Şimdi Ara

Avrupa icin digiturk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben almanyada yasiyorum.3yil digiturk avrupayi kullandim ama sadece paramizi aliyorlar verdikleri icerik sifir.trtde mac olunca kapaniyor belgesel kanallarini gibi seyler yok.

Kısacası ben turkiyeden birinin ustune digiturk actirsam eutelsat ustunden almanyada izleyebilirmiyim.biraz arasdirdim 2014 yilinin konusu var en son simdide devam ediyormu onu bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı konuyu açmaya gelmiştim nasıl yaparız nasıl izleriz, yabancı ip olunca yönlendiriyor diye.
    takipteyim:)
  • ☺senin soyledigin digiturkplay.Yani internet ustu izlenen ben direk canakdan izlemek istiyorum 2014e kadar buldugum konularda oldugu soyleniyor kullananlarda var ama sonrasi icin birsey bulamadim.bilen arkadaslar kesinlikle vardir bakalim.

• Türkiyeden bir adrese lig tv üyeliği alıp cihazı Bulgaristan da Türklerin yoğunolduğu meyhane, restoran, kafelere bağlayıp izleten bayag insan var..

almanyada çevir çanağı turksata bagla cihazi izle .)
  • OT_MARİ kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir tanıdığın akraban Vs.. Onun üzerine üyelik başlat, hangi paketi istiyorsan açtır, sonra al digitürk kutusunu almanyaya götür. 7 derece doğu eutelsat uydusuna bi çanak ayarla keyfine bak izle

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Herhangi bir tanıdığın akraban Vs.. Onun üzerine üyelik başlat, hangi paketi istiyorsan açtır, sonra al digitürk kutusunu almanyaya götür. 7 derece doğu eutelsat uydusuna bi çanak ayarla keyfine bak izle

Tesekurler cevap icin.Bende oyle yapmayi planliyorum zaten.Ama once giris paketi alayim diyorum olursa diger paketleri actirayim.

• OT_MARİ kullanıcısına yanıt
    Olur olur merak etme. Benim bi yakınım dubai de o şekilde kullanıyor

• Ben belcikadayim ayni sekilde izliyorum :)

• Tesekurler cevap icin bende getirtmek uzereyim...Euro digiturk sagolsun 3 sene kanimi emdi anca aklim basima geldi😂😂

• tr'den digiturk play, bunun icin yine bi tanidigin kredi karti gerekiyor + vpn , 40 dolar senelik, ben gayet memnunum private internet access den aldim, + android media player, 30 + 35 dolarda bu.

yani bi uydu kalitesi degil tabii, zaman zaman sorun oluyor ama izlenebilecek düzeyde genelde yayin. ama seneye ayarlayabilirsem bend e bi tanidik araciligiyla normal uydu yayini almayi dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avehbi

tr'den digiturk play, bunun icin yine bi tanidigin kredi karti gerekiyor + vpn , 40 dolar senelik, ben gayet memnunum private internet access den aldim, + android media player, 30 + 35 dolarda bu.

yani bi uydu kalitesi degil tabii, zaman zaman sorun oluyor ama izlenebilecek düzeyde genelde yayin. ama seneye ayarlayabilirsem bend e bi tanidik araciligiyla normal uydu yayini almayi dusunuyorum.

Digiturk play sevmiyorum ben direk eutelsat ustunden izlemek istiyorum. Anladigim kadariyla sorunsuz izleniyor.Bakalim deneyip gorcez yakinda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.