Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
23
Favori
62.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- altınla araba alırsanız deponuzu dolduruyorlar. (yani altınla araba alacaksanız, depoyu sıfırlamak mantıklı)
    - Araba alıp "Strip" yaparak diğer arabalarınız için yedek parça yapabilirsiniz. (favorim Fiesta, 3-5 arabaya yedek parça sağlıyor)
    - Hergün 11:00´de günlük yarışlar başlıyor. Yedek parça, altın ve anahtar kazanmanın en kolay yolu, kesinlikle bu yarışları tamamlamayı unutmayın.

Şimdilik bu kadar, iyi oyunlar.
  • saçma sapan bi oyun 20 sn sürüyor bi oyun
  • Her aşama(Tier) için araç tavsiyelerim;

T1 : Mini yada Toyota...
    T2 : BMW yada Scirocco...
    T3 : Audi yada SRT Hellcat (şanslıysanız Ferrari tabii)
    T4 : Nissan yada Viper
    T5 : F12 yada 570s vede Huracan (buranın sonu yok tabii)

İyi yarışlar.

DİP NOT : Her güncelleme ile araç süreleri değişmektedir. Güncel tavsiyeler için son mesajlara bakın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 5 Mayıs 2017; 16:5:43 >
  • oyunla ilgili birkaç paylaşımda bulunalım...

Oyunda "Respect Points" ile Leaderboard (kişisel performansınız ile) ve Crew Championship´de (ekibinizin toplam performansı ile) sıralamanız belirleniyor.
    Respect Points nasıl kazanılıyor peki.
    En çok puan toplayabileceğiniz yöntem Online yarışlar. Rakibiniz ne kadar güçlüyse o kadar çok puan veriliyor. (2.500 görmüşlüğüm vardır)
    Oyundaki diğer yarışlar (günlük yarışlar, turnuvalar, ...vb.) online yarışlara göre daha az puan veriyor. (200 - 300 filan oluyor)
    Araç satın alarak 500 puan kazanıyorsunuz. Tier1 yada Tier5 olması fark etmiyor. standart 500 puan veriyor.
    Araçlarınızı update ederek de puan kazanabiliyorsunuz. Burada update seviyesi ve aracın Tier (seviyesi)ne göre değişiyor aldığınız puan. (tier1´de ilk updatelere 7-8 puan verirken, Tier4´de 4. seviye updatelere 225-250 puan veriyor mesela)

Burada size tavsiyem, paraları depolamak yerine tier1 araçları düzenli olarak satın almanız ve strip ile yedek parça yapmanız olacaktır.
    bu sayede günde 25 - 30 bin extra puan kazanabilirsiniz.

İyi oyunlar...

• CSR2 kullanıcısına yanıt
    Sanki son yama ile oyunu iyicene bozdular. Online kısmı adaletsiz oldu, denge bir acayip oldu.

Örneğin ONLINE yarışta bir klasman grupları olması gerekir. Yani bunu PI=10 puan EVO=1 puan gibi açık ve net bir formülü olması gerekiyor. 350-400 arası F Grubu, 400-450 E Grubu, 1000-1250 A Grubu gibi. Böylece biz hangi klasmanda yarıştığımızı ve arabayı neye göre ayarlamamız gerektiğini bilebiliriz.

Şimdi bir yıldızlı tier 2 Scicrocco var bende bu arabanın PI=465 EVO=554. Şimdi ben bu araba ile 10.65 falan yapabiliyorum. Karışma Tier 1 Honda Civi geldi, efsane kasa(oyunda ilk defa gördüm) adam 10.4 yaptı ve tokatladı beni ??? 0.3 büyük fark, yani ben niye benden 0.3-0.4 iyi yarışan arabalarla aynı klasmandayım?

Örneğin tier 3 Corvette Stingray var 8.8 sn yapıyorum, adam karşıma geliyor aynı araba 8.1 yapıyor yahu. 0.7 sn fark atıyor, yok artık.

Oyunun canlı yarışlarında ciddi sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Hile hurda, bug olaylarına girmiyorum bile.

Oyun CSR2 olmasına rağmen, bundan öncesi Drag Racing, CSR, CSR Classics, halen yeterince olgunlaşmış bir oyun değil. Oyunun ana damarı olan CANLI YARIŞLARI iyileştireceklerine, kendilerine para kazandırmaya yönelik kısımları geliştiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: berhansoylu

mobilden foto yüklemiştim ama gitmemiş.

önceki mesajlarımda bahsettiğim arada cupalarda tam gaz ilerlerken birden bi arabanın gelip saçma sapan bir derece yapıp adam ol akıllı ol demesi olayını yakaladım belgeledim. finishteki süratine bakınız. saçmalık resmen. üstelik zorluk derecesi 2 yeşildi.

bu arada yeni sezonda daveti bekliyorum, tek başıma tek kişilik crewimde bu kadar ilerleyebildim, daha fazla RP vermiyor, crew cup yarışlarında tek kişi malesef verdiği sürede 15 yarış yapmak 4 saatte bir, gece alarm kurup uyanmayı gerektiriyor.
    CSR2 Türkiye Crew

Hocam özel mesaj gönderdim...

• Dostum büyük ihtimalle elindeki para yetersiz olduğundan dolayıdır. Strip'değinde arabanın grubuna göre para ödemen gerekiyor. Öyle bir dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: nawt12

quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Larry's Challenge için Lykan ile seriye başladım fakat yeni güncelleme sonrası hata mı yaptım bilmiyorum. Son videolarda 11 sn'nin altına inmek gerekiyordu.

