Şimdi Ara

[ ALINIK ] 400-500W GÜÇ KAYNAĞI (+12V Minimum: 350W / 28A)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar,

400W ile 500W arası uygun fiyatlı bir güç kaynağı aramaktayım.

* Tek/Çoklu kanal +12V 'dan en az 350W ve 28A değerleri verebiliyor olmalı,
    * 80+ verim sertifikasına sahip olmalı,
    * Aktif PFC devresini barındırmalı.

Tak çıkar (modüler) kablo sistemine sahip olanlardan düşünmüyorum, klasik standart modeller tercihimdir.

Everest, Bross, Dark, Boost, Codegen, Feel, Frisby, TX, Aerocool ve benzeri ne idüğü belirsiz üreticilerin güç kaynaklarını tercih etmiyorum. Lütfen, zahmet edip bu markalardan PSU teklif etmeyiniz.

Tekliflerinizi, lütfen, PM ile iletiniz.

Referans ve işlem sayısı benden fazla olan arkadaşlar ile önce ücret sonra havale şeklinde alışveriş yapabiliriz, aksi halde önce ürün sonra havale şeklinde olacaktır. İstanbul içi elden alım, yerinde test etme şartı ile mümkündür.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 24 Kasım 2016; 10:5:48 >

• Boost'u listeden çıkarın ÇİZGİ ELEKTRONİK'in yani türkiyedeki en büyük distrübitörlerden birinin yaptığı testlere göre testi geçen markalardan biri Boost'tur. Almak istemiyorum dersen...
    http://www.cizgi.com.tr/psu
  • Onaylanan markalar sayfanın aşağısında var.
  • Bilgi için teşekkürler.ben aerocool PSU için merak edip baktım ama inceleme yapılmamış.strike x 600 modelini kullanmıştım bence kaliteydi.aerocol 500w VX seriside 38amper veriyordu tek 12v mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.