Şimdi Ara

HP Laptop 8 gb ram, 2gb+1gb ekran kartı 1369 TL son 5 adet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pek anlamam ama fiyat iyi gibi bir bakın diye açtım.

- Kaldırdım pek iyi değilmiş sanırsam. Merak edenler n11.com sitesinden araştırabilirler.

Ekran kartı ayrı ayrı yani 1GB, 2GB toplamda 3GB bunuda belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walter13 -- 20 Eylül 2016; 0:57:17 >

• Fiyat fena değil fakat laptop hem hp hemde amd aşırı derece ısınma olur düşünün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Fiyat fena değil fakat laptop hem hp hemde amd aşırı derece ısınma olur düşünün derim

HPlerde baya ısınma oluyordu 5 yıl önce falan son çıkanları hiç denemedim. Bilmeden kara gürültüye almayın derim.
  • Uzman yorumlarını bekliyoruz. A serisi bir kaç senelik bir işlemci değil miydi ya? (2012)
  • Pavilion g6 var evde açılırken ısınıyor

Düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 19 Eylül 2016; 8:54:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walter13 kullanıcısına yanıt
    Ben 2006 yılında hp kasa ile başladım bilgisayar oyunlarına o zamanlar mükemmeldi hp.fakat artık kötü ve laptoplarda ciddi ısınma problemleri var
  • HP ve AMD daha kötüsünü mü arıyorsunuz çöp konteynırına gidin yatın

• 3 gb ekran kartı ve 8 ram ile göz boyamışlar.. kandırıyolar..
    işlemci performansı düşük..

i5 yada i7 2.6GHz turbo ile 3... üzeri bir performansı bulan laptoplar alın uzun yıllar sıkıntı çekmeyin..

2 gb paylaşımsız
    4 gb ram işinizi görür.. zaten bu işlemcilerin olduğu makina max ram seviyesi 12-16 gb olur kendiniz sonrada arttırabilirsiniz..
    çünkü yağ gibi bir oyun için en az 8 gb olmadı..
  • Bayağı satış yapmışlar. HP'ler ısınıyor kabul etmek lazım. Anakartına kadar söktüm, termal macunu yeniledim ama fayda etmedi (HP DM4 Beats) Şimdi HP 250 G4 var bir senelik, ısınma sinyalleri veriyor biraz biraz. 2 tane Acer kullandım onlar da ısınıyor. Nihayetinde masaüstüne geçiş yaptım ve dünya varmış dedim. Dizüstü bilgisayarların ömrünü uzun görmüyorum, kim ne derse desin, bir süre sonra o "minnacık" fanları iş görmüyor. Çok gezen biri değilseniz masaüstüne geçiş yapın derim. Ben bir yere giderken, içinde verilerimin bulunduğu diski söküp, dizüstüne takıp gidiyorum.

Neyse konu dışına çıkmayayım daha fazla. Makine alınabilir, ama i5'lerin gerisinde bir cihaz. n11'de 930M'li 12GB RAM'e sahip Asus i5 vardı, çok fiyat farkı da yok, kuponlarla uyguna gelir.
  • amd
  • amd ısınıyorcular bi bitmedi arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Bayağı satış yapmışlar. HP'ler ısınıyor kabul etmek lazım. Anakartına kadar söktüm, termal macunu yeniledim ama fayda etmedi (HP DM4 Beats) Şimdi HP 250 G4 var bir senelik, ısınma sinyalleri veriyor biraz biraz. 2 tane Acer kullandım onlar da ısınıyor. Nihayetinde masaüstüne geçiş yaptım ve dünya varmış dedim. Dizüstü bilgisayarların ömrünü uzun görmüyorum, kim ne derse desin, bir süre sonra o "minnacık" fanları iş görmüyor. Çok gezen biri değilseniz masaüstüne geçiş yapın derim. Ben bir yere giderken, içinde verilerimin bulunduğu diski söküp, dizüstüne takıp gidiyorum.

