Şimdi Ara

Kronik sorunu olmayan telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim telefonumun ekranı kırıldı yeni bir telefon almak istiyorum ama hangi telefonu almaya karar verirsem bir kronik sorunu çıkıyor. Bana kronik sorunu olmayan, kamerası kötü olmayan 1300 lira altı bi telefon önerir misiniz? Çok fazla oyun oynamam oynadım mı da zigzag gibi gragik gerektirmeyen oyunlar oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer küçük ekran sorun değilse iphone 5s alabilirsin..
    Büyük ekran isterseniz samsung s5 güzel telefon. Ancak soyulma problemi var eski seri samsunglarda..
  • Nokia 3310.

Kronik sorun bir yana sorunun s sini bulamazsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    5s için geç değil mi almak. Daha sonra kasma filan yapar mı? Ben çünkü bir 2 3 sene daha telefonu kullanacağım. 5sle sorun yaşar mıyım
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Note 4 1700 civarında değil mi?
  • theriser97 T kullanıcısına yanıt
    Ben ithalatçı 1550 ye aldım

• erkaninan14 kullanıcısına yanıt
    M5 i almayı düşünüyodum ama onun da sorunu varmış. İnternette hangi sitede görsem kötüleniyodu. 5s güzel ama onu alabilirim
  • theriser97 T kullanıcısına yanıt
    Fiyat aralığınıza uygun. Telefon beklentilerinize de uygun. Gönül ister ki herkes 650 Türk Lirasına 6s alabilsin. Ancak yaşadığımız ülke şartlarında ortalama gelire sahip bir kişi iyi bir telefonu ancak yerine yenileri çıkınca alıyor.
    Apple ürünleri kasma donma sorunlarını ios sürümleri yeni çıktığı zaman yaşar. Ama apple genelde iyileştirmeler sunar. Iphone 5s ios 7.1.2 performansında olmayacak elbette ama hala hatrı sayılır bir yeri var piyasada. Memnun kalmadığınız taktirde elden çıkarmak kolay. Beğenirseniz de yeni güncellemeleri reddedip devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvpeko -- 2 Ekim 2016; 23:51:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.