok iyi olur.baslangicta biraz masrafli olacaktir araclar pist bakim vs

Öncelikle teşekkür ederim gerçekten güzen ve güncel işlerden birisi düşünülebilir

• konuyu acaba yanlış yere mi açtım?
  • Osmaniyede olmayan şeyleri biz nerden bilebiliriz dostum. Sen ordaysan sen bileceksin =)

Ünlü bir markanın frenchaisingi olabilir. Gıda veya giyim veya eğlence kafe bar olabilir de, orjinal bir şey istiyorsan onu kendin bulmalısın. Yoksa zaten herkes açardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

Osmaniyede olmayan şeyleri biz nerden bilebiliriz dostum. Sen ordaysan sen bileceksin =)

Ünlü bir markanın frenchaisingi olabilir. Gıda veya giyim veya eğlence kafe bar olabilir de, orjinal bir şey istiyorsan onu kendin bulmalısın. Yoksa zaten herkes açardı.

Hocam sadece osmaniye için değil yapılan işlere işyerlerine liste sektör vb. Ulaşabilirsek yapılmayanlarda aşağı yukarı çıkar değil mi? Bu bilgiye nereden ulaşabiliriz

• ?

• Baloncuklu cay.

Bakabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteler için profesyonel bina yönetim şirketi kurabilirsin

Tek ihtiyacın bir şirket kurmak daha sonra mantıklı teklifler hazırlamak

Örneğin 4 bloklu bir sitenin 2 kapicisi olsa yeter sabah ekmek servisi akşam çöp toplama ve apartmanların merdiven ve sitenin mıntıka temizliğini bu elemanlar yapacaklar ayrıca sitedeki tüm bakim onarım işlerini sen halledecek aidat a bu miktarı yansıtacaksin

150 daire x 50 TL aidat = 7500 TL

5000 masraf olsa 2500 sana kalır 2 3 site bağlasan hesap ortada

• Tutunculuk bu aralar revacta.

Bi de bunu bize sorma.Cik sokaga.Gez.Kendin gozlemle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmaniye de okudum . Kafe işine girme derim üniversite tarafında daha zor . Kafeler sürekli kapanıyor ya da el değiştiriyordu . Ya kaliteli ucuz hizmet sunacaksın kafe çok güzel olacak ya da hiç bulaşmayacaksın bence. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Osmaniye de okudum . Kafe işine girme derim üniversite tarafında daha zor . Kafeler sürekli kapanıyor ya da el değiştiriyordu . Ya kaliteli ucuz hizmet sunacaksın kafe çok güzel olacak ya da hiç bulaşmayacaksın bence. Kolay gelsin.

Öncelikle teşekkür ederim cafe restaurant tarzı mekan açma düşüncemiz var üni tarafınıda düşünüyoruz ama karar vermedik

• up
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.