Şimdi Ara

Galatasaray Nasıl Beyler? (DERBİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Objektif yorum rica ediyorum Beşiktaşı Benfica maçında gördük bugün Galatasaray nasıldı derbiye hazır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnanılmaz iştahlı oynadılar. Kafa, ruh, şans haftaya aynı olursa BJK nin şansı yok, ama aynı olmazsa hiç belli olmaz fark da yeriz bu defansla.

• Beşiktaş 4 tane atar

• Galatasaray resmen anadolu takımı çok ciddiyim Beşiktaş 2 veya 3-0 alır

• Rakip çaykur rize. Bizim rakip benfica. Ne belli olacak tam olarak?
  • Kesinlikle hazir degiliz pozisyon bulmakta cok zorlaniyoruz.. defans zaten saatli bomba.. eren-tolga disinda first class perfoans gosteren oyuncumuz yok.. sneijder bruma cabaliyor birseylere ama onlardan beklentilerimiz cok daha yuksek.. kisaca sneijderin ve brumanin performansi cok onemli derbidd ama ben bjkyi 1 adim onde goruyorum

• Kadro tam olursa alırız ya da berabere fakat olamazsa fark yeriz
  • GS'yi en az 2 farkla yeneriz gibi. baya kötü bi takım ama yinede Bruma'ya dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

Rakip çaykur rize. Bizim rakip benfica. Ne belli olacak tam olarak?

Ulan bu nasıl bir aşağılık kompleksidir adamlar 113 yıldır gruptan çıkamamış,Türkiye'nin en başarılı takımına laf atıyorlar 1 sene ceza yedik diye çoluk çocukla uğraşıyoruz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jax T. -- 17 Eylül 2016; 22:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

Ulan bu nasıl bir aşağılık kompleksidir adamlar 113 yıldır gruptan çıkamamış,Türkiye'nin en başarılı takımına laf atıyorlar 1 sene ceza yedik diye çoluk çocukla uğraşıyoruz ya

Bence sende bir aşağılık kompleksi var kardeşim. Çünkü takıma laf sokmak gibi bir amaçla yazmadım o cümleyi. Takımların oyununun o maçlarla belli olmayacağını dile getirdim. Fakat kuyruk acın var galiba.
  • konudaki BJK lire itafen, iki ay önce Süper Kupa'da da 3-4 atıyordu. Türk futbol seyircisi kendini hiç geliştiremedi, derbide favori olmaz, UEFA kupasını aldığımız zamanlarda yine 4-5 atarız dediğimiz bir FB maçında Uche nin golü ile yenilmiştik.
  • quote:

quote:

quote:

Bence sende bir aşağılık kompleksi var kardeşim. Çünkü takıma laf sokmak gibi bir amaçla yazmadım o cümleyi. Takımların oyununun o maçlarla belli olmayacağını dile getirdim. Fakat kuyruk acın var galiba.

Kıvırma hadi ne amaçla yazdığın belli.
  • Sıradan bir anadolu takımıyla yapacağımız maç işte 4-0 biter Arena'da seri bozulmaz.

•  Galatasaray Nasıl Beyler? (DERBİ)

Bakın bakalım kaldırdığımız bu son kupa acaba hangi maçtan sonra alınan kupa. İpucu ister misiniz? Bence gerek yok ama.

Gelmişler yine 4 atar 2 atarız diye. Sen önce kaleni koruyan Tolga'yı düşün. Sonra gol atmayı düşünürsün.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kıvırma hadi ne amaçla yazdığın belli.

Cümlemi anlayana kadar okumanı tavsiye ederim. Tanımadığın kişilere de çoluk çocuk diye atıflarda bulunma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

konudaki BJK lire itafen, iki ay önce Süper Kupa'da da 3-4 atıyordu. Türk futbol seyircisi kendini hiç geliştiremedi, derbide favori olmaz, UEFA kupasını aldığımız zamanlarda yine 4-5 atarız dediğimiz bir FB maçında Uche nin golü ile yenilmiştik.

Uche değil Anderson atmamış mıydı o golü?
    BJK derbisine gelirsek rahat kazanacağız yine daha kötü top oynadığımız zamanlarda bile yendik bjkyi. Ahmet çakarında dediği gibi bjk maçları derbi değil derbiciktir.
  • Benfica büyük takım muhabbetine başlamışlar yine Celticte sizden büyük takım barçadan 7 tane yediler demekki 1.torbadan Benfica değil Barça gelse kırılması zor olan 8 rekorunuzu yenileyecektiniz Galatasaray 4 atarız diyen şahıslar max 16 yaşında hayatı boyunca 3 şampiyonluk görmüş 1 ni hatırlamıyor tabi bende sabrinin çocuğundan az şampiyonluk görsem bende bunlar gibi ağlarım

• Hala Süper kupa muhabbeti yapanlar var ya ne kadar komik

Beşiktaş o maça 6 tane yedek oyuncuyla çıktı. Ayrıca 120 dk boyunca 2 şutunuz felan var kaleye.

Eğer bu maçı ciddi ciddi kriter olarak sunuyorsanız gerçekten futboldan anlamıyorsunuz.

Tam kadro çıktığımız süper finalden daha önemli olan 2 maçta geçen sene neler olduğunu biliyorsunuz. Muslera olmasa 2 maçta 6 gol felan yerdiniz.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok.

Gs evinde bile Rize'ye karşı yan pas yapan bir takım. Bruma ve Sneijder olmasa gol pozisyonuna giremezler.

Kendi evimizde zorlanmadan yeneriz. 2 farklı galibiyet bekliyorum. Tolga kalede olursa 1 farkla kazanırız.
  • Beşiktaş kazanır ama zorlanır. 2-1 falan biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Hala Süper kupa muhabbeti yapanlar var ya ne kadar komik

Beşiktaş o maça 6 tane yedek oyuncuyla çıktı. Ayrıca 120 dk boyunca 2 şutunuz felan var kaleye.

Eğer bu maçı ciddi ciddi kriter olarak sunuyorsanız gerçekten futboldan anlamıyorsunuz.

Tam kadro çıktığımız süper finalden daha önemli olan 2 maçta geçen sene neler olduğunu biliyorsunuz. Muslera olmasa 2 maçta 6 gol felan yerdiniz.

Neyse fazla uzatmaya gerek yok.

Gs evinde bile Rize'ye karşı yan pas yapan bir takım. Bruma ve Sneijder olmasa gol pozisyonuna giremezler.

Kendi evimizde zorlanmadan yeneriz. 2 farklı galibiyet bekliyorum. Tolga kalede olursa 1 farkla kazanırız.

Rize maçı öncesi de dedim galatasaray taraftarı futboldan anlamıyor diye. Ya da kendi işlerine geldiği gibi yorumlamak istiyorlar bilemiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.