Şimdi Ara

süperonline 4+4 lük paket nasıl sizce 94 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon hattım şuan tt de faturasız. şöye bir kampanya gördüm;

50 Mbps'ye kadar Limitsiz
    200GB AKK
    +
    500DK Her Yöne 4GB 1000SMS 94 tl.

benim notmalde faturalıydı 30-40 tl ödüyordum.telefon ve internet kampanyası arıyorum nasıl fiyat 24 ay tahaütlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Eylül 2016; 2:22:25 >

• up bir el atın
  • Yazmıyayım diyorum ama duramadım. Sen buna nasıl geçmek istiyorsun. Tel konturlu bi tt de. Yeni hatmı alacaksın.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    hattı taşıyacağım ve iternet yeni olacak olmuyur mu ki. şu koşulları bir okuyayım uyarın için sağol.
  • Hattı taşıyacaksan olur sanırım. Sadece biraz zaman alır beş altı gün kadar.
  • Ben cuma günüydü galiba başvurdum. TT e illet ettim rezil bir şirkettir. 50tl her ay dsl e verip sürünüyorum 3-4 mb ile. Arızaya bakmıyor bide gelirsek vip olur ücret alırız diyorlar. Defettim ekibi gelmeyin dedim. Superonline dsl 'de
    16mb/50gb akn dsl hat
    10gb cep hattıma int 1000sms 1000dk konuş ve platinium uyelik
    100 dk ev hattı
    Fizy üyelik
    Turkcell tv+ (tam ne bilmiyorum)

109 tl 24 ay taahhutlu.

Edit: 50 tl de cebe ödüyordum 4gb int. 9-10 tl farkla cep 10gb kotaya çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 19 Eylül 2016; 20:59:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadır fiber 50mbit 75gb akk ve platinium 10gb 1000dk 1000sms tarifesini 109tl ile kullanıyorum. Hattımı vodafone dan taşıdım. Herşey söylendiği gibi, hız testi yaptım bir sıkıntı görmedim.

Eğer akk az gelirse 10tlye gece 24 sabah 06 arası akk iptali olan bi kampanya var, onuda alabilirim diye düşünüyorum. Fakat şuan için memnunum, tavsiye ederim. Eğer sorunuz olursa yanıtlamaya çalışırım.

• an_believab_il kullanıcısına yanıt
    fiber olmak zorunda mı,

adsl de bu kampanya uygulanmıyor mu?
  • mega_north kullanıcısına yanıt
    Adsl içinde var, 94tl falan sanırım.

Adsl için olanları da vardı ama fiyatlarını hatırlamıyorum. Benim bulunduğum yerde fiber olduğu için onlara bakmamıştım. Sitelerinden fiyatları bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

• an_believab_il kullanıcısına yanıt
    tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    siteden bakmıştım, görememiştim.
    O zaman s.online da mantıklı olabilir.
    Fakat şöyle bir durum var düşünülmesi gereken, burada fiber hattı superonline nın kendi fiber hattı. Adsl için tt üzerinden işlem yapacaktır.

Ben fiber hızı ve ilgilerinden memnunum fakat adslde sorun yaşadığınızda süperonline müşterilerine tt nasıl bir yaklaşım sergiliyor onu adsl kullanan arkadaşlardan öğrenmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an_believab_il -- 21 Eylül 2016; 17:53:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.