Lykan için Tune nasıl olmalı yoksa yol yakınken farklı bir araba ile mi devam etmeliyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam araçların Tune olayı, fusion ve stage6 sayısına göre çok değişiyor...
    Benim ayarım sende tutmaz...
    Larry GTA için 11.091´den daha iyi bi süre yapman lazım, araç fark etmez önemli olan sürenin altına inebilmek...

Geçenler araç tavsiye edebilir mi?

Hocam elinde olan T5´lerin hepsi 11 saniyenin altına iner zaten...
    Ama fusion ve S6 ne kadar fazla ise o aracı geliştirmeye yönelebilirsin...
    Hiç olmadı, para sıkıntımda yok dersen Huracan yada F12 alıp Strip´leyerek gerekli parçalara ulaşabilirsin...
    Umarım anlatabildim...

• quote:

Son Gelen 2 GB'lık yamayı görünce oyunu sildim. Parçaların azalması arabaların zırt pırt dengelerinin değişmesi falan derken sildim kurtuldum.

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

hayırlısı Hocam, bizde ekip arkadaşlarının hatırına oynuyoruz...
  • Geri sayimda 0 a en yakin zamanda sol taraftaki launch tusuna basman gerekli kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyburakyy

Merhaba arkadaşlar ilk 80de olan ekibimizi ilk olarak top 25 daha sonrada top 10a sokup TÜRKİYE isminin en önde yer alması için çabalamaktayız. İOS kullanan ve sezonluk 2 milyon rp yapabilecek arkadaşlarımız facebook sayfamızdan veya burdan iletişim kurarlarsa seviniriz. Herkese keyifli oyunlar dilerim.

www.facebook.com/turkiyeturkiyecrew

CSR2 Türkiye Crew

İnşallah beraber ilk 10´da yer alırız...
    Bizde 61. sıradayız...
    Bol şans...

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnbkkl

Sonradan düzeldi problem. Neden yaptı anlamadım.

Arkadaşlar bu arada TR crewına katılmak isterim. Daha önceden sezonluk ne kadar TP kastığımı bilmediğim için başvurmamıştım.

Sezonluk yaklaşık 1M TP kasabiliyorum. Uygun görürseniz katılmak isterim.

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • StackOverflow S kullanıcısına yanıt
    Oyuna para falan yatırmaya gerek yok. Sadece sabretmek ve aktif oynamak lazım. Tek sıkıntı 6. seviye parçaların çıkması. peki bu 6. seviye parçaları nerden elde edicez?

4 saatte bi ücretsiz kutu acılıyor belli oranda 6. seviye part düşüyor.

ücretsiz kutular ve kendi anahtarlarımızla açtığımız kutular yük biriktiriyor.(bronz 1 puan silver 2 puan altın 3 puan) Bu yükler 10a ulaştığında da gene rastgele 6. seviye part elde ediyoruz.

Birde hergün saat 11:00 da yeni eventler geliyor. O eventlerin bazılarında 1 tane 6. seviye parça verebiliyor.

Bu parçalar şanslıysanız aynı aracınız için çıkarsa 3-4 tane 6.seviye parçayla bossların araçlarını elde etmeniz mümkün.
  • quote:

Oyuna para falan yatırmaya gerek yok. Sadece sabretmek ve aktif oynamak lazım. Tek sıkıntı 6. seviye parçaların çıkması. peki bu 6. seviye parçaları nerden elde edicez?

4 saatte bi ücretsiz kutu acılıyor belli oranda 6. seviye part düşüyor.

ücretsiz kutular ve kendi anahtarlarımızla açtığımız kutular yük biriktiriyor.(bronz 1 puan silver 2 puan altın 3 puan) Bu yükler 10a ulaştığında da gene rastgele 6. seviye part elde ediyoruz.

Birde hergün saat 11:00 da yeni eventler geliyor. O eventlerin bazılarında 1 tane 6. seviye parça verebiliyor.

Bu parçalar şanslıysanız aynı aracınız için çıkarsa 3-4 tane 6.seviye parçayla bossların araçlarını elde etmeniz mümkün.

Hocam eline diline sağlık...

Birşey eklemek isterim...
    Fusion ve S6 için bir başka yol, araç satın alıp bunları strip´lemek...

• quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Amelia nın süresi aynı mı _ 9.900 saniye

birde beni direk T3 ten başlattı bu 1. lisans sonrası yarışlara
    sebebi nedir?

CSR2 Türkiye Crew

süreler aynı diye biliyorum...

Elite Lisans 1 T3-T1-T4-T2-T5
    Elite Lisans 2 T2-T4-T5-T1-T3

sırasıyla açılıyor...

Büyük ihtimal aynıdır. Sıralama için teşekkürler.

Upgradeleri yapıp strip yapınca 6. seviye parça verme olasılığı var mı ?

• Cok teşekkürler.
  • CSR2 Türkiye Crew

son güncelleme sonrası araç süreleri...
  • Güncel Tune ve Süreler...

CSR2 Türkiye Crew
  • Hocam konu sahibi arkadaşın halihazır da bir crewi varmış sizde gelin orayı canlandıralım birlim olalım dedi bende yenisini kurmadım. Arkadaşın gelmesini bekliyorum
  • Tempesti açtım 5 araç elit lisansımı aldım. Yardırıyorum bakalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.