Şimdi Ara

Satılık Logitech F710 Gamepad - Oyun Kolu - 90 Lira -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech f710 gamepad oyun kolu satılıktır. Faturasıyla birlikte verilicektir.
    1 yıl kadar garantisi var. Toplamda 5-6 saat kadar kullanıldı.
    Kozmetik olarak ve çalışmasın da en ufak kusur sorun yok.

Istanbul anadolu yakasinda metro guzergahinda elden alış verişi yapabiliriz.

Fiyat 90 liradir.

Satılık Logitech F710 Gamepad - Oyun Kolu - 90 Lira -Satılık Logitech F710 Gamepad - Oyun Kolu - 90 Lira -Satılık Logitech F710 Gamepad - Oyun Kolu - 90 Lira -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyarrow -- 1 Kasım 2016; 20:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam özellikle Logitech F710 için söylüyorum, ve genele konuşuyorum, eğer ürünü 50 bilemedin 60 liradan satmayacaksanız boşuna satmakla uğraşmayın derim ben. Satsanız alana yazık, satamasanız girdiğiniz zahmete yazık...

Niyesi bu;

http://www.gameekstra.com/Logitech-F710-Kablosuz-Titresimli-Gamepad,PR-2217.html?gclid=Cj0KEQiApqTCBRC-977Hi9Ov8pkBEiQA5B_ipQDkBMZzmwwz_VlJqq2z1fQEtr9C8Bluw0BnfDtWaBkaApUC8P8HAQ

Yine de siz bilirsiniz...
    Hayırlı satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: esTFyz

Hocam özellikle Logitech F710 için söylüyorum, ve genele konuşuyorum, eğer ürünü 50 bilemedin 60 liradan satmayacaksanız boşuna satmakla uğraşmayın derim ben. Satsanız alana yazık, satamasanız girdiğiniz zahmete yazık...

Niyesi bu;

http://www.gameekstra.com/Logitech-F710-Kablosuz-Titresimli-Gamepad,PR-2217.html?gclid=Cj0KEQiApqTCBRC-977Hi9Ov8pkBEiQA5B_ipQDkBMZzmwwz_VlJqq2z1fQEtr9C8Bluw0BnfDtWaBkaApUC8P8HAQ

Yine de siz bilirsiniz...
    Hayırlı satışlar.

Siz ordan alabilirsiniz. genele söylemek için ilanımı kullanmasanız daha iyi olur. İyi günler...

• speedyarrow kullanıcısına yanıt
    E oradan aldım zaten ve forumun kalitesi için ikaz da bulunuyorum çünkü ben de siz de bu forumun bir parçasıyız. Siz eğer bir "bilmeyen" denk gelir belki deyip satış yaparsanız, ben ve diğer herkes de buna göz yumarsa bir gün bu forumdan size de bilmeden çok şeyi satarlar siz de üzülürsünüz. Tek taraflı düşünmeyin...

Dediğim gibi hayırlı satışlar...
  • Aldiysaniz konuma niye yaziyorsunuz!! Benim hangi fiyattan sattigim sizi ilgilendirmez. Bu forumun yillardir uyesi olaral biliyorumki pazarliksiz urun satilmaz.ilgilenen kisi teklifini yazar anlasirsak alis veris yapariz. Bu forumda alicagi urunu incelemeden alan pek kimse yok zaten. Bilmeyen denk gelir diye satis yapan biri degilim beni boyle itam etmeniz bile ilginc ne zaman tanistik?? Benden hamgi urunu aldiniz?? Benden urun alanlarin yorumlarina bakin kimseyle en ufak bir sorun yasamismiyim!!! Bi daha bos mesajlarinizi konu disina yazarsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.