Şimdi Ara

Kombi Petek Konusunda yardımlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle yanıtlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Yeni bir ev aldık kombi ve peteklerinin takılması gerekiyor, fakat bayileri gezdim kafam çorba gibi oldu ne alacağım ne yapacağım konusunda kararsız kaldım. Bu sektörde hem bilgisiz hemde tecrübesizim yardımlarınızı rica ediyorum hangi marka kombiyi ve petekleri kullanmalıyım öneriniz ne olur ?
    Daha önceki konulardan aklımda kalan markalar yada sizin önerileriniz ?

Bosch Condense 2500 W
    baymak lambert lpy
    Eca scot premix

Ev Bilgileri :
    Boyut : 120m2
    Oda sayısı : 3+1
    Ev güney cephe güneş görüyor giriş kat daha taşınmadık kışın sıcaklık durumu ne olur bilgiye sahip değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia58 -- 17 Eylül 2016; 4:52:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma takılan diğer soru evin sahibi evi toplu tadilattan geçirmiş ve doğalgaz tesisatını döşetmiş şimdi ben sadece kombi petek alıp taktırıp montaj ücreti mi ödeyeceğim yoksa proje ücreti vs. Vermem gerekiyor mu ?

• Eviniz için proje çizilecek
    3kombiyi de taktırdım üçünü de öneririm
    Petek markası olarak demirdöküm plus tercih edin. Petek metrajını kısa tutmayın Koridora da petek eklettirin
    Kombiyi de mümkünse balkona değil evin içine monte ettirin

• Cevabın için teşekkür ederim, bu kombilerden illaki biri bir tık öndedir tercih hangisi olmalı internetteki fiyat sıralaması ucuzdan pahalıya Baymak-Bosh-Eca diye gidiyor. Petek metrajı ortalama kaç metre olmalı örnek 5-8 arası olsun gibi
    Bu arada izmirde sizde bu işi yapıyorsunuz sanırım geçmiş yorumlara bakarak bilginiz ve tecrübeniz tartışılmaz manisada bu işi içime sindirirerek yaptırabileceğim birini bulamazsan sizdende teklif almak isterim mümkün müdür ? malum yakın mesafe :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.