Şimdi Ara

Viewsonic VX2457-MHD Cızırtı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım monitörün dahili hopörlerinden cızırtı sesi geliyor ben mi kuruntu yaptım yoksa anormal bir durum mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu modelin 27'' olanını düşünüyorumda, cızırtı dışında diğer performansı nasıl acaba, 60hz le kıyaslayınca
  • Görüntü renkler hoşuma gitti ama cızırtı problemi can sıkıcı halde

• Bocuk filan girmistir bak bakalim.

• Ayar Kolu kullanıcısına yanıt
    Monitorun ses ayarlarina bi bakin, kullanmiyorsaniz sessize alin.

Siz freesync ve 75 hertz farkini farkettiniz mi? Ben cs go da normal monitorlere gore bi fark goremedim. Ekran kartim rx470

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ölücüadam -- 21 Eylül 2016; 1:52:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölücüadam kullanıcısına yanıt
    Sessize dahi aldım ama bir faydası olmadı. Sistemi bugün toparlayacam yorumu bir kaç güne tam olarak pmden iletirim.

• Elektrik topraklamasiyla alakali olabilir.

• Hepsiburada ile görüştüm hafta içi değişim için gönderiyorum. Kontrol sonucu ne derler göreceğiz.

• iade kabul ettiler bu fiyat aralığında aynı ürünü mü almak mantıklı olur yoksa farklı modellere bakayım mı?
  • Bende iade ettim hepsiburadaya, sonra asus vp247h aldim. Onunda isik sizmasi fazlaydi, rahatsiz edici boyuttaydi onuda iade ettim. Bu pc toplama isinin en zor kismi monitormus

Hocam sizin iade sebebiniz neydi

• Ayar Kolu kullanıcısına yanıt
    DisplayPort kablosuyla bağladığım zaman görüntüde kopmalar ve görüntü helmemesi, ekran sallandığı zaman ekranın ortasında küçük bir bölgede dalgalanma olması. İnternette gezinirken de başka sıkıntıları olunca kalitesine güvenemedim.
    hocam bilgisayarı topladım monitörden dolayı eski bilgisayara geçmek canımı sıkıyor. bütçeyi biraz daha artırıp düzgün bir şey almayı düşünüyorum.
  • Ben de bu monitörden var belirgin şekilde cızırdıyor daha önce hep aoc marka kullandım böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Ama yüksek bir ses değil monitöre çok yaklaşmadıkça, oturduğum pozisyondan sanıyorum 20dB seviyesinde duyuluyor. Görüntüde çok metin varsa cızırtı daha da artıyor bu can sıkıcı. Acaba bu model tüm monitörlerde mi var bu olay? Hadi tesisatta elektrik kaçağı falan var diyelim monitör ups'e bağlı, yani evin elektrik hattıyla ilgisi olduğunu da hiç sanmıyorum, sorun monitörde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 3 Ekim 2016; 13:03:42 >
  • myalperen kullanıcısına yanıt
    Hocam beni çok fazla rahatsız ettiğinden dolayı iade ettim şu an arayışa devam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.