Neyse konu dışına çıkmayayım daha fazla. Makine alınabilir, ama i5'lerin gerisinde bir cihaz. n11'de 930M'li 12GB RAM'e sahip Asus i5 vardı, çok fiyat farkı da yok, kuponlarla uyguna gelir.

Link var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Bayağı satış yapmışlar. HP'ler ısınıyor kabul etmek lazım. Anakartına kadar söktüm, termal macunu yeniledim ama fayda etmedi (HP DM4 Beats) Şimdi HP 250 G4 var bir senelik, ısınma sinyalleri veriyor biraz biraz. 2 tane Acer kullandım onlar da ısınıyor. Nihayetinde masaüstüne geçiş yaptım ve dünya varmış dedim. Dizüstü bilgisayarların ömrünü uzun görmüyorum, kim ne derse desin, bir süre sonra o "minnacık" fanları iş görmüyor. Çok gezen biri değilseniz masaüstüne geçiş yapın derim. Ben bir yere giderken, içinde verilerimin bulunduğu diski söküp, dizüstüne takıp gidiyorum.

Link var mi?

Maalesef tükenmiş, arkadaşım fikir almak için bana yazdığında satışta idi. 1589TL'den. 100 kupon ve WP ile güzel fırsatı.

http://m.n11.com/asus-x556uf-xx045d-core-i5-6200u-12gb-500gb-2gb-gt930m-156-dos-P107708812

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 19 Eylül 2016; 1:23:10 >

• Bu konuyu iyi inceleyin ona göre alın bilgisayarı.

Konu Linki :https://forum.donanimhaber.com/m_114258712//tm.htm#114258712

Ben de ilan açıklamasındaki kandırmaca ve kelime oyunlarına kanarak almıştım. Sonra iade etmiştim.

Ürünün işlemcisi i3 ün biraz üstü i5 in çok altı performansta. Ekran kartı çok çok vasat, Geforce 840m daha iyi performans gösterir. Pes 2016'yı en düşük ayarlarda ancak takılmadan çalıştırıyor (Oyun için 2GB lık ekran kartını seçtim öncesinde ve ekran kartının son sürümü yüklüydü). Ayrıca oyun esnasında fan deli gibi çalışıyor. Tabi burda da HP nin meşhur tost makinesi sıcaklığı özelliğini de görmüş oldum.

Ürünün tasarımını beğenmiştim.

Ben Perşembe günü Acer bilgisayarı aldım sağolsunlar Cuma kargoya verdiler Cumartesi gidip şubeden aldım. 1319 TL + 100 TL çek + 75 TL worldpuanla 1150 TL ye geldi. Ürün linki aşağıdadır. Ürün performans olarak da tasarım olarak da çok iyi. Pes 2016 yı en yüksek ayarda hiç takılmadan oynatıyor. Ayrıca fan arada bir çalışıyor.

Link :http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-e5-573g-nxmvmey005-c-i5-5200u-4gb-500gb-2gb-156-linux-P126996139

Yani kısacası bahsedilen HP bilgisayar kesinlikle ama kesinlikle performans bilgisayarı değil. Dediğim gibi yukardaki konuyu iyice okuyun. Ürünün ilan açıklamasındaki kelime oyunlarına kanmayın. Ben N11 müşteri hizmetlerine de şikayet etmiştim durumu ama sallamadılar. Hatta n11 ürün filtrelemede i5 filtresinde çıkıyordu o zamanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webkurdu47 -- 19 Eylül 2016; 2:12:29 >

• walter13 kullanıcısına yanıt
    100 TL daha verip bunu almak çok daha mantıklı

http://www.sadecenotebook.com/asus-x556uf-xx045d-pmu401194
  • Neden hep fredos

• Herkes HP aşırı ısınıyor demiş. Bende HP ENVY 17-J120ET LEAP MOTION modeli var. Hiç ısındığını görmedim cihazın.
  • Leşiniz. (geçiniz)
  • 2cigolayt +2 cigolayt =5 cigolayt. O işler öyle olmuyor maